Jump to content

KK Crvena Zvezda u sezoni 2020/21


Tomiprunet

Prognoza na dan 10.04  

65 members have voted

  1. 1. Da li KKCZ osvaja ABA ligu?

    • Da, bićemo šampioni
    • Ne, loši smo ove sezone
    • Ne znam, još uvek nisam siguran

This poll is closed to new votes


Recommended Posts

Ovo večeras je bilo sjajno. Zli jezici bi rekli da su Volden i Lojd divljaji, ali 90% poena su postigli iz odličnog čitanja napada, korišćenje preuzimanja, sjajne odbrane... Njih dvojica zajedno 9 ukradenih lopti, bili su i aktivni na skoku uz dosta asistencija iako to njima nije najjače oružje.

 

Volden i Lojd ukupan indeks 63, ceo tim Asvela 69 :Hail:

 

Rekao bih i da je bilo više kretnji u napadu, nismo bili statični kao u poslednjih par utakmica. Da li je to do O'Bryanta, protivnika, naše igre... ne znam, ali znam da nije plod sreće, šuterskog ludila ili sličnog već naše odlične igre. Da ne bude da sam jedva čekao, još se ne može dati sud, Džoni je nesumnjivo odličan igrač, samo je pitanje kako će da se uklopi. Rit zlata vredan igrač, nije to samo onaj Lazićevski doprinos. Ima ga svuda, skok, poeni, dobra odbrana.

Za kraj, iako je glupo posle ovakve partije napisati ovo, ali Kuzmić i Teri opet loši. Nisu imali lak zadatak, mora se priznati, ali mora bolje. Da li su njih dvojica to u stanju, videćemo. Mislim da ne, nadam se da grešim. Baš važna pobeda, značiće mnogo na planu samopouzdanja.

Edited by Boaće
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Golijat said:

 

Sto je najgore ja ne vidim neki napredak kod njega iz utakmice u utakmicu...

MNogo je tu godina zivota i malo godina ili meseci do kraja karijere da bi bilo nekog napretka. Da ne bude sve negativno treba pohvaliti njegov stav i posvecenost ekipi. Samo sto mislim da bismo sa jos jednim upotrebljivim bekom mogli biti mnogo mnogo bolji.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, kokodakalo said:

MNogo je tu godina zivota i malo godina ili meseci do kraja karijere da bi bilo nekog napretka. Da ne bude sve negativno treba pohvaliti njegov stav i posvecenost ekipi. Samo sto mislim da bismo sa jos jednim upotrebljivim bekom mogli biti mnogo mnogo bolji.

 

Ma apsolutno. Biće interesantno videti šta će se raditi sa njim...

Link to comment
Share on other sites

Nije problem Rocesti, mislim da on sigurno nece ostati. Problem je sta raditi sa O'Brajanom bez kog mi izgledamo timski bolje, ali je covek de fakto fantastican igrac.

 

Drugo, rotacija na 4/5 mislim da vise i ne treba da ukljucuje Kuzmica. On je zavrsio sa ozbiljnom kosarkom izgleda. Hvala mu na lojalnosti svakako ali nije to to.

 

Reath bratac ekstremno koristan igrac.

 

Volden, sta reci. Mogu samo da kazem da mi je otklonio dileme da li je bolji od Mekintajera.

 

Bravo za pobedu, hvala Saletu za posvetu Lisici. 

 

Pocivaj u miru, Mileta.

  • Like 10
Link to comment
Share on other sites

Secam se Trinkijerijevog intervjua od proletos. Negde malo pre nego sto ce Volden preci kod nas. Opasno ga je nahvalio i na kraju konstatovao da nema nikakvu dilemu da je rec o EL igracu, na obe strane terena.

Quote

 On je moderan kombo bek, veoma brz i veoma čvrst fizički. Sjajan defanzivni igrač, ima i vrhunske napadače sposobnosti takođe. On je stoprocentno igrač za Evroligu, u to nema sumnje, rekao je Trinkijeri nekoliko nedelja pre nego što bi i on i Volden mogu da budu u klubovima koji igraju Evroligu.

 

Edited by kokodakalo
  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Nisam imao ni punih deset kada smo posle 20 godina uzeli te titule devedesetih pa se slabo sećam utakmica ali se jako dobro sećam komentara ćaletovog druga ( ne znam da li je to bilo za prvu ili drugu titulu) kao lako je nama da uzmemo titulu kada imamo lukavu lisicu.
Nekako mislim da danas nismo mogli da izgubimo nikako pa ma ko da je bio sa druge strane. Hvala mu za sve i neka mu je laka zemlja.

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

Just now, đubrivo. said:

 

 

sve je bilo impresivno ali njih dvojica 9 ukradenih lopti leptejebo 

Privatizovali kradju lopti.

Glavni Sasin problem ce biti da nadje osovinu plej-centar, tu smo dosta tanki osim Halla koji je stabilan igrac ali je vise bekap nego prvi plej. Kuzmic ne igra nista osim prvih par na pocetku, a Terija je prelako braniti, bezopasan je sa loptom. Konstitucijom bek skakavac koji igra centra. I ne znam sta mu je sa onim rozim patikama.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

  • Ridji featured and unfeatured this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...