Jump to content

KK Crvena Zvezda u sezoni 2020/21


Tomiprunet

Prognoza na dan 10.04  

65 members have voted

  1. 1. Da li KKCZ osvaja ABA ligu?

    • Da, bićemo šampioni
    • Ne, loši smo ove sezone
    • Ne znam, još uvek nisam siguran

This poll is closed to new votes


Recommended Posts

11 minutes ago, mmajstor said:

 

Sa Hallom je to i licilo na nesto ali Walden... 

Meni je Hall bio najgori veceras. Generalno mi se ne svidja uopste. Dajem sve od sebe da vidim neku pozitivu, ali iz utakmice u utakmicu mi je sve losiji. Njegova organizacija napada je uzasna, ovi pokusaji asistencije veceras u par navrata su bili smesni. Uzasno je nesiguran na ulazu a ima fantasticno telo i brzinu. Od kada je dosao pisemo kako mu je sut najslabija strana, a on je jedino sutem donosio nesto u par navrata, sve ostalo je meni jako lose. U odbrani je konstantno solidan, mogu reci i dobar, ali napad sa njim bas trpi. 

Fali nam mirnoce i sigurnosti u napadu. Na momente delujemo mnogo divlje i neorganizovano.  Dzaba dobra odbrana, u kojoj se mnogo trosimo, ako se napad zavrsava haoticno. Mislim da cemo morati da cekamo i da se nadamo da Roc udje u formu.

Steta za poraz, ogromna potrosnja veceras, bas tvrda utakmica.

Mozemo da budemo bas bas mocni, samo napad mora biti mnogo povezaniji.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Golijat said:

Hall bio najgori veceras?... Jbt

Meni jeste. Mnogi kazu da je Volden bio gori, ali Hall trenutno ima ulogu prvog organizatora ove ekipe, odigrao je nekih 25 minuta i nije uradio apsolutno nista. Svi smo se slozili da Volden nije dobar organizator igre, zato je i doveden Roc i posle svih najava da se plej nece dovoditi. Meni su oni trenutno tu negde sa organizacionim sposobnostima i mogucnosti da kreiranjem napada ucine tim bolji, sto bi trebalo da bude osnovna uloga plejmejkera.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Davidovac nije ni dobijao neku sansu niti lopte. Lojd ume i da asistira i odradi to u proseku nekog beka sutera, al ovaj drugi kao debitant se nije trudio da bilo kog drugog razigra, kao ni da pokusa da ucestvuje u nekoj akciji.

Obicno se prve tekme koriste da se igrac uklopi u sistem i da oseti akcije ali je ovo izgledalo kao da je izasao sam da pika basket. 

 

Volden los mada ni Roc nije briljirao. Kuzma je odigrao neki prosek a mozda jedini na visini zadatka - Kuridza. 

 

edit: Hall je imao 3 asistencije, nije dovoljno, ali je bila ona jedna prelepa cini mi se Kuzmicu. Uz odlicnu igru u odbrani i ukradene lopte ne bi mogao da ga svrstam medju losije. 

Edited by mmajstor
Link to comment
Share on other sites

meni lično ovo definitivno nije bila najlošija utakmica kao što ovde u pojedinim upisima stoji 

 

fener i zalgiris su bile teže za gledanje, prvo poluvreme protiv cska isto slabo. ovo je nekako bizaro blizanac cska tekme, pošto smo sada prilično dobro igrali prvo dok je drugo poluvreme totalna banana. 

 

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Činjenica je da dobra odbrana većim delom utakmice nije materijalizovana bar solidnom igrom u napadu. Njima je bilo biti ili ne biti, a mi smo im prilično olakšali očajnom igrom u napadu u drugom poluvremenu. Baš mučenje je bilo i porađanje poena. I meni Hol nije ništa posebno, nije neki organizator igre, a ni skorer. Niti smrdi niti miriše. DeDa i Dobrić će sa ovakvim ulogama propasti načisto, a Simonović je već ispao iz moda i očigledno je višak. Volden kida u odbrani ali mora mnogo bolje u napadu. Roč je mnogo bolji igrač kad ima potpunu slobodu u igri, ovako kao treći plej bojim se da neće ići. Igra pod ručnom za sad, kapiram da nije još spreman, ali par puta kad je mogao da šutne - nije to uradio. Igra u napadu nam je za sad 100% zavisna od Lojda, što naravno nije dobro. Videćemo kako će JOB da se uklopi. Dopada mi se što se svi trude, energije ne manjka. Ali moramo da popravimo igru u napadu ili ćemo statirati u EL i ove sezone...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Crni Bombarder said:

JOB odigrao prvi mec nakon bukvalno nekoliko treninga sa ekipom - docekan na noz
Nikada u EL nismo trijumfovali u Podmoskovlju - poraz je katastrofa,sramota & skandal
Skor u EL nakon pet kola 2-3 - potonule su nam sve ladje

Tradicionalnitm VOX/B92 Forum :heart:

Job je odigrao u skladu s onim sto je Haos opisao i donekle ja.

Nikakav noz, prosto eye test nije sjajan.

Mislim da niko nije napisao da je poraz skandal i sramota.

Link to comment
Share on other sites

Ja samo kazem:polako.
Ovo mu je bio prvi mec sa timom. Videcemo kako ce Sasa da ga koristi u narednom periodu,kad se potpuno uklopi u sistem. Ne kazem i ne tvrdim da nece privatizovati loptu i igru,ali makar sacekajmo neki pristojan broj utakmica pa onda donesimo sud.

LM..mene mnogo vise od poraza brine cinjenica da smo poslednji od svih kompletirali roster i sto u paklenom rasporedu koji nam sledi necemo biti u prilici da (ponovo) poslozimo ekipu kako treba (na treninzima) nego cemo to morati,u hodu,kroz utakmice sto nijedan trener ne voli.
Tako je kako je.- ocekujem da ekipa pokaze pravo lice tek u decembru.

Edited by Crni Bombarder
Link to comment
Share on other sites

Nije ovo ABA, pa da se samo mi pitamo.

Da, trebalo je da prelomimo u 3/4, ali Himki je odigrao odbranu sezone, Miki je uplasio nase spoljne i odustalo se od igre jako i do samog kraja.

 

Johnny je pregoreo i definitivno nije bio plus igrac uprkos solidnim stats.

 

Himki nece biti zajebancija, igranje s 3.timom je sve zavaralo. To je cementiran top 8 tim, koga samo ovih nesretnih 0:5  bez pola tima, moze kostati plasmana u 8.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Nisam optimista, Volden i Hol su bezopasni, ali mislim da je klub ozbiljan i da trazi nacin da obezbedi svezinu za zgusnut raspored u sezoni. Porazi su sastavni deo, samo zaboli kad padnu na ovaj nacin. Oni su zeleli vise pobedu. Podrska Sasnoj ekipi.

Link to comment
Share on other sites

Quote

 

Obradović: O'Brajant kvalitet više... Treba nam vreme

 

Trener Crvene zvezde Saša Obradović rekao je posle poraza od Himkija (83:77) u Evroligi da ostaje žal za propuštenom prilikom da se ostvari prvi trijumf na strani.

Crveno-beli sada imaju skor 2-3, dok je ekipa iz Podmoskovlja upisala prvi trijumf u svojoj šestoj utakmici.

"Da, ostaje žal za propuštenom šansom da iznenadimo velikog protivnika, u nekim momentima su se ponovile greške iz utakmice sa Fenerom, gde smo jednostavno dali protivniku pobedu našim lošim odlukama u napadu", kaže Obradović i dodaje:
"Moramo da učimo iz utakmice u utakmicu i da budemo više konkretni. Potpisom i igrom Džonija O'Brajanta dobili smo kvalitet više, ali on, kao i Ročesti i Teri, zaostaju i na fizičkom i na taktičkom planu. Stvara se nova hemija i treba vremena kojeg nemamo, ali i to je proces kroz koji moramo da prođemo da bi prava slika tima bila čista".

 

 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, đubrivo. said:

meni lično ovo definitivno nije bila najlošija utakmica kao što ovde u pojedinim upisima stoji 

 

fener i zalgiris su bile teže za gledanje, prvo poluvreme protiv cska isto slabo. ovo je nekako bizaro blizanac cska tekme, pošto smo sada prilično dobro igrali prvo dok je drugo poluvreme totalna banana. 

 

 

 

U stvari raspad je bio samo zadnja četvrtina.

 

Jedna stvar me brine, Džoni je bunar™ igrač kako se čini. Od 13 kontakata sa loptom, 10 šuteva i tri izgubljene... Niko od saigrača ne voli takve ako nisi Brajant ili Džordan...

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Laki21 said:

 

U stvari raspad je bio samo zadnja četvrtina.

 

Jedna stvar me brine, Džoni je bunar™ igrač kako se čini. Od 13 kontakata sa loptom, 10 šuteva i tri izgubljene... Niko od saigrača ne voli takve ako nisi Brajant ili Džordan...

 

dada, kad ga je kaos poredio sa julius randleom, sve mi je bilo jasno ali kad je napravio patentiran randleov spin move koji se završava predajom žive lopte, sve mi se vratilo 

 

dobro je prangijao za tri a bilo je i neko solidno zidanje mikija leđima ali za ostalo mora trener da ga ubedi da se svima isplati da više vodi računa o situaciji u kojoj je i da proba da donosi razumne odluke ( :

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • Ridji featured and unfeatured this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...