Jump to content

KK Crvena Zvezda u sezoni 2020/21


Tomiprunet

Prognoza na dan 10.04  

65 members have voted

  1. 1. Da li KKCZ osvaja ABA ligu?

    • Da, bićemo šampioni
    • Ne, loši smo ove sezone
    • Ne znam, još uvek nisam siguran

This poll is closed to new votes


Recommended Posts

Roc, Uskokovic 

Walden, Dobric, Radanov

Lazic, DeDa 

OBrajant, Simonovic, Simanic

Terry, Reath 

 

Sa ovih 12 bi pobedili Krku bar 20 razlike. 

 

Edit, taman Hall i Loyd do bioskopa, a Kuz posle teretane u Spa.

Edited by propolis
Link to comment
Share on other sites

33 minutes ago, Chaos Is Me said:

Možda preterujem ja malo, ali ne volim takve igrače nikako, dovoljno puta sam ga gledao.

 

Ako bude efikasan kao Kvinsi Miler, biće super ubod. Ako bude neefikasan kao Derik Braun, biće klupiran i to je to. 

Ukoliko počne da pogađa svoje šuteve biće to igrač koji potencijalno menja odbranu protivnika. E sad, glavno pitanje je kako će reagovati na skupljanja ili udvajanja, da li će korisiti pravovremeni povratni pas i pronalaziti naše slobodne šutere, ako si ga gledao dovoljno puta možda imaš i odgovor na ovo

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, propolis said:

Roc, Uskokovic 

Walden, Dobric, Radanov

Lazic, DeDa 

OBrajant, Simonovic, Simanic

Terry, Reath 

 

Sa ovih 12 bi pobedili Krku bar 20 razlike. 

 

Edit, taman Hall i Loyd do bioskopa, a Kuz posle teretane u Spa.

Tim nije uigran, za to trebaju utakmice. Bice vremena za njih kad se tim uhoda, ocigledno Sasa jos nje zaovoljan.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

 
Pa pritisak je na Bertomeua da stopira sezonu, mislim da i sastance u cetvrtak. Ja se nadam da nece prekidati ali sve je moguce.
Za sada nema toliko problema sa igracima, ako skoro svi timovi mogu da se takmice glupo je prekidati jer ce to naneti ogromnu stetu svima. Ukoliko bi nekoliko timova imalo zarazeno vise od pola tima onda bi trebalo razmisliti o prekidu. Ovakav tempo sirenja zaraze medju igracima ne ugrozava takmicenje, a igraci se mogu zaraziti na bilo kom mestu, nije da oni nesto posebno rizikuju igranjem kosarke, cak naprotiv, mislim da su u manjem riziku nego da bkeje po gradu jer se ipak ppstoju neki protokoli zastite.

Sent from my Mi 9T using Tapatalk

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Efikasan srpski derbi pripao FMP-u

Košarkaši FMP-a pobedili su u Železniku Borac iz Čačka sa 93:87 u poslednjem meču petog kola ABA lige.

 

najvise dao neki nebitni ali zato Filip Čović 15 poena i osam asistencija 💪

 

hejteri muk.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

43 minutes ago, HAMMER said:

Efikasan srpski derbi pripao FMP-u

Košarkaši FMP-a pobedili su u Železniku Borac iz Čačka sa 93:87 u poslednjem meču petog kola ABA lige.

 

najvise dao neki nebitni ali zato Filip Čović 15 poena i osam asistencija 💪

 

hejteri muk.

Brate, nije te smorilo vise da pises o tatinom sinu?

Svi te kuliraju vec duze al ti guslas li guslas.

  • Like 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

49 minutes ago, HAMMER said:

brate, nije.

 

pored puta, jel si me ti drukao na djubrentusovom topiku?

Ne pratim fudbalski pdf sem andjusove teme.

Edit-djubrentus mi je broj 2 na vecnoj hejt listi, tako da eto ti jos jedan razlog zasto ne.

Edited by Vamos Laki
Link to comment
Share on other sites

Ovaj duel sa Asvelom ponajmanje...vratio se ortak iz Francuske, proveo ceo dan u koloni koja beži iz Pariza...bukvalno ništa ne radi sem bolnica i dežurnih marketa. I španci i italijani su u jednakom problemu samo sa drugim merama. Ovim trendom ponestaće u jednom trenutku termina za odložene mečeve. Euro League teško može da balansira ovu ekvilibristiku duže od 5-6 nedelja ako se ovako nastavi. Velike su šanse da će proglasiti pauzu dok ne krenu kompromisima da se zapliću-otpliću do nepopravljivog nivoa neregularnosti i smisle formu za balone jer i njih će morati što pre da organizuju.

Ona priča, da će sve više sponzora da odustane od ulaganja u košarku nažalost drži vodu samo kod franšiza koje imaju prave sponzore koji su tu iz opravdane marketinške kalkulacije. A za Real, Barsu, CSKA, Armani, Makabi, Zenit i PAO nemojte da se potresate.

 

Edited by Wingwalker
Link to comment
Share on other sites

  • Ridji featured and unfeatured this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...