Jump to content

KK Crvena Zvezda u sezoni 2020/21


Tomiprunet

Prognoza na dan 10.04  

65 members have voted

  1. 1. Da li KKCZ osvaja ABA ligu?

    • Da, bićemo šampioni
    • Ne, loši smo ove sezone
    • Ne znam, još uvek nisam siguran

This poll is closed to new votes


Recommended Posts

3 minutes ago, Aiwas said:

Slažem se. Ali naša košarkaška publika je jeziva. Ako naš tim ne pobedi 100:0 odmah drvlje i kamenje 😂

Zamisli kakva je tek publika KKMega?

Pa oni se ne bore nizašta sem za statistiku.

Kad te boli kurac hoćeš li da pobediš ili izgubiš, a sudije ti pomažu BAŠ, BAŠ,

ti očekuješ da budu pošteni!

 

Link to comment
Share on other sites

Mega je sjajna sa kakvom energijom igra, a pored toga svaki naš igrac je maltene bio za glavu niži. 

Sreca pa je Misko dao Tepica fore inače bi Mega bila jedan od kandidata za prva 4 mesta u ligi. 

Da sada imaju Kendrika Perija umesto Tepare bili bi ultra zahebani. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Jesmo bili dosta loši danas, što nije ni čudno jer smo pre koji dan dobili jebenog šampiona Evrope, ali mora se priznati da je Vlada Jovanović dobro utegao Megu. Nisu nikakva slučajnost one tri pobede. Zna se ko vozi traktor, a ko otvara kapiju, danas im je čak i Tepić bio odličan. Izrazito me je nervirala Megina nadmoć u skoku kada  smo baš pali u trećoj četvrtini.

Deda po običaju izvadio stvar, Kuridža i Lojd nastavljaju sa sjajnim partijama, ali se zaista nadam da je sa Lojdom sve ok jer ga ne smemo raubovati do iznemoglosti. Vidi se da mu godi liderstvo, ali neće igrati ovako cele godine.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Kosjan Willavić said:

ali se zaista nadam da je sa Lojdom sve ok jer ga ne smemo raubovati do iznemoglosti. Vidi se da mu godi liderstvo, ali neće igrati ovako cele godine.

Ovo je vrlo bitno. Tu rezervnu ulogu mora da preuzme Volden, a nekako mi se čini da nije trenutno u stanju. Sve on radi dobro, ali čini mi se ni blizu kao što može, naročito u napadu.

Edited by Trigger
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Jesu sudije imale cudan kriterijum,jeste umor ucinio svoje,ali podcenjuje se Mega ovde,nije da smo iglrali sa Primorskom,ipak ovi imaju odredjeni hvalitet...

Vazna je pobeda,a Megi zelim da i protiv ostalih timova iz vrha tabele igra kao i protiv nas,ako se razumemo...

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Walden nije loš skorerski, koliko je loš kao organizator. S njim kao primarnim plejmejkerom timska igra se raspada, bukvalno svi konci taktike i smisla se pogube. Nadam se da je samo prolazna faza... Inače, na borbenost i defanzivu teško mu je naći zamjerke. :thumbsup:

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Kosjan Willavić said:

Jesmo bili dosta loši danas, što nije ni čudno jer smo pre koji dan dobili jebenog šampiona Evrope, ali mora se priznati da je Vlada Jovanović dobro utegao Megu. Nisu nikakva slučajnost one tri pobede. Zna se ko vozi traktor, a ko otvara kapiju, danas im je čak i Tepić bio odličan. Izrazito me je nervirala Megina nadmoć u skoku kada  smo baš pali u trećoj četvrtini.

Deda po običaju izvadio stvar, Kuridža i Lojd nastavljaju sa sjajnim partijama, ali se zaista nadam da je sa Lojdom sve ok jer ga ne smemo raubovati do iznemoglosti. Vidi se da mu godi liderstvo, ali neće igrati ovako cele godine.

Sve si upravu sem jedne bitne stavke. SUDIJE.

Dva puta u prvom poluvremenu imamo +14 i oba puta nas sudije seku ko mesari.

Mega igra rasterećeno je nema imperativ pobede ni ujednoj utakmici a igrači igraju za statistiku.

Kad smo poveli  sa većom razlikom videli su da ne mogu protim mašine, i stali...

Onda guraju sudije.

Da ne grešim dušu nije Mega platila sudije, njih zabole,

platili su neki koji su uložili u klub prošle i ove godine mnogo para, a izgubili finasijsku stolicu,

i jedini način da ostanu u trci su sudije, jer domaćinstvo ništa ne znači bez publike.

Link to comment
Share on other sites

Nastavlja se tradicija Megine pogibije protiv nas, koja se uvek nekako zavrsi na guzove u nasu  korist, ali smo obicno modri i pretuceni.

Mora se priznati da izgledaju sasvim ozbiljno i organizovano, sto nisu jos od one sezone kad su igrali finale protiv nas.

Al da su odvratna ekipa za medalju, jesu vala. Svaki put izadju protiv nas na parket sa stavom random kasapina sa erdevicke kulenijade.

A sudije naravno u ABA protiv nas sude ko slepi.Sa sudjenjem iz EL, pola Meginih igraca bi zavrsilo igru u 25min.

Logicna je izduvanost u podnevnom terminu posle onakve pobede u cetvrtak, bitna je pobeda, bilo kakva, i da ce ovi nasi svi biti u komadu i 100% funkcionalni protiv Himkija.

I da, Roch i dalje brine, bas ne deluje ni kao senka onog majstora.

Kuz ne brine, od njega sam negde vec digao ruke

 

  • Like 3
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, Dralle said:

Simonović i Petrušev nisu trebali do polovine 3/4 da dobace.

 

 

Istakao sam vec ocajno sudjenje, ali to ne umanjuje talenat i kvalitet ova 2 igraca..Mi smo produzili Kuzmica iako i dalje ne znamo na cemu smo sa njim. Vec par meceva igra par minuta a i to mu je puno. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Što se mene tiče, dobro raspoređeni minuti, a to je najvažnije zbog odmora pred put u Podmoskovlje. Kao da mi se ostvaruje vlažan san, a to je da EL bude prioritet, a ne glupa aba. Jedino što je Lojd odigrao više od 28min, on je jedini možda isforsiran, ali jbg, mora da se nosi s tim kao tim lider.

 

Brige - Kuzmić i dalje kao mrtvo puvalo, deluje mi da bi ga i Raško Katić nadskočio. Dobrić uopšte nije iskoristio date minute, nadam se da ove sezone može bolje. Za Borišu više ne brinem, samo još da ga udomimo. Možda neku grupu na FB za udomljivanje da otvorimo 😁

Mega - odlični Petrušev i Simonović, ovaj drugi mi baš žao što nije mogao kod nas dođe umesto matorog Simonovića, ali očigledno da mu trebaju zacrtani minuti. I Tepić odličan, skoro pa tripl-dabl, samo neka roka Tepara :capone: 

Link to comment
Share on other sites

53 minutes ago, Ječmendo said:

Walden nije loš skorerski, koliko je loš kao organizator. S njim kao primarnim plejmejkerom timska igra se raspada, bukvalno svi konci taktike i smisla se pogube. Nadam se da je samo prolazna faza... Inače, na borbenost i defanzivu teško mu je naći zamjerke. :thumbsup:

Jedan tekst prilikom njegovog dolsaska kod nas je glasio da treba da udje u dzenkinsove patike, sa čime se apsolutno slažem. Kreaciju prepustiti Holu i Roču. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Dralle said:

Da ne grešim dušu nije Mega platila sudije, njih zabole,

platili su neki koji su uložili u klub prošle i ove godine mnogo para, a izgubili finasijsku stolicu,

i jedini način da ostanu u trci su sudije, jer domaćinstvo ništa ne znači bez publike.

 

33 minutes ago, Dralle said:

Ako neko naredi, daće ga džabe i pitati jel hoćete još nekog.

 

:yawn2:

 

Daj prestani da smaras i privatizujes temu.

 

Ova razlika uopste nije realan odraz kvaliteta. Prirodno je da igraci igraju opustenije u ABA ligi gde imamo prostora za kiks. Sto se tice sudjenja, pa mozda isto ima veze sa Covicevim komentarima i rastucim tenzijama izmedju klubova u ABA ligi. Kako god, glupo je stalno isticati sudjenje, pobednika je odlucio teren, isto bi bilo i da je Mega dobila - dobili bi jer smo mi usli mekano u mec.

 

Sad na Khimki i pokusati da se tamo odigra egal mec.

  • Thanks 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Gudura said:

 

I da, Roch i dalje brine, bas ne deluje ni kao senka onog majstora.

Kuz ne brine, od njega sam negde vec digao ruke

 

 

ZNYw311.png

 

Zaista ne razumem eksperimente sa penzionerima, zar prošla sezone nije bila dovoljan nauk da su to ćorava posla?

Link to comment
Share on other sites

@Laki21kad krece serijal o Rochu na yt? :kece:

LM..u cetvrtak uvece se bukvalno iskidamo 35' da dobijemo mocnu "Armiju",a svakolika ciganija prigovara sto u nedeljnom matineu,kad se kod mene na astalu sluzi zuta supa, "nema energije" protiv naostrenog protivnika koji se celu sedmicu pripremao samo za ovaj mec,a tradicionalno mu se dize na nas. 

Bice to protiv Himkija mnogo bolje. 

  • Like 14
Link to comment
Share on other sites

  • Ridji featured and unfeatured this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...