Jump to content

KK Crvena Zvezda u sezoni 2020/21


Tomiprunet

Prognoza na dan 10.04  

65 members have voted

  1. 1. Da li KKCZ osvaja ABA ligu?

    • Da, bićemo šampioni
    • Ne, loši smo ove sezone
    • Ne znam, još uvek nisam siguran

This poll is closed to new votes


Recommended Posts

Quote

"Kakvo iskustvo... Pričaću o tome dok sam živ, imam mnogo priča iz tog perioda, a ljudi u SAD baš i ne mogu sve to da razumeju, pogotovo tu košarkašku kulturu koja postoji u Beogradu. Ljudi nemaju pojma, a i ne mogu da saznaju to jer je baš mnogo drugačije. Bilo je to sjajno iskustvo, sva ta rivalstva u ABA ligi, to je baš bilo ludo. Svi ti navijači koji su na vašoj strani... Uspeli smo da osvojimo titulu u ABA ligi, da steknemo ime u Evroligi. Beograd je sjajan grad, možda nije toliko veliki koliko neki misle da jeste, ali je to sjajna košarkaška sredina. Kada igraš derbi protiv Partizana, pa se to jutro probudiš i odeš na trening, to je posebna energija. Nigde to nisam osetio. Mislim da ću i svoje dete dovoditi u Beograd, da oseti košarkašku atmosferu, da mu pokažem gde sam igrao i ispričam mu neke priče pred spavanje o tome šta sam ovde doživeo", rekao je Bili Beron.

https://www.b92.net/sport/kosarka/vesti.php?yyyy=2020&mm=10&dd=17&nav_id=1749190

  • Like 16
  • Love 24
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

Bili. Veliki igrac, veliki covek i veliki radnik. Zadovoljstvo je bilo imati nekog takvog u klubu za koji navijas. Njegov intervju sa Mairosom sam gledao tri puta. A danas sam procitao da je njegova zena dve godine volontirala pri SPC, vezano za pomoc deci. Obogatili su Beograd za dve godine koliko su bili u njemu.

Bili, Bili, Bili.

Edited by kokodakalo
  • Like 28
  • Love 8
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Jako je zanimljiva ova situacija da je nasa utakmica sa Asvelom odlozena umesto da smo pobedili sa 0:20. Moze da se desi jedan apsurd da ne budemo u mogucnosti da je odigramo u tom odlozenom roku jer ce i nas stici jednom korona pa cemo je izgubiti 20:0 jer je sigurno nece ponovo odloziti.

Link to comment
Share on other sites

Duel sa Mornarom i hajp koji ga prati je upravo ono što nedostaje ABA ligi. Stabilan tim sa posvećenom upravom kojem iz sezone u sezonu rastu apetiti a ne dolazi iz košarkaških centara moći. Borac je u prve tri tekme sezone opravdao svoje ime protiv prva tri pretendenta za titulu i predstavlja najlepše osveženje lige nakon dužeg niza godina. Nažalost...sve to samo uz škripu patika i grlate trenere.

 

Послато са Redmi Note 8T помоћу Тапатока

 

 

 

 

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

deluje da teri u napadu moze samo iz la-up, doduse deluje i da bi u svakom napadu mogli i da ga odigramo.. videcmo kako ce to biti protiv sidrasa, doduse nema ni puno ekipa sa sidrasima..

roch nie sporan, ako se bude igralo dalje, svakako ce mu biti ugovor produzen..

po minutazi, delue da bi u slucaju dolaska o`brayanta reath bio visak, a da bi sa mjk-om igrao kao opcijom za treceg centra..

no, bumo vidli..:default_coffee:

Link to comment
Share on other sites

Posle par poseda vidi se kakva su pojačanja Teri i Roč! Ne samo zbog njihove same igre već što se otvara prostor za druge igrače! Kada su Roč i Lojd na parketu neće više biti udvajanja na Lojdu, još ako je i Volden kao treći bek u petorci, protivnik neće znati koga da čuva! Videćemo u evroligi kako to izgleda protiv ozbiljnih odbrana, jer ruku na srce, Mornar ima ofanzivnog potencijala, ali defanzivno ne stoje baš najbolje! Takođe Teri donosi novu dimenziju svojim otvaranjem u reket, ruku na srce malo izgleda izgubljeno na terenu u prvoj utakmici, ne zna kome da napravi blok, ali vidi se u njemu ogromna želja.

 

Vidim da za sad Rit nije ulazio, možda on izadje iz rotacije kada dodje O'Bryant. Kad smo već kod O'Bryanta ne mogu da zamislim kako ćemo da igramo ako se i on uklopi. I stvarno šteta što ova sezona visi o koncu i nema publike jer verujem da bismo uživali! Samo se nadam da će se odigrati do kraja...

 

Možda u drugom delu Rita vrate u fmp jer nisu ni sami očekivali da će se otvoriti ovakav igrač kao Bryant.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Čvarkov said:

Posle par poseda vidi se kakva su pojačanja Teri i Roč! Ne samo zbog njihove same igre već što se otvara prostor za druge igrače! Kada su Roč i Lojd na parketu neće više biti udvajanja na Lojdu, još ako je i Volden kao treći bek u petorci, protivnik neće znati koga da čuva! Videćemo u evroligi kako to izgleda protiv ozbiljnih odbrana, jer ruku na srce, Mornar ima ofanzivnog potencijala, ali defanzivno ne stoje baš najbolje! Takođe Teri donosi novu dimenziju svojim otvaranjem u reket, ruku na srce malo izgleda izgubljeno na terenu u prvoj utakmici, ne zna kome da napravi blok, ali vidi se u njemu ogromna želja.

 

Vidim da za sad Rit nije ulazio, možda on izadje iz rotacije kada dodje O'Bryant. Kad smo već kod O'Bryanta ne mogu da zamislim kako ćemo da igramo ako se i on uklopi. I stvarno šteta što ova sezona visi o koncu i nema publike jer verujem da bismo uživali! Samo se nadam da će se odigrati do kraja...

 

Možda u drugom delu Rita vrate u fmp jer nisu ni sami očekivali da će se otvoriti ovakav igrač kao Bryant.

No homo, ali ja se već zaljubio u Terija 😍

Kakva energija, svaka mu čast, samo da nastavi tako i da ga Saša još iskontroliše. 

Ročesti 3 trojke i 3 asista, stara kajla. Nema baš više takvu brzinu, ali jbg, plakali smo za još jednim bekom i konačno nam dođe.

Kuzma malo zabrinjava, nadam se da mu je včrs samo loše veče.

  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

  • Ridji featured and unfeatured this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...