Jump to content

KK Crvena Zvezda u sezoni 2020/21


Tomiprunet

Prognoza na dan 10.04  

65 members have voted

  1. 1. Da li KKCZ osvaja ABA ligu?

    • Da, bićemo šampioni
    • Ne, loši smo ove sezone
    • Ne znam, još uvek nisam siguran

This poll is closed to new votes


Recommended Posts

10 hours ago, placebo said:

Nego ganferi jel se neko dostojno obratio prilikom odlaska gospodina Bekjareva u ime kluba i nase ime.Jer neko je Kurcubic a neko Giga Moravac.Dolazio je redovno jako dugo i bas emotivno pratio svaki mec.😪

 

https://kkcrvenazvezda.rs/2020/11/16/preminuo-velikan-glumista-i-nas-ivan-bekjarev/

 

kao i https://kkcrvenazvezda.rs/2020/11/20/vecna-zahvalnost-nasem-patrijarhu-irineju/

Link to comment
Share on other sites

Ako mi je najdrazi trenutak tekme protiv Armanija povratni pas OBrajanta, Deki odrzava loptu zivom i prosledjuje je Lojdu na kapicu, njihova odbrana pomerena i Lojd surovo realizuje sa poludistance...

Ova tekma mi je pokazatelj da art of the pass je za nase momke zaista visoka umetnost. Ne uspevamo da loptu dovedemo na mesto gde hocemo. Ok, ovo je Barsa koja nas je stisla agresivnom odbranom, mi imamo gomilu kosarkaski nepismenih igraca, pritisak je bio postavljen tacno gde treba... Ali uzasno je da na pomerenu odbranu imamo tako malo smislenih pasova. 

I onda bude skroz jasno sto je mene jedna sekvenca od dva smislena pasa odusevila na prosloj utakmici - zato sto nije cesta...

Treba nam agresivniji Rocesti, mozda je ovo bio blast from the pass, ali imao je par odlicnih spajanja igraca sa kosem. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Cavani said:

Bila je prica ovde kad je potpisivao trogodosnji rastuci Ugovor da je negde oko 500-600k ukupno. Mozda nije 300k za ovu sezonu, ali je verovatno tipa 150-200-250k. Sa bonusima sigurno toliko. Fina cifra za kls igraca.

Laza je 2017. popisao trogodišnji ugovor, po kojem je u poslednjoj godini ugovora, a to je 19/20 trebao da ima 300k.

Taj mu je ugovor revidiran i produžen 2019. Priča se da sada ima oko 150k. 

Kod Laze se ne zna koliko stvarno dobija, a koliko "oprašta" Nebojši.

Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, pavijan2 said:

Laza je 2017. popisao trogodišnji ugovor, po kojem je u poslednjoj godini ugovora, a to je 19/20 trebao da ima 300k.

Taj mu je ugovor revidiran i produžen 2019. Priča se da sada ima oko 150k. 

Kod Laze se ne zna koliko stvarno dobija, a koliko "oprašta" Nebojši.

Noup...Laza nikom ne oprašta...Laza je taf gaj.

Nego kaćemo mi da se opraštamo od njega...il nema toga?

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Cavani said:

Mislim da Batler ima najgori odnos plata/doprinos ekipi u Evropi.

300ak hiljada za poen ipo, znao je on to i onomad kad je batlerisao.

 

300 'iljada dinara bi bila prava mera. 

19 minutes ago, Chaos Is Me said:

Kad smo kod toga, ja uopšte nisam siguran da je Dobrić išta bolji "dribler" od Lazića, jezivo nepismen igrač.

 

Pa nismo bili kod toga, tj nije tema driblanje nego batlerisanje. A tu je covrk sampion i nema mu ravnog. 

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Geronimo said:

Ako mi je najdrazi trenutak tekme protiv Armanija povratni pas OBrajanta, Deki odrzava loptu zivom i prosledjuje je Lojdu na kapicu, njihova odbrana pomerena i Lojd surovo realizuje sa poludistance...

Ova tekma mi je pokazatelj da art of the pass je za nase momke zaista visoka umetnost. Ne uspevamo da loptu dovedemo na mesto gde hocemo. Ok, ovo je Barsa koja nas je stisla agresivnom odbranom, mi imamo gomilu kosarkaski nepismenih igraca, pritisak je bio postavljen tacno gde treba... Ali uzasno je da na pomerenu odbranu imamo tako malo smislenih pasova. 

I onda bude skroz jasno sto je mene jedna sekvenca od dva smislena pasa odusevila na prosloj utakmici - zato sto nije cesta...

Treba nam agresivniji Rocesti, mozda je ovo bio blast from the pass, ali imao je par odlicnih spajanja igraca sa kosem. 

 

Ko spada u gomilu nepismenih od 15 igraca? 

 

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, propolis said:

 

Ko spada u gomilu nepismenih od 15 igraca? 

 

 

Krenuo sam da pishem carshav od posta, ali utupio sam ga previse...
Mozda ne nepismeni, moguce da sam bio prestrog sa izrazom, ali: Laza, Dobri, Simon, Kuz, Teri i Rit svakako - svako na svoj nacin ima izuzetne rupe u ofanzivi. Ili, surovije, ne znaju ni da driblaju, ni da dodaju, a ni da zidaju (za Rita bome tu ima najvise nade, ali ipak pripada ovoj grupi). Tome dodas da Lojd, Volder i OBrajant mahom kreiraju za sebe i tesko se oslobadjaju lopte, da Hol u poslednje vreme gusi loptu... I pao si na Dekija i Kuridzu kao smislenog treceg igraca u trouglu da ne zaustavlja loptu, sto je bas bitno za Obradovicev sistem (trenutno zagovaram da se proba Hol uz Rocestija, da bude off ball kad nema Dede u petorci).
Radanova, Simanu i Uskokovica uopste i ne racunam. Pri cemu verujem da Uskok nema kvalitet, a Radanov i Simana ne dobijaju priliku jer su kljakavi na treninzima. Ofc, moguce je da gresim, nisam nikakav insajder.

Edited by Geronimo
Slovo
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, Сандро Лаки Ђентиле said:

Зуб је у питању код Корија, било је крви у устима. Надам се да је све у реду.

...dezorijentisao se pri padu i tresnuo licem o parket...izlomio je na pola keca ili dvojku gore-desno.

a komentar za sočiva ni blizu onom gde Kure glavom hefta tablu...ko iz Bataje da prenose.

Link to comment
Share on other sites

  • Ridji featured and unfeatured this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...