Jump to content

KK Crvena Zvezda u sezoni 2020/21


Tomiprunet

Prognoza na dan 10.04  

65 members have voted

  1. 1. Da li KKCZ osvaja ABA ligu?

    • Da, bićemo šampioni
    • Ne, loši smo ove sezone
    • Ne znam, još uvek nisam siguran

This poll is closed to new votes


Recommended Posts

12 minutes ago, Dropkick Murphys said:

I Dubljević i Lorenzo imaju platu kad sabereš sve ove naše

 

Koje sve? Hoces reci da je Dubljevic+Lorenzo = Lojd+Volden+Teri+OBrajant+ saka domacih igraca i jos ovih koje sam pomenuo da bih ih rado zamenio sa ovim dvojcem?

 

Dakle, Dubljevic i Lorenzo kostaju koliko i ceo tim KKCZ?

 

Yeah right. 

Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, Kooineeperk said:

 

Koje sve? Hoces reci da je Dubljevic+Lorenzo = Lojd+Volden+Teri+OBrajant+ saka domacih igraca i jos ovih koje sam pomenuo da bih ih rado zamenio sa ovim dvojcem?

 

Dakle, Dubljevic i Lorenzo kostaju koliko i ceo tim KKCZ?

 

Yeah right. 

 

45 minutes ago, Kooineeperk said:

Mogli smo i Dubljevica u paketu sa Lojdom, da se ne trose pare na Kuzmica. Nije da je cena tu negde ali moglo je da se stisne recimo na Ritu (Djordjevic bi bio jeftiniji, domaci je, a zakrpio bi u ABA sta treba). 

I, pazi sad, da je ostao Lorenzo Braun umesto Hola i Rocha. 

 

Ne moze biti mnogo skuplje (Dubljevic+Braun+Djordjevic vs. Hol+Roch+Rit+Kuzmic) a daleko je korisnije i dize ovu ekipu na nivo "mnogo zajebane". 

 

I nebo je granica 😄 

 

 

Mislio sam da je jasno da pisem da pojedinacno Dubljevic i Brown imaju vecu platu nego ovi nasi sto si nabrojao...zajedno, tako da nije tacno ovo "ne moze biti mnogo skuplje", osim ako bar duplo nije mnogo.

Edited by Dropkick Murphys
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, kokodakalo said:

JOB se podredio timu, Roc se prikljucio timu. Kuridza ginuo za tim. Kori mudro vodio tim, Lojd trpao za tim. Simon pomogao timu. A Zvezda se popela na 9 mesto na tabeli.

 

Biće opet top9. :classic_cool:

 

Btw Lojd je sa bacanja i dalje na neverovatnih 47/48 iliti 97.9%. :Hail:

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Shunsuke Nakamura said:

Mnogo je veci problem Hall nego Rocesti. Hall je za prvog pleja previse nekonkretan. Rocesti moze povremeno da odigra dobrih 10-15 minuta, sto je dovoljno dobro za back-up ulogu. 

 

Moze i Hol da odigra dobro 10-15 minuta - povremeno. Medjutim on ima drugu ulogu u odnosu na Roca pa mu se greske mnogo vise primecuju jer i ima vecu minutazu, a treba razmisliti zasto ima vecu. Roc je krater u odbrani i to se mora krpiti plejom sa dobrim odbrambenim karakteristikama. Za mamojebca na pleju verujem da nema love. 

 

Ajde za pocetak da vise ne menjamo nista, jer nas je skupo kostalo ovo uvodjenje O'brajka, Terija i Roca u sistem. Ne fali nama nista sem:

 

kontinuitet

kontinuitet i

kontinuitet

Edited by mmajstor
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

@Dropkick Murphys

Pa eto nije bilo jasno 🙂

 

Da si rekao "ovi nasi" bilo bi, ali me zbunilo ovo "svi ovi nasi".

 

Vidi, Braun sada ima cenu, i kad njega pominjem ne mislim da smo trebali da cekamo da dodje do te cene i onda da ga pitamo za produzenje, valjda smo odmah videli kakvog igraca imamo a ne pre nego sto je to svima koji su igrali protiv nas postalo jasno. Dakle racunaj tu ustedu. 

 

Dubljevic je koliko videh potpisao jos 3 godine sa Valensijom tamo negde u martu ove godine. Znaci verovatno mu je isticao ugovor. Da se to nije desilo, uzimajuci sve ove neizvesnosti oko korone, mozda bi i mogli da ga uhvatimo, sto bi se reklo "na popustu". 

 

Da, sada, ova dvojica, vrede barem koliko i 150% Hola, Rocha, Kuzmica i Rita zajedno, a mozda i svih 200%. Ali, opet kazem, da smo na vreme Lorenza zadrzali i imali priliku da ukrademo Dubjevica, to je moglo biti dosta manje... 

Edited by Kooineeperk
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, mmajstor said:

A Lorenco je sisao vesla pa ce da dozboli da ga neko uradi na brzinu? 🙂

 

On sigurno nije dolazio u Evropu da bi svake sezone imao platu ko sto je imao kod nas. 

Nema sta da ga "radimo na brzinu" i teramo da "sisa vesla"...

 

Izadjemo sa fer i korektnom ponudom "sada imas XXX$, evo ti 1.5*XXX$ za sledecu sezonu" i to jos tamo negde u decembru. I mi snosimo rizik da se on mozda teze povredi ili da ode u kanal i nema onakve statse. A koliko je samo kritikovan u pocetku... 

 

 

1 minute ago, Dropkick Murphys said:

Fali ti u računici i to da Dubljević nije lud da napusti Valensiju i dođe ovde, sve i da smo se dobro isprsili za ponudu : D 

Rekoh, da nije potpisao u martu (a isticao mu ugovor), da je situacija sa koronom bila jos drasticnija u Spaniji, i neizvesnija globalno, nije nemoguce da bi pristao. Naravno, on je prakticno legenda Valensije, oseca se tamo kao kod kuce, sve to stoji, ali i Crnogorci se u Beogradu uglavnom osecaju kao kod kuce 🙂

 

Link to comment
Share on other sites

europe-spain-valencia-beach-view-medium.

 

Dubljević početkom marta, gleda sa terase dal' će poštar sa korektnom ponudom nekog

''ako-me-se-sete'' balkanskog kluba...smorijo se ovde ko bajs u podrumu.

Razmislite zašto rusi plaćaju onakve cifre za premium igrače...

Edited by Wingwalker
  • Like 20
  • Thanks 1
  • Ha-ha 5
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Kooineeperk said:

Rekoh, da nije potpisao u martu (a isticao mu ugovor), da je situacija sa koronom bila jos drasticnija u Spaniji, i neizvesnija globalno, nije nemoguce da bi pristao. Naravno, on je prakticno legenda Valensije, oseca se tamo kao kod kuce, sve to stoji, ali i Crnogorci se u Beogradu uglavnom osecaju kao kod kuce 🙂

 

 

Pa ti prijatelju kažeš ovo "da nije potpisao u martu" kao da su u martu Dubljević i ljudi iz Valensije bacali novčić oko toga da li će produžiti saradnju pa je eto ispalo da hoće, a ne kao da su je očekivano produžili na obostrano zadovoljstvo. 

Edited by Born Ready
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Born Ready said:

 

Pa ti prijatelju kažeš ovo "da nije potpisao u martu" kao da su u martu Dubljević i ljudi iz Valensije bacali novčić oko toga pa je ispalo da će eto produžiti saradnju, a ne kao da su je očekivano produžili na obostrano zadovoljstvo. 

 

Mnogo je tu sta bi bilo kad bi da je bilo, slazem se.

 

Moje razmisljanje samo ide u pravcu da je moglo da nam se otvori, da dobijemo neku priliku da ga "pitamo za zdravlje". Da je korona napravila haos ranije, mozda bi odlozilo potpisivanje. Ko zna sta bi sve moglo biti. S druge strane, mozda bi takvu neku hipoteticku priliku iskoristio neki drugi tim a ne mi. Ne znamo. 

 

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Shunsuke Nakamura said:

Fino napreduje uklapanje Dzonija u ekipu, veceras je odigrao odlican mec u oba pravca. Smanjio je broj driblinga i teskih suteva. Mnogo vise postavlja blokove i otvara se bez lopte. Spusta mu se lopta da igra 1 na 1 pretezno kada ima ociscenu stranu. Obradovic ga je dosta dobro usmjerio za ovo kratko vrijeme. Odigrao je u odbrani vrlo pametno. Dovoljno je da isprati igraca nogama i vec je obavio veliki dio posla, tesko je poentirati preko onolike tjelesine.


Pa sad baš da je smanji broj teških šuteva... Ne bih se složio, samo ih je ispogadjao (bar 3 ako se dobro sećam) pa ne bode toliko oči.

Što opet ne znači da je nije napravljen korak u pozitivnom smeru kada je reč o njegovom uklapanju u napredovanju.

Ovo mu je svakako najbolja utakmica do sada, i sto je bitno skroz prihvatljiva. 

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Obi-Wan said:

Kuzmic bedna, bezlicna partija. Igra u rangu 3. centra za max 5 minuta, da se zagradi na skoku u odbrani i nista vise od toga nije za očekivati. Izforsirati Rita dok je vreme, da bismo imali kakvog takvog centra za proleće.

 

Imao je dobar segment u trecoj cetvrtini kada je natjerao Tarcevskog na klupu. Uzeo je 4 skoka za 10mins na parketu, odlicno branio pik, postavljao jake blokove i otvarao bekovima opcije. U paru sa Kuridzom odbrana nam je bila armirani beton, da Milanezi nisu ubacili onih par teskih suteva na isteku napada, tad bi prelomili utakmicu.

 

Sta znam, ja Kuzmu i dalje dozivljavam kao prvog centra ekipe, ali trebamo se naviknuti na njegovu drugaciju rolu u ekipi ove godine. Sasine ekipe generalno igraju veoma malo minuta sa teskim centrom, i za to vrijeme sve dok Kuzma dobije u duelu direktnog rivala (ovaj put Tarcevskog), on je odradio svoj posao. Licno sam ocekivako puno vise od njega, ali realnost je da on odradjuje zadatu rolu sasvim korektno, i da nema prilike u ovom napadackom sistemu da dodje (statisticki) do izrazaja.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

 
Mnogo je tu sta bi bilo kad bi da je bilo, slazem se.
 
Moje razmisljanje samo ide u pravcu da je moglo da nam se otvori, da dobijemo neku priliku da ga "pitamo za zdravlje". Da je korona napravila haos ranije, mozda bi odlozilo potpisivanje. Ko zna sta bi sve moglo biti. S druge strane, mozda bi takvu neku hipoteticku priliku iskoristio neki drugi tim a ne mi. Ne znamo. 
 
Ma daj covece, ne zezaj. Dubljevic je placen preko milion u Valensiji, a mi ni ne mozemo da pridjemo tome nikako. Kada na to dodas Brauna, dodjes do cifre od 2 milke minimum za 2 igraca. Nijedan tim u Evropi ne daje toliki kolac budzeta za 2 igraca. Ostatak tima bi nam bio Dobric, Davidovac, Seslija, Bursac, Pot, Uskokovic, itd. A sta bi se tek desilo da se u toj hipotetickoj situaciji povredi Dubljevic. Imali bismo ne krater, nego crnu rupu na terenu.
Da ne pominjem da ovoga boli ona stvar da ovde krvavi kolena, cima se, bude na udaru ogromnih prozivki u slucaju losih igara. A onda dolazi na red kasnjenje plata i porodicni koncept gospodina Covica....
Ne postoji teorijska sansa da su ta 2 igraca mogli da dodju. Niti ima zelje, niti para.

Послато са SM-A405FN помоћу Тапатока

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Kooineeperk said:

Mogli smo i Dubljevica u paketu sa Lojdom, da se ne trose pare na Kuzmica. Nije da je cena tu negde ali moglo je da se stisne recimo na Ritu (Djordjevic bi bio jeftiniji, domaci je, a zakrpio bi u ABA sta treba). 

I, pazi sad, da je ostao Lorenzo Braun umesto Hola i Rocha. 

 

Ne moze biti mnogo skuplje (Dubljevic+Braun+Djordjevic vs. Hol+Roch+Rit+Kuzmic) a daleko je korisnije i dize ovu ekipu na nivo "mnogo zajebane". 

 

I nebo je granica 😄 

 

 

Braun= Hol+Roč+ 600k

Dubljević= Kuz+Rit+ 700k

Link to comment
Share on other sites

  • Ridji featured and unfeatured this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...