Jump to content

KK Crvena Zvezda u sezoni 2020/21


Tomiprunet

Prognoza na dan 10.04  

65 members have voted

  1. 1. Da li KKCZ osvaja ABA ligu?

    • Da, bićemo šampioni
    • Ne, loši smo ove sezone
    • Ne znam, još uvek nisam siguran

This poll is closed to new votes


Recommended Posts

51 minutes ago, propolis said:

Ko ce bre da plati ovaj roster bem ti sunce?

 

Jos bilo najavljeno rezanje budžeta usled krize i korone, seku se plate u svim sektorima, gomila ljudi na minimalcu.

Nece biti očekivanih prihoda od sezonskih i dnevnih ulaznica, vrv ce biti i manje interesovanje sponzora zbog praznih tribina. 

 

Meni ama baš ništa nije jasno,a pogotovo mi nikad nece biti jasno zašto se Radonji nije spremio ovakav budzet u poslednjoj sezoni kad smo bili domaćini F4. 

to je vec cirkus za sebe, i skroz druga tema..

stos tice trenutnog sastava on je i dalje jeftiniji nego proslogodisnji..

ako uzmemo da je hol umesto lorenza(svakako jeftiniji), walden umesto jenkinsa(tu negde), loyd umesto puntera(loyd zere skuplji), rocesti umesto lukasa, proslogodisnji tim ostaje jaci za igracki kvalitet barona kao i pare jelte..

simon cemu na kraju doci zamena za blokisu, a obrajant je tu umesto fayea i dericka.

tako da proslogodisnji tim je imao i vise igraca i skuplji tim, sto ne znaci da  ovogodsnji nece igrati daleko bolje, posto je svakako bolje selektiran..:default_coffee:

 

Link to comment
Share on other sites

Pomislih na trenutak da je Dzoni sutirao 15% iz igre kao ono trojke 35% u ec i 40% u vtb na velikom uzorku, uz to preko 50% za dva. Za visokog igraca koji ima sirok napadacki repertoar i ne zavisi samo od suta ovo su odlicni procenti. Uz to valja dodati i skoro 3 asistencije po mecu, vrhunski podatak za visokog. 

 

Treba reci i da je imao vatreno krstenje u Makabiju, svakom debitantu u Evropi je teze kad uleti u ozbiljan sistem sa najvecim ambicijama nego kad dodje u neki Hapoel da odigra sezonu bez briga. 

 

Vidjecemo kako ce to izgledati kod nas, zavisi od Saleta a i od samog igraca. Ja ne vidim puno boljih cetvorki na papiru, izuzev Mirote koji je posebna klasa, pa da sam zalimo da je mogao doci neko puno bolji. 

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Firga said:

Nidam je danas bio pozitivan na koronu, tako da ostaje da vidimo da li cemo imati tih posledica, jer je pre dva dana igrao protiv nas 

E do q... :ajme:

Teško da će ovo da se odigra do kraja, aj da je samo jedno takmičenje ... ovako, mrka kapa.

 

Edited by Kankkunen
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Vamos Laki said:

Shvatas sve bukvalno, a da ne pricam o Sarcu koji ide u neki nenormalan ekstrem koji nije vredan komentarisanja.

Sasvim je moguce da je on Sasina zelja od ranije.

A sto nije dosao ranije onda?

Ja samo smatram da je Sasa mozda nakon Zalgirisa prelomio definitivno.

Da ustedi Covic jednu mesecnu platu !

Link to comment
Share on other sites

Just now, quentin said:

Zna li se koliko često se testiraju igrači, bar naši? Poslije svake utakmice, ili pred utakmicu, ili periodično, ili...

sta ti vredi i da se testiraju i 10 puta na dan, ako igraju protiv tima koji ima nepotvrdjene prenosioce(tm)..:default_coffee:

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Gudura said:

Mornar je danas igrao sa 9 igraca. Moguce da Needham nije jedini.Falili su i Bjelica, Vranjes, Lazic...

Nadam se da nas virus nece pokositi sad kad smo konacno kompletirali tim

 

Na Sportklub forumu dve infromacije, jedna kaze uz Nidama pozitivan i Lazic, druga kaze nije Lazic vec Vranjes. Uglavnom izgleda 2 igraca pozitivna na koronu u Mornaru.

Edited by Borca
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, propolis said:

Ko ce bre da plati ovaj roster bem ti sunce?

 

Jos bilo najavljeno rezanje budžeta usled krize i korone, seku se plate u svim sektorima, gomila ljudi na minimalcu.

Nece biti očekivanih prihoda od sezonskih i dnevnih ulaznica, vrv ce biti i manje interesovanje sponzora zbog praznih tribina. 

 

Meni ama baš ništa nije jasno,a pogotovo mi nikad nece biti jasno zašto se Radonji nije spremio ovakav budzet u poslednjoj sezoni kad smo bili domaćini F4. 

Oćeš da DR ima neograničen telefonski račun i neograničen budžet.
Neće da može.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Gudura said:

Mornar je danas igrao sa 9 igraca. Moguce da Needham nije jedini.Falili su i Bjelica, Vranjes, Lazic...

Nadam se da nas virus nece pokositi sad kad smo konacno kompletirali tim

Ako ostali igrači Mornara ( koji su večeras igrali) nisu pozitivni, zašto bi bili igrači C.Zvezde?

pre će biti da se Nidam dobio po breskvici, sam je trener rekao da je zajebao utakmicu...

Ali ko će ga znati. Opet imamo dovoljan broj igrača,sad da li imamo za nešto više videćemo.

Link to comment
Share on other sites

49 minutes ago, Predragdjape said:

To mi nece biti jasno... Kako ekipa moze da dozvoli da igraci izadju na teren bez negativnog testa. 

ne mora nuzno da se radi o neodgovornosti kluba.. nece se kod svih manifestovati u isto vreme..

a tu se opet vracamo na pocetak price, da su testovi hipersenzitivni i da se lako moze desiti da neko ko je negativan prikaze mu se kao pozitivan, kao i nekom ko je pozitivan da se prikaze kao negativan..

ono sto je de fakto, to je da ekipa koja ima dvojicu zarazenih, imace ih jos, i samim tim ogroman je rizik igrati protiv takve ekipe..

tako da ono pravilo od bar 8 negativnih je debilizam par ekselans, em ta ekipa gubi 1/1 em nastavlja da zarazava ostale igrace po drugim timovima..

a onda opet, ko kae da je el u interesu da stiti igrace.. da ne ulazimo u teorije zavere, al i to je sve deo jednog veceg procesa, da se radi to sto se radi.. sa tim pravilom od 8 igraca izmedju ostalog, i tako dalje i tome slicno..:default_coffee:

Edited by n4l1m
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, n4l1m said:

to je vec cirkus za sebe, i skroz druga tema..

stos tice trenutnog sastava on je i dalje jeftiniji nego proslogodisnji..

ako uzmemo da je hol umesto lorenza(svakako jeftiniji), walden umesto jenkinsa(tu negde), loyd umesto puntera(loyd zere skuplji), rocesti umesto lukasa, proslogodisnji tim ostaje jaci za igracki kvalitet barona kao i pare jelte..

simon cemu na kraju doci zamena za blokisu, a obrajant je tu umesto fayea i dericka.

tako da proslogodisnji tim je imao i vise igraca i skuplji tim, sto ne znaci da  ovogodsnji nece igrati daleko bolje, posto je svakako bolje selektiran..:default_coffee:

 

E u PM!!!

Nece ovo da valja. Daj opet prelazni rok 😄

Link to comment
Share on other sites

  • Ridji featured and unfeatured this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...