Jump to content

KK Crvena Zvezda u sezoni 2020/21


Tomiprunet

Prognoza na dan 10.04  

65 members have voted

  1. 1. Da li KKCZ osvaja ABA ligu?

    • Da, bićemo šampioni
    • Ne, loši smo ove sezone
    • Ne znam, još uvek nisam siguran

This poll is closed to new votes


Recommended Posts

Nije ovo preveliko iznenadjenje, Barsa prosto ima preozbiljan pristup u odbrani i to je mozda neocekivano.

Upravo su ogoljene dve najvece mane tima. Na prvom mestu nemanje pleja, a na drugom centra. Brutalno ogoljene.

I da docaram samo jednu sitnicu koja ce objasniti enormnu razliku kod timova. Dakle Barsa vec u prvoj cetvrtini daje suteve Lazicu i Kuridzi, s namerom. Nijedan nas suter nije imao otvoren sut.

Dok mi kad se lomi protiv Reala, pomazemo s Tompkinsa i primamo 2 trojke.

Sitnice koje prave drasticnu razliku.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Boaće said:

Sad u studiju Kuzmanović reče da je dobro što je Lorenzo otišao iz Zvezde i neka ga trpi tamo Kokoškov, samo da nije ovde. Na sve to Plavšić klima glavom :Hail:

Ja mislim da ga sanjaju i dalje, prošle sezone su jedva čekali neku njegovu grešku i cinično sve to komentarisali, dok za sinčića nisu smeli da zucnu.

 

Koje komplekse im je nabio Lorenco:lol_2:

  • Like 7
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Na kraju i nema razloga za nezadovoljstvo, igrali smo protiv brutalne ekipe a na kraju uspeli smo da se vratimo, zamalo i da uvedemo utakmicu u neizvesnu završnicu. Jeste se Barselona malo opustila ali ne toliko koliko su se naši plejevi opustili i proigrali. 
U svakom slučaju po meni mnogo više razloga za zadovoljstvo posle ove utakmice nego posle Reala. Tamo smo izgubili pobedu a ovde utakmicu.


Steta sto nema puno ekipa koje kao Barselona nemaju prave centre, Teri bi bas bio koristan. 
 

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Dali smo sve što smo mogli večeras , Barsa ubedljivo najbolja ekipa trenutno. Bravo momcima na borbi i želji da ne odustanu u odbrani i što su u drugom poluvremenu bili egal sa moćnom Barsom.

 

Hall definitivno pokazuje da nije prvi plej. Ne mogu da kažem da je kanta igrač al jednostavno nema kvalitet ni mooda da bude prvi plej u EL ekipi. Novembar paklen mesec za nas možemo samo biti bolji. Uz eventualno novog pleja možemo biti još opasniji. Malo poraditi na tom skoku u odrani. 

 

U ponedeljak zna se ko mora da plati .

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Sarunas je opasno opasan. Niko da spomene nedostatak Kuza. Odlican je i Obradovic. Nema privilegovanih bez razloga. Procenio je da je Kuz u losoj formi, ali i prespor za ono sto Barsa igra i prosto ga je ostavio van 12. Iako to rezultat ne pokazuje nismo bili uopste losi, cak ni u prvom poluvremenu, samo sto Barsa igra paklenu odbranu. Svaku akciju su nam procitali i zaustavili.

Link to comment
Share on other sites

  • Ridji featured and unfeatured this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...