Jump to content

KK Crvena Zvezda u sezoni 2020/21


Tomiprunet

Prognoza na dan 10.04  

65 members have voted

  1. 1. Da li KKCZ osvaja ABA ligu?

    • Da, bićemo šampioni
    • Ne, loši smo ove sezone
    • Ne znam, još uvek nisam siguran

This poll is closed to new votes


Recommended Posts

Just now, Vamos Laki said:

 

S druge strane je cesto domacinski nastrojen, sto ne mislim da ce veceras biti slucaj jer nece ni biti potrebe.

 

dosta puta nas je lamonika pogurao na konto punog pionira. ceni čovek i koreografiju ali to nećemo da pomenemo jer nam ne odgovara u vezivanju ruku i nogu

 

odličan sudija svakako

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Gudura said:

Ko ostane visoko na Kalatesu, i ne udvoji ili ne pomogne u reketu, ili ne pokrije pick zato sto cuva Bricka na liniji od 8m, iz principa mu dati dve vaspitno popravne iz usiju, i ostaviti ga na klupi do kraja utakmice😜

 

:roflmao:

Link to comment
Share on other sites

Vini ne piše velika slova, ne koristi tačku, sad još počeo i random da menja slova. Šta je sledeće, da napiše nghditbtogvscsjclg i da mi lupamo glavu šta je hteo da kaže!? :lol_2:

 

Edit:

Što se tiče utakmice, ovo je jedna od onih kada niko ne očekuje pobedu (ni najveći optimisti) i svi su ubeđeni da do polovine druge četvrtine ide na -20, a momci nas iznenade i bude gusto do kraja. E sad tu može da prelije na našu ili njihovu stranu. :smiley33:

Edited by Čvarkov
Link to comment
Share on other sites

Mislim da Walden i dalje ima nocne more od Lamonice iz one prve utakmice protiv Fenera kada mu je 3 puta sudio greske u vodjenju lopte. Morace opasno da obrati paznju na to veceras, jer je i protiv Milana barem 2 puta imao slicne situacije koje mu ove sudije naravno nisu sudile.  Lamonica je ipak something special.

 

Torrian Corey Walden 3,5 turnovers +

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Walden je prestao da prenosi loptu onim guženjem ka čuvaru kada stigne do pola terena...

...očigledno da se radilo na tom segmentu...doduše i smanjili su se njegovi minuti u toj ulozi.

Nema on top ball handling za pleja ali dovoljno je snažan da zagradi loptu i ubrzanjem ili zadnjom promenom izvuče jeftin faul.

Ostavlja utisak igrača koji je jako posvećen i fokusiran. Treba ga gruvati po samopouzdanju jer deluje čak i malo previše vaspitano...smerno za hasl beka. Retko ga vidiš da atraktivno proslavlja potez, ne raspravlja se sa sudijama i nikad grimase i gestikulacije. Walden sa ovim frejmom, formom i skil setom ima još prostora za napredak. U proseku na njemu u EL naprave 5 faula po meču, samo na Lojdu jedan više....a od 40 bacanja ubacio je 35. Treba ga u vatru kad god je gusto.

 

Edited by Wingwalker
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

48 minutes ago, Čvarkov said:

Što se tiče utakmice, ovo je jedna od onih kada niko ne očekuje pobedu (ni najveći optimisti) i svi su ubeđeni da do polovine druge četvrtine ide na -20, a momci nas iznenade i bude gusto do kraja. E sad tu može da prelije na našu ili njihovu stranu. :smiley33:

Ima da ih pregazimo ko pijan rasad ... :default_coffee:

  • Like 2
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, đubrivo. said:

i ja sam u fazonu da će biti oko minus 20 i to vrlo brzo, tipa do poluvremena gotova tekma

ali nema pritiska, zato je važna pobeda protiv armanija. nek' igraju fokusirano i lahke ruke, pa kako bude

 

svakako dobra tekma za buduće ugovore svakog profesionalca

-20 je najgori rezultat !!!

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

On 11/19/2020 at 1:56 PM, Dingospo90 said:

Dubljevic nam nikada nije bio dostupan ni u snovima. Lepo su dole forumasi to opisali pa se ne treba vracati vise na tu temu.
 

 

E ok, ako je tako onda nema sta da se raspravlja. Ako nam nije bio dostupan onda nije. Aham. Da li je hipoteticki, na primer, bolje 3 igraca po 350k koji ti ni cemu bas ne sluze umesto jedan igrac koji bi ti podigao tim na nivo iznad a kosta cak i milion, evo ne znam sta je bolje... Pa bolje je imati i tog jednog pa neka kosta i milion i po, nego sto si spicio taj milion i kusur u 3 igraca. Ali da ne sirimo, bojim se da ne izvuces od negde neku excel tabelu i jbg sta cu onda ja koji u excel nikad nisam ni usao.

  

On 11/19/2020 at 1:56 PM, Dingospo90 said:


Sto se Lorenca tice, za njega je vec bilo jasno proslog dembra da ide iz Zvezde. Ako se secas, mislim da je bilo tada konkretnih ponuda za njega (Milano cini mi se), ali smo mi bili zacepili cenu od 1 milion evra obestecenja. Nakon onih nekoliko monstruoznih partija, svima je bilo jasno da ce ove sezone potpisati ugovor minimum 2x veci. Markoss je takodje pricao (ako se ne varam) da je on "money on my mind" tip i da nije spreman da spusti cenu zbog porodicnog koncepta.
Nakon toga je nastupila korona i na primeru Pantera se videlo da ce igraci da se odluce za sredinu koja dobro i sigurno placa, a mi nikako nismo deo te price.
 

 

Da, secam se, i trebalo je reagovati pre te ponude - kao sto sam rekao, fer i korektno, nikakav porodicni koncept, nego ponudis povecanje plate za produzenje ugovora. I tada klub preuzima rizik. A ako nemas slepce u sportskom sektoru oni to vide pre nego sto i zvanicna ponuda dodje nekog ko je to spolja uspeo da vidi. 

 

Ali dobro, ne vredi sada raspravljati, jer ni ti ni ja nismo bili ni u takvoj situaciji, niti smo bliski sa ljudima koji su bili u toj situaciji i konkretno ovom slucaju. 

 

 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Sad u studiju Kuzmanović reče da je dobro što je Lorenzo otišao iz Zvezde i neka ga trpi tamo Kokoškov, samo da nije ovde. Na sve to Plavšić klima glavom :Hail:

Ja mislim da ga sanjaju i dalje, prošle sezone su jedva čekali neku njegovu grešku i cinično sve to komentarisali, dok za sinčića nisu smeli da zucnu.

Edited by Boaće
  • Like 11
  • Thanks 1
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Boaće said:

Sad u studiju Kuzmanović reče da je dobro što je Lorenzo otišao iz Zvezde i neka ga trpi tamo Kokoškov, samo da nije ovde. Na sve to Plavšić klima glavom :Hail:

 

Ma cesto oni lupetaju. Narocito je iritantan Plavsic kada ne voli odredjenog igraca pa krene da kenja...

.

Inace dobijamo veceras

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Čvarkov said:

 

Je l' može neki kratki opis? Prednosti, mane, ofens, difens? Hvala. 🙂

 

Edit: I ono što je najbitnije, da li je on ono što nam treba?

skraćeni iso bek skorer, šuta trojke gde stane ali sa simboličnih trijes posto, oće u meso i teško ga je zaustaviti u prodoru...

daleko od pik pleja, drpaće se za lopte sa Lojdom.

Edited by Wingwalker
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

  • Ridji featured and unfeatured this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...