Jump to content

KK Crvena Zvezda u sezoni 2020/21


Tomiprunet

Prognoza na dan 10.04  

65 members have voted

  1. 1. Da li KKCZ osvaja ABA ligu?

    • Da, bićemo šampioni
    • Ne, loši smo ove sezone
    • Ne znam, još uvek nisam siguran

This poll is closed to new votes


Recommended Posts

Бем ли га, ја задовољан. Што каже онај лик у Миличићевом клипу, добро смо се шибали, и ни у једном тренутку нисмо попуштали у одбрани. Одморнији су и бољи, офанзивно су нас ограничили (а већ смо ограничени) у првој четвртини и то је било то. Добре роле већине, сем индиспонираног Лојда и ненормалног Симона који је са три втф потеза заредом можда уништио шансу да још више закувамо после Рочових минијатура. Хол је такође имао ужасних потеза које је донекле компензовао оним тешким погођеним шутевима. У овом тренутку нисмо могли више, али можемо да играмо са свима, то је лепо знати, и кад се још мало све утегне, опет би тај децембар/јануар могао да буде наш. Главни проблеми се већ знају и рабиће их још овако добре екипе, али имамо и ми материјала за борбу и то се видело вечерас. Да урадимо шта треба у понедељак, па ћемо даље да видимо.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Izgubili smo ovo još u svlačionici iako krajnji rezultat ne deluje strašno, teško rutiniranje. Kad god bismo čak i pomislili da može nešto da se zakuva, Šaras samo izvede Bolmara i Martineza. Na borbenost smo kozmetički ulepšali rezultat ali ovo je baš bio meč rivala različite klase. Ipak, cilj za ovu nedelju je ispunjen u Milanu. Nadam se da će protiv Partizana pristup biti pravi. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Chaos Is Me said:

Izgubili smo ovo još u svlačionici iako krajnji rezultat ne deluje strašno, teško rutiniranje. Kad god bismo čak i pomislili da može nešto da se zakuva, Šaras samo izvede Bolmara i Martineza. Na borbenost smo kozmetički ulepšali rezultat ali ovo je baš bio meč rivala različite klase. Ipak, cilj za ovu nedelju je ispunjen u Milanu. Nadam se da će protiv Partizana pristup biti pravi. 

Ne kazem da bi smo ih dobili ali bio bi bolji utisak sigurno da su uslovi bili isti za sve.Ovako Barsa odmorna i spremna a mi istroseni i serija gostovanja.Ocu reci da bi mozda pruzili dobar otpor.Ovako sam zadovoljan sto nije bilo ono stoka razlike.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, placebo said:

Mnogo me vise bole porazi Fenera,Bajerna pa sto da ne i Zalgirisa i Himkija...

šta ima da bole...Fener odran od Reala dvajs razlike, Bajern izgubio od EL prvaka, Žalgiris ko ga jebe a Himki je Efes nabio stoka razlike...sve regularno...a i naš'o si za koga da se sekiraš :whistling:

Edited by Wingwalker
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Chaos Is Me said:

Izgubili smo ovo još u svlačionici iako krajnji rezultat ne deluje strašno, teško rutiniranje.

Barca je,po onome sto sam ja gledao,rutinirala kuci Real i masakrirala Fener. Nas je docekala odmorna,bez utakmice u sredu i bez putovanja. Mi joj dosli na noge na kraju druge duple nedelje.
Slazem se da je razlika u klasi ogromna,ali samo htedoh da istaknem kako ovakav rutinski poraz nije ni neocekivan ni kardinalan.

Nisam primetio malodusnost u nasoj igri niti kurcobolju u stavu. Igrali smo fajterski do kraja,pokazali karakter kroz zelju da ne bude stoka razlike. Ja to cenim. 
Edit:sad vidim post od @12Lakiispade da sam prepisao :lol_2:

Edited by Crni Bombarder
  • Like 2
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

 

Danasnja utakmica. 13. sekunda klipa. To je ono o cemu smo pisali na liveu. Jeste to Teodosic (+ Markovic) i jeste to Lietkabelis a ne Barselona, ali nije bas ni raketna nauka. Bolji uglovi dodavanja, bolji raspored igraca i generalno nam je potrebna bolja priprema za pnr igru, pre dolaska igraca u blok. Znas da ce da iskacu, pripremi se bolje pre samog ulaska u pnr. Uglavnom, sustina je da lopta mora brze da ide.

 

Da se razumemo, mislim da bi ovo danas izgubili kako god okrenes i slazem se sa Chaosom da je ovo bilo odradjivanje posla, samo me je nerviralo kako je izgledala nasa pnr igra u prvom poluvremenu i kako nismo umeli da se prilagodimo i pronadjemo bilo kakvu ideju da napadnemo to malo bolje i drugacije.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Del Piero said:

 

Danasnja utakmica. 13. sekunda klipa. To je ono o cemu smo pisali na liveu. Jeste to Teodosic (+ Markovic) i jeste to Lietkabelis a ne Barselona, ali nije bas ni raketna nauka. Bolji uglovi dodavanja, bolji raspored igraca i generalno nam je potrebna bolja priprema za pnr igru, pre dolaska igraca u blok. Znas da ce da iskacu, pripremi se bolje pre samog ulaska u pnr. Uglavnom, sustina je da lopta mora brze da ide.

 

Da se razumemo, mislim da bi ovo danas izgubili kako god okrenes i slazem se sa Chaosom da je ovo bilo odradjivanje posla, samo me je nerviralo kako je izgledala nasa pnr igra u prvom poluvremenu i kako nismo umeli da se prilagodimo i pronadjemo bilo kakvu ideju da napadnemo to malo bolje i drugacije.

Videces u ponedeljak sta je razlika Liekejbls vs Barsa...🤣🤣🤣🤣

Edited by placebo
  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, NMX said:

"a nakon morskih plodova i palacinjaka sa orasima" neko bi u ponedeljak mogao biti...

 

Ja bih iskreno voleo da to ne budemo mi.

 

1 hour ago, Profaarmor said:

Utisak utakmice, obruc posterizovao Simona:default_coffee:

 

Bukvalno besmislen igrač, nakon svakog ovakvog poteza milion dece na planeti ostavi košarku.

 

 

BTW, Džoni ponovo u punom sjaju, resetovao se na fabrička black hole podešavanja.

Edited by Laki21
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Meni je ok što je Šaras par puta morao da vraća glavne igrače kad smo nešto kao krenuli da se vraćamo. Ne mislim da smo imali neke šanse, ali mislim da smo pokazali dovoljno samopoštovanja da ne potonemo pred sljedeću utakmicu.

 

Ročesti izgleda dobio neki ekstra motiv čim su krenuli da kruže klipovi onog momka iz g lige.

Link to comment
Share on other sites

Quote

 

"Imali smo određene poteškoće da igramo protiv tako organizovanog, krupnog i atletski odličnog tima, ali zadovoljan sam igrom u drugom poluvremenu i trudom koji je ekipa uložila. Nismo odustajali, borili smo se do kraja i to je pozitivno", kaže Obradović i dodaje:

"Imam primedbe na prvu četvrtinu – znam da je Barselona jedan od najboljih timova u Evropi, ali možda je utakmica u Milanu uticala na takav naš prvi period. Dodao bih i da me atmosfera na klupi raduje i motiviše, pozitivna je. Mislim da će biti iznenađenja sa naše strane".

 

 

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Takeshi_Kovacs said:

nema laza 300k

Bila je prica ovde kad je potpisivao trogodosnji rastuci Ugovor da je negde oko 500-600k ukupno. Mozda nije 300k za ovu sezonu, ali je verovatno tipa 150-200-250k. Sa bonusima sigurno toliko. Fina cifra za kls igraca.

Link to comment
Share on other sites

  • Ridji featured and unfeatured this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...