Jump to content

KK Crvena Zvezda u sezoni 2020/21


Tomiprunet

Prognoza na dan 10.04  

65 members have voted

  1. 1. Da li KKCZ osvaja ABA ligu?

    • Da, bićemo šampioni
    • Ne, loši smo ove sezone
    • Ne znam, još uvek nisam siguran

This poll is closed to new votes


Recommended Posts

5 minutes ago, 12Laki said:

Tavares moze da da i 0p opet ce biti veliki faktor na utakmici.Pre svega defanzivom i zakljucavanjem reketa.Tako da...

Neka on bude nula i neka zaključava koliko hoće.

Šta ima da zaključava kad nemamo centre a ovi momci koji prolaze kroz reket su nezaustavljivi.

Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, 12Laki said:

Pa upravo nasim bekovima ce da zakljuca reket.

Nećemo ni ulaziti u reket 😄 U odbrani pritisak na bekove, a pod košom udri po ručicama.

 

Kampaco nam je uvek pravio probleme, ali sad imamo Voldena i nadam se da će biti u stanju da ga barem malo uspori. Tavares će biti ogroman problem, ali se nadam da ne može više od 20 minuta vrhunske košarke odigrati na obe strane terena, ako nas krene moraće veoma visoko izlaziti da brani pik.

 

Roč je večeras x faktor

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Asvel je otprilike neki srednji EC nivo, sa trenerom indijancem. Njih je mitrovic utegao koliko je to bilo moguce, a cini mi se da su imali i bolju ekipu prosle godine. Btw. Gde je payne sad?

Da i ja malo pohvalim waldena. Zaista odlicna partija. Pokazao je da na tom nekom EC nivou moze biti faktor na oba kraja, ne samo u odbrani. Sad je vremenda to potvrdi i protiv ozbiljnijih ekipa.

Rochestie i hall su sad cini mi se najveci problem ove ekipe. Jedan NWG bi tako legao ovoj ekipi i januaru.

Odbijam da poverujem da je sasina jedina ideja sa JOB-om da igra izolacije i sutira sa 6m. Nije nepoznat igrac nasem strucnom stabu i sigurno da ocekuju dosta vise od njega. 

Real jos uvek trazi ritam. Poslednjih par utakmica kao da ga pronalazi, ali nisu nepobedivi. Umeli smo mi ranije tavaresa da napunimo faulovima. Kapiram da bi reath mogao da ga izvlaci ako bi mu usla prva trojka njemu to ounonznaci za samopouzdanje umeo je on u fmp-u da veze dve tri za redom.. mi i inace dosta zavisimo od naseg suta spolja. Za neko eventualno iznenadjenje pored loydovog ludila bice potrebno desetak poena davidovca, reatha, rocha ili jos nekog iz drugog unita

Link to comment
Share on other sites

Pa sta znam, kad bih bio trener i kad bih birao izmedju rostera Bayerna i Asvela, pata karte bi mi bile.

Sto upravo govori o tome koliko je trener bitan i kolika je razlika izmedju trinkija i laznog parkera.

 

Sto se tice veceras, moramo odigrati na nivou na kom smo protiv Cska da bismo dobili. Real nije toliko cvrst kao Cska, ali moze da poentira na sve moguce nacine.

Otprilike ce nas egal zavisiti od suta za 3.

Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, Nate said:

Asvel je otprilike neki srednji EC nivo, sa trenerom indijancem. Njih je mitrovic utegao koliko je to bilo moguce, a cini mi se da su imali i bolju ekipu prosle godine. Btw. Gde je payne sad?

Da i ja malo pohvalim waldena. Zaista odlicna partija. Pokazao je da na tom nekom EC nivou moze biti faktor na oba kraja, ne samo u odbrani. Sad je vremenda to potvrdi i protiv ozbiljnijih ekipa.

 

Brate bolje da ga nisi ''hvalio''. :lol_2:

 

Jos si mogao da dodas da bi Asvel ispao iz aba lige. Ljudi se uopste nisu obrukali do sada u EL (proslogodisnji start je bio potpuno nerealan), a za standarde ovogisnjeg EC-a su daleko vise od srednjeg nivoa.

 

Da zanemarimo Asvel, ispade sad da je samo ovo dobro odigrao a bio najbolji protiv Bayerna i medju boljima protiv CSKA. Za igraca koji se strahovito trosi u defanzivi ima odlicne brojke, mnogo bolje od startnog pleja. Ako bi faulove sveo na neki prihvatljiv nivo i malo popravio procente na obrucu nista vise ne bih trazio.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Loyd na 3 od 7 meceva izgledao kao Jordan, nije to los procenat za nekoga ko nije Jordan.

 

Hocu da kazem samo da se jace ekipe mogu dobiti i bez O Bryanta kada se kockice sloze, tj. kada Loyd ubaci svoje. Jedine tri pobede su nam kad je on ubacivao 30, tako da bih pre rekao da ce se ovo tesko dobiti bez Loydove dobre partije, a ne O Bryantove.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Pa ako je Loyd sposoban da redovno ubacuje 30+ onda imamo najboljeg igrača u Evropi u našim redovima. Ipak, to baš i nije realno, realnije je da on da 20ak a guzonja isto toliko. Loyda će proganjati sa svim što imaju u odbrani. Pošto u reket od Tavaresa teško da ćemo priviriti, idealna situacija za JOBove albi šuteve sa perimetra.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

  • Ridji featured and unfeatured this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...