Jump to content

KK Crvena Zvezda u sezoni 2020/21


Tomiprunet

Prognoza na dan 10.04  

65 members have voted

  1. 1. Da li KKCZ osvaja ABA ligu?

    • Da, bićemo šampioni
    • Ne, loši smo ove sezone
    • Ne znam, još uvek nisam siguran

This poll is closed to new votes


Recommended Posts

3 hours ago, Laki21 said:

 

Odakle ti ovaj info, pitam zbog kladionice.

 

 

Od turaka. Vasa je out po procjeni ljekara oko 2 sedmice, Buboa jos 3 sedmice a Dunstonu se ne nazire povratak jos uvijek. 

 

Na Larkina se vrsi pritisak da preskoci mec sa nama jer u petak turska igra jako vazan mec u kvalifikacijama a Efes se navodno nece buniti. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Vrlo moguce je da ce Larkin da propusti duel sa nama jer su Turci u veoma nezavidnoj poziciji i opasno im visi plasman na Eurobasket posle 2 poraza u grupi. Cak je i Saridza napustio selektorsku poziciju jer on bio za Wilbekina, dok su svi ostali lobirali za Larkina, pa bi malo glupo bilo da ne igra u ovom prozoru, jer kada ce uopste da igra ako se ne plasiraju na EB? 

 

U tom slucaju smatram da bi smo bili favoriti u ovom mecu, jer realno ova cetvorka je okosnica ovog tima. Neigranje jednog od dvojca Larkin-Micic i mogu da nadoknade, ali obojice jako tesko.  Mislim da bi u toj situaciji Beaubois zaigrao po svaku cenu.

Link to comment
Share on other sites

Ma Lazic stvarno jeste bio prebitan igrac u one dve sezone kod Radonje, ali posle toga je dosta pao fizicki, nije vise zategnut, usporio je, sut mu se jos vise pokvario, ne mogu da mu nadju ulogu. Mislim da se ne bi ni primetilo da nije tu, iako on i dalje ljudima deluje kao neki sinonim dobre odbrane i misle da bi se bez njega sve raspalo na tom delu terena.

 

Sutra malo da se rastrce ovi sto su manje igrali, da sacuvamo ove glavne za EL. 

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Meni uopste ne bi bilo cudno da sutra danga i cmm sutiraju 8/12 za 3, a ceo tim pogodi preko 10 trojki.

Vec su volsebno dobili par tekmi tako, bez neke igre.

Ja bih svakako menjao tu tekmu za recimo brejk u Tel Avivu (mec nakon Efesa), al Sasa se pita 🙂

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Vamos Laki said:

Meni uopste ne bi bilo cudno da sutra danga i cmm sutiraju 8/12 za 3, a ceo tim pogodi preko 10 trojki.

Vec su volsebno dobili par tekmi tako, bez neke igre.

Ja bih svakako menjao tu tekmu za recimo brejk u Tel Avivu (mec nakon Efesa), al Sasa se pita 🙂

Sto se mene tice, rutiniramo komsije, na guzove dobijemo Efes a onda suterskom rapsodijom pregazimo Macabi.😏

  • Like 9
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Takeshi_Kovacs said:


pa ne igramo protiv crnokose sutra

 

Ma zajebavam se. Apropo price na KKP temi da nemaju sedam zdravih igraca. 

 

Aj sad ozbiljno, mislim da dobijamo. Klasicni prvi ABA league derbi gde dobijamo 10ak razlike, bice tu egal sve vreme, prelomicemo posle i to je to. 

Edited by Markoss
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

35 minutes ago, Slavisa iz Tavankuta said:

Odmarali smo najbitnije igrace u Barseloni. Lojda, Voldena i Kuzmica. Dosta im je bilo, napunili baterije, sad mogu da igraju . Treba da odmorimo Lazica, Simonovica za Efes i Makabi.

Ako je Kuzmic jedan od bitnijih igraca...

Link to comment
Share on other sites

Dođe i derbi. Nisam mnogo gledao komšije ove sezone ali kao da su maaalo bolji u odbrani od kad je došao novi trener. Bez obzira na sve realno smo dosta bolji ali to treba pokazati na terenu. 

 

Ne znam jel igra onaj Pejdž on mi je jako bitan za šut. Elem , samo da energetski budemo kako treba i nema sumnje. Oni će sigurno da igraju agresivno i da nas jure i tuku treba biti spremni na to. Očekujem 3h tekmu sa 57 faulova , busanja u grudi noblice i Lojdovih 29 poena uz našu tesnu pobedu od 4,5 razlike. 

Link to comment
Share on other sites

Poznavajuci Obradovica, bice maksimalno u oba pravca svih 40 minuta. Ocekujem odlicnu igru i da jos jednom kandidatu za playoff stavimo do znanja da smo glavni favoriti za osvajanje ABA lige. Idemo Zvezdo!!! 

10 hours ago, Laki21 said:

Meni ovo podcenjivanje Partizana zaista bode oči. Da ne bude suza posle.

Mozda je samo kod forumasa, navijaca podcenjivanje. Ali kod trenera i ekipe sigurno ne i to je najbitnije.

Link to comment
Share on other sites

Pejdž je Uniksu dao 25 poena trojkama 8/10...Gordić bio odličan protiv Huventuda i Breše...Tomas ponovo liči na sebe. Naravno da treneru ne pada na pamet da izgustira derbi...nema takvog trenera. Jebo Efes.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Edited by Wingwalker
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • Ridji featured and unfeatured this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...