Jump to content

KK Crvena Zvezda u sezoni 2020/21


Tomiprunet

Prognoza na dan 10.04  

65 members have voted

  1. 1. Da li KKCZ osvaja ABA ligu?

    • Da, bićemo šampioni
    • Ne, loši smo ove sezone
    • Ne znam, još uvek nisam siguran

This poll is closed to new votes


Recommended Posts

Bice zajebano dobiti Bayern i Asvel u gostima a valjalo bi jer nas ceka paklen raspored, puno gostovanja a sve top timovi. Cini mi se da ove sezone nema ekipa od kojih je poraz kiks. Eventualno Alba koja mi djeluje kao najtanja ekipa u takmicenju a opet su i oni zajebani kad ih krene sut. 

 

Bayern ima 3 ozbiljna igraca, ostalo je uglavnom pomocno osoblje ali igraju sjajnu timsku kosarku. Uostalom kad u par dana dobijes u gostima Makabi i Fener to ne moze biti slucajnost. Ocekujem takticki jaku utakmicu, mislim da imamo sansu ali ako bude previse praznog hoda u napadu tesko cemo dobiti. 

Link to comment
Share on other sites

Bajern je u svakom duelu bio dominantan u skoku: Alba 19-32, Makabi 29-40, Fener 27-40, Oly 28-33...

čak i kada gube Armani 33-36 i sad sa Realom rekordnih 24-41...pored živog Tavaresa.

Boldvin je na 3 asista po meču, retko ide na prodor do kraja, ne šuta trojke ali je jako precizan sa poludistance i ima 14,5ppg.

Luča je ''on fire'' 63,6% za tri i 75% za dva uz 4,8 skoka i 15,5ppg.

 

Naravno da će vijati Lojda i forte su na preuzimanjima ali valjda smo do sada navežbali neki rebus u napadu i imamo više pozicija u obe petorke sa kojih ih možemo ugroziti spolja, kako god da se merimo. Pored Džonija koji je u gabaritnoj prednosti sa niskog posta rekao bi da i Kuridža može da im proda laćo svoj hasl.

Vidim na izjavi pre polaska da je Roč podavrno rukave...ako to nešto znači.

 

Edited by Wingwalker
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ja bih samo da upisem, da ne dodje slucajno do menjanja boja, jos dve Zvezdasice na ovoj temi 😄

 

Tek kad dobijes bliznakinje, shvatis koliko ti zapravo znaci i leva ruka 😄

 

Tri cerke, jedna majka 🥰

Edited by BojanaCZV
  • Like 23
  • Love 21
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Sad gledam, Bajern poimenice bas ima skromnu ekipu, koja trenutno igra iznad svojih realnih mogucnosti. Cak i nas roster zvuci ozbiljnije. Ocigledno je to Trinki dobro naspanovao, ali mislim da ne mogu na tako visokom nivou da odigraju celu sezonu i da ce imati padove, koji ce trajati. Nadam se da ce veceras biti takvo vece

Edited by Gudura
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, BojanaCZV said:

Ja bih samo da upisem, da ne dodje slucajno do menjanja boja, jos dve Zvezdasice na ovoj temi 😄

 

Tek kad dobijes bliznakinje, shvatis koliko ti zapravo znaci i leva ruka 😄

 

Tri cerke, jedna majka 🥰

Da nam poljubis Kuzmica i da proigra kao Majk te cuvene sezone.

 

Cestitke.

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Ja bih samo da upisem, da ne dodje slucajno do menjanja boja, jos dve Zvezdasice na ovoj temi [emoji1]
 
Tek kad dobijes bliznakinje, shvatis koliko ti zapravo znaci i leva ruka [emoji1]
 
Tri cerke, jedna majka [emoji3059]
Svaka cast, cestitam

Sent from my MI 10 using Tapatalk

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

Sale pogubio konce, svadja se sa Lazicem na pola tekme... 

Trebaće mnogooooo vremena da  ovo legne u EL, a najgore je što su su sami sebi nabili pritisak da nešto moraju I nema opuštene igre. 

 

Sale manje nervoze leba ti!!! 

 

Edited by propolis
  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Obradović za sada na klupi predstavlja jedno veliko razočarenje, makar što se ofanzivnog dela igre tiče.

 

Ne znam gde on misli da je došao i da se nalazi, ali mi nismo NBA ekipa, nismo ni Makabi i nemamo niti ćemo ikada imati kvalitet da na EL nivou igramo ISO košarku, a to je bukvalno sve što radimo. Apsolutno nikakva timska igra ne postoji, protok lopte je nepostojeći, kreće se igrač s loptom i igrač kojem ista treba da se uruči, sem toga sve ostalo stoji.

 

Rotacije takođe katastrofalne, trpljenje igrača koji siluje, zaboravljanje drugih na klupi, loše, loše, loše...

 

Ako on misli da je ovo pravi put u EL i da je to naša igra, završićemo takmičenje sa 5 pobeda.

  • Like 6
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Moram priznati da nemam apsolutno nikakvu ideju šta igramo u napadu. Postali smo ekipa koja se prelako skautira. Preuzimaj sve kod pnr i uguši Lojda. Ostali bekovi i ovako su pasivni i ne gledaju ka košu a niko od visokih ne zna da rola dole osim Terija jednom u 100 godina. Trinkijeri oduvao Sašu. Odvratno je gledati ono što O Brajant radi. Ne znam stvarno mi nije jasno kakva je taktika u napadu i dokle će bekovi ( osim Lojda ) da igraju pasivno. Volden pokazao da može i u napadu. Odvratna utakmica. Davidovca i Dobrića smo totalno izgubili. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Trener jednostavno mora da stavi do znanja svakom igracu koja je njegova uloga i sta u kom trenutku treba,odnosno ne sme da radi.

Obrni-okreni,svaka sezona u EL nam je ista.Previse mucenja,premalo kosarke.Ne moze se tako napraviti rezultak,cak i protiv ovakvih,uslovno receno manjih ekipa.

Mora da postoji prava ambicija u takmicenju,a ne "sta uradimo".To je preduslov dobrog rezultata

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

U rubrici hiljadu zašto ni jedno zato, postavlja se pitanje zbog čega su se u potpunosti izgubile uloge sa starta sezone? 

Hall otvara sezonu sa 11 asistencija, a onda njegova igra biva marginalizovana ovim glavinanjem Džordana i Brajanta. Kuzmić, Lazić, šta reći? 

Davidovac apsolutno van ritma. Dobrić bez ikakve uloge. Ročesti bez doprinosa. 

Ma čemu uopšte analiza, vrijeme je da se kaže, Saša Obradović je glavni i odgovorni za ovaj hrkljuš koji mi peglamo. 

Edited by Achtung!
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Poslednjih 4+ minuta bez koša! A protivnik sve vreme u bonusu.

 

Ovoliko divljaštva u našoj igri nije bilo baš, baš dugo. Imamo dva privatnika i 10 statista. A i toliko taktičkih gluposti pravimo, ne bismo se ni u Evrokupu sjajno proveli. 

 

Jedan detalj me je posebno iznervirao. Imamo četiri mala faula i dozvolimo da kreiraju potpuno otvoren šut za tri nakon guženja Tomasa dole (na kraju je bila mrtva). 

 

 

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • Ridji featured and unfeatured this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...