Jump to content

KK Crvena Zvezda u sezoni 2020/21


Tomiprunet

Prognoza na dan 10.04  

65 members have voted

  1. 1. Da li KKCZ osvaja ABA ligu?

    • Da, bićemo šampioni
    • Ne, loši smo ove sezone
    • Ne znam, još uvek nisam siguran

This poll is closed to new votes


Recommended Posts

Ne bih ja nazvao suteve Halla alibi sutevima. On je igrac koji nema dobru zavrsnicu na obrucu, nema taj kvalitet da pogadja uz kontakt, ali zato ima vrlo pristojnu 1 na 1 igru, dobre promene i visok izbacaj, tako da uglavnom sebi napravi prostor za sut u tim izolacijama. Pritom mu se visoki igraci u tim mismatchevima uglavnom povlace i vise pustaju sut nego prodor, pa mi je ta njegova poludistanca sasvim logicna i nemam problem sa tim sutevima.

Edited by Del Piero
  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, Firga said:

Malo je bzvze reci za igraca koji igra odlucujuce minute protiv CSKA u EL da je neformiran. Dobre minute. I nije samo blokada. Dva teska suta, jedan od njih za izjednacenje, cini mi se i dvojka posle ofanzivnog skoka. Valjda nekih 7 poena sa skromnom minutazom. Svakako brze noge brze ruke od Kuzmicevih. O Ritu pricam.

 

Pa da je formiran kpl i nije, ratumevanje timske odbrane mu je često ko da ga je Lesor školovao.

 

Stvarnommislim da tu ima ubedljivo najviše mesta za napredak.

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Takeshi_Kovacs said:
mislim james
 

 

Da...James je odmah nakon promašaja zapalio preko reklama pravo u tunel...

utripovao da je Kuridža krenuo da mu i bukvalno uzme skalp.:capone_2:

 

Sa Vatutinom na grbači Itudis se sada opasno opekao tom NBA rutinom bez crtanja specijala za zadnji napad, već raširi

i daj James-u, za šta ga plaćamo suvim zlatom.

Ipak mi je to neshvatljivo sa pozicije jednog o tri najmoćnija rostera Evrope i aktuelnog šampiona.

Za nas i razumem...kraj regularnog dela...desetkovani faulovima sa dušom u nosu...igraš protiv babaroga kojima se teško ili nikako prodaje jeftin trik u zadnjem posedu i prilično je smisleno bilo dati Lojdu koji gori. Plus...promašaj nas vodi u produžetke.

 

Nije James hokejaškim izmenama dvadeset puta povučen iz igre samo da mu se sačuva svežina...već je to extremno luda glava na telu high-class trpača koji kada mu krv uzavri prešalta se u sekundi na tu svoju impulsivnu košarku, lako udje u problem sa ličnim greškama i zaboravi sve smernice trenera. Sinoć je po n-ti put pokazao da tom prodoru može samo Larkin u top formi biti egal a James nije usporio evo već 4-5 sezona. 

Ubistveno je fatalan za neuigrane petorke ali ne haje ni za top odbrane. Buši ludak rupu i tamo gde je nema. Da ima telo Vase Micića već bi pokupio prsten preko.

Uzgred...Lojd mačka je sinoć takvu zverku uzeo sebi za meru i još dva produžetka je bio spreman za rokenrol da nije nabio tries i nešto minuta i aktivno učestvovao u svakoj odbrani.

Lako je sada biti James...budi Lojd bajo.
 

Edited by Wingwalker
  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Laki21 said:

 

Pa da je formiran kpl i nije, ratumevanje timske odbrane mu je često ko da ga je Lesor školovao.

 

Stvarnommislim da tu ima ubedljivo najviše mesta za napredak.

 

Pa jbg, ne moze bas da se stavlja u istu ravan kao igraci koji trenutno vise za 12. Za njih se moze reci da su neformirani. Da ima mana svakako da ima, a da moze dosta toga bolje u oba pravca naravno da moze. Ali Sasa bolje zna i od tebe i od mene, tako da ne verujem da bi bas igrao produzetak da je takva nebuloza u odbrani.

 

Mnogo prostora za napredak je po meni vise pozitivna nego negativna stvar, kad neko koristi sitne minute, a on ih koristi. Siguran sam da je igrac koji moze najvise da napreduje tokom sezone. Zato i navijam za njegove minute. Nama trebaju igraci koji ce da rastu kroz sezonu, ne mozemo da se oslonimo samo na neki instant kvalitet.

Link to comment
Share on other sites

On 10/22/2020 at 1:49 PM, Majak said:

Ne bih da baksuziram, ali mislim da na jedvite jade - dobijamo. Zaigrao ovaj naš novi manga-lover Brajant ili ne, mislim da ih nadjačavamo šutem i prodorima, kao i davljenjem Džejmsa i Heketa. Naravno, i da nam Lamonika ispoštuje tvrdu odbranu i ne pošalje pola igrača u Valhalu pre završnice. 

 

Braćo, da nastavim da baksuziram, ili 🤐 


 

  • Like 3
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Firga said:

 

Pa jbg, ne moze bas da se stavlja u istu ravan kao igraci koji trenutno vise za 12. Za njih se moze reci da su neformirani. Da ima mana svakako da ima, a da moze dosta toga bolje u oba pravca naravno da moze. Ali Sasa bolje zna i od tebe i od mene, tako da ne verujem da bi bas igrao produzetak da je takva nebuloza u odbrani.

 

Mnogo prostora za napredak je po meni vise pozitivna nego negativna stvar, kad neko koristi sitne minute, a on ih koristi. Siguran sam da je igrac koji moze najvise da napreduje tokom sezone. Zato i navijam za njegove minute. Nama trebaju igraci koji ce da rastu kroz sezonu, ne mozemo da se oslonimo samo na neki instant kvalitet.

 

Pa slažemo se, ja sam za Simona da leti van 12, Rita bih svakako voleo i dalje da gledam.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ne vidim u cemu je problem reci da je Roc sinoc bio jako los. On je pre svega doveden da povuce kad Loyd stane. A sa onim sinoc sto smo videli on to trenutno ne moze. Imao je dve tri izolacije i nije ne samo uspeo vec ni imao ideju sta bi pokusao protiv visokih igraca CSKA. Pritom je imao izolaciju sa najmanje dva ako ne i tri razlicita igraca i ni blizu. Secam ga se i ja iz predhonog mandata i jako sam se iznenadio njegovom nemoci sinoc.

E sad zasto su neki odmah pozurili da ga "brane" od Lakija, pa ne znam, ali znam da se obicno ide iz krajnosti u krajnost, pa ce kod poraza verovatno isti najvise da ga napadaju.

Zasto bi bilo zabranjeno reci, nakon pobede da je neko bio los. I kakve veze ima sto je to bio majstor extra klase. Pa i Simon je sipao kao lud pre nekih cetri sezone a danas ni traga od tog igraca.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

 

15 minutes ago, Čvarkov said:

 Po meni je Himki u prve 3 ekipe pod košem.

 

i ovi sinoć su tu negde...:capone_2:

a rang lista već u ozbiljnom rebusu...Bajern i Žalgiris na 4-1, Asvel na 0-2 a Zenit sa 2-0 sedmi na listi a mi deseti sa 2-2...cirkus.

treba sve što nam padne šaka odrati ko mačku...nema nam druge.

Edited by Wingwalker
  • Like 4
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Wingwalker said:

 za svoj rang Roč jeste bio prilično loš ali nakon samo par treninga sa timom...uostalom, brzo prođe tih 60 dana...a to je desetak EL tekmi.

 

i ovi sinoć su tu negde...

 

Zato sam i napisao u prve 3. CSKA, Himki, Barsa i možda Armani. 

 

Uvek smo od Himkija gubili lagano na strani, kao i uostalom od CSKA. Bilo bi lepo i ovde da srušimo tradiciju.

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Čvarkov said:

Himki otišao na 0/5, biće zajebano. Nadam se da će Bryant biti spreman za 10-15min, značiće nam. Po meni je Himki u prve 3 ekipe pod košem.

Pa red bi bio da ih konačno dobijemo tamo. Bili smo blizu bar jednom ali mi se čini  da ih još nismo pobedili tamo

Link to comment
Share on other sites

Strasan posao radi Obradovic. Sve vidi i na svemu radi. Juce je rekao da su timu mnogo nedostajale jake pripremne da se vidi da nemamo unutrasnju igru i da reagujemo.

Uloga koju je MJK juce dobio je reakcija na prve tri utakmice u EL. Uvidelo se da je on u sadasnjem sastavu jedini koji moze da igra ledjima i probalo se i uspelo je. Uopste nemam strah da ce pogresiti sa 12 igraca kada dodje OB. Video je da je Rit koristan , ali mislim da nece Simona skloniti vec Dobrica.

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, bodo said:

Pa red bi bio da ih konačno dobijemo tamo. Bili smo blizu bar jednom ali mi se čini  da ih još nismo pobedili tamo

 

Nismo ih dobili nikad tamo. Prošle godine smo bili najbliži, -6 kraju, iako smo u poslednjoj četvrtini gubili i 15ak razlike.

 

Edit slažem se da bi bio red 😀

Edited by Čvarkov
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

ne brinem za balast Simonovića...koliko ga još puta Obradović može probati sa ovim učinkom ? 

Kuz me brine...nisu još uvek procenti problem koliko taj govor tela i nemoćne grimase...očigledno nije do fizikalija.

Ne ispadaju mu lopte iz ruku zbog loše forme jer nikad ih nije toliko pogubio, već je totalno van fokusa.

Edited by Wingwalker
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Wingwalker said:

ne brinem za Simonovića...koliko ga još puta Obradović može probati sa ovim učinkom ? 

Kuz me brine...nije još uvek problem učinak koliko taj govor tela i nemoćne grimase...očigledno nisu fizikalije problem.

Ne ispadaju mu lopte iz ruku zbog loše forme jer nikad ih nije toliko pogubio, već je totalno van fokusa.

Samo briga i sekiracija, težak je ovaj ciganski život ... :lol_2:

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

  ''...Jedan detalj iz prošle sezone iz druge ruke, čovek koji je jako dobar sa Šakotom još iz staaarih vremena pitao ga zašto Simanić ne igra više, ovaj mu odgovorio - dođi jednom na trening da vidiš šta mu Kuridža radi pa me to više nećeš pitati. ''

Edited by Wingwalker
  • Like 9
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, kokodakalo said:

Strasan posao radi Obradovic. Sve vidi i na svemu radi. Juce je rekao da su timu mnogo nedostajale jake pripremne da se vidi da nemamo unutrasnju igru i da reagujemo.

Uloga koju je MJK juce dobio je reakcija na prve tri utakmice u EL. Uvidelo se da je on u sadasnjem sastavu jedini koji moze da igra ledjima i probalo se i uspelo je. Uopste nemam strah da ce pogresiti sa 12 igraca kada dodje OB. Video je da je Rit koristan , ali mislim da nece Simona skloniti vec Dobrica.

 

Dobrić da se ostavi košarke ako izgubi mesto u 12 na ime Simonovića.

Link to comment
Share on other sites

Ako izbaci Dobrica bice mi omiljeni trener ikada, retko kog igraca mi je toliko mucno da gledam kao njega.. 

A Simanic ce brzo posle nas da zavrsi u nekoj Igokei ili Megi, decku pare popile mozak, boli ga uvo da trenira i napreduje..

Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, Del Piero said:

Ne bih ja nazvao suteve Halla alibi sutevima. On je igrac koji nema dobru zavrsnicu na obrucu, nema taj kvalitet da pogadja uz kontakt, ali zato ima vrlo pristojnu 1 na 1 igru, dobre promene i visok izbacaj, tako da uglavnom sebi napravi prostor za sut u tim izolacijama. Pritom mu se visoki igraci u tim mismatchevima uglavnom povlace i vise pustaju sut nego prodor, pa mi je ta njegova poludistanca sasvim logicna i nemam problem sa tim sutevima.

Slažem se, totalno rezonske šuteve uzima, lepo nadribla na poludistanca, i opali. Krenuće i to da ulazi. 

Link to comment
Share on other sites

  • Ridji featured and unfeatured this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...