Jump to content

KK Crvena Zvezda u sezoni 2020/21


Tomiprunet

Prognoza na dan 10.04  

65 members have voted

  1. 1. Da li KKCZ osvaja ABA ligu?

    • Da, bićemo šampioni
    • Ne, loši smo ove sezone
    • Ne znam, još uvek nisam siguran

This poll is closed to new votes


Recommended Posts

2 hours ago, Knipex said:

Mučeni Kuzmić umesto da dominira na ovoj utakmici uspeo da ima indeks -2 u pobedi od 31 razlike, 95:64. Raspao se danas. Non stop se svađao sa loptom. Izgleda da mu nikako ne leže niske ekipe. 

 

Hall me oduševljava, svakom utakmicom sve više i više.

 

Lepo je što je Obradović dao šansu svima. Možda ih trgne da krenu ozbiljno da rade. Napisao sam već na lajvu, mnogo mi se sviđa što cela ekipa grize u odbrani, nema opuštanja. Biće poraza ali sa ovakvim pristupom nikom im ništa ne može zameriti. Ako ovakva atmosfera i ekipa ne trgnu Borišu i Radanova onda ne znam šta će.

 

Pa ne mogu svi da imaju 15 poena i 20 indeks, inace bi postizali 180 poena i imali 240 indeks na ovakvim mecevima. Uvek ce neko biti losiji.

 

Pravu ocenu za Obradovica dace mecevi u evroligi. Za sada imamo 1-1, jos jedna pobeda naredne nedelje bi trebalo da bude neki minimum. Ovo je nebitno da li je dobijeno sa 10 ili 30 razlike.

 

Pitanje je ko ce ispasti iz 12? Rochestie, Hall, Walden, Loyd, Davidovac, Lazic, Dobric, Radanov, Simanic, Simonovic, MaJK, Reath, Terry, Kuzmic - 14 igraca, dvojica su visak. Precrtajte dvojicu za koje smatrate da su visak. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, goldberg said:

Pitanje je ko ce ispasti iz 12? Rochestie, Hall, Walden, Loyd, Davidovac, Lazic, Dobric, Radanov, Simanic, Simonovic, MaJK, Reath, Terry, Kuzmic - 14 igraca, dvojica su visak. Precrtajte dvojicu za koje smatrate da su visak. 

 

Lazić i Simanić, bez razmišljanja. Boriša može u ABA, a u EL ako se neko - ne daj bože povredi/zarazi. 

Radanova bih držao kao 12og u EL i davao šanse do februar-marta u ABA. Ako se pokaže, superiška. Ako ne, skraćuj roster. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

E ali ljudi pišu da će Lazic da izostane i gube energiju. Čemu to ljudi niti će on ispasti niti će u 12 biti Radanov koji je razočarao u pripremnom periodu Sašu. I koliko znam i ovo što je danas odigrao u Čačku mu je puna kapa koliko nije zadovoljio na pripremama. Igraće u Aba Ligi neke "slabije" mečeve. Ispadaju Šimanić i Radanov. Umesto njih Ročesti i Terry. 

Link to comment
Share on other sites

Borisa I Radanov će biti out za EL, a u Aba jedan od 12 iz EL će da odmara u zavisnosti od protivnika. 

 

Edit, cetvorka nam ne treba pored MJK, Reatha i Simonovica, a i DeDa odigra koji minut na 4.

Na 5 će biti Kuzmic, Terry I Reath po koji minut. 

 

Sa Rocom I Terijem smo zatvorili roster. 

Edited by propolis
  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Laki21 said:

Niko nije zapazio da je Aleksa igrao keca?

 

Ja htedoh da napisem posle tekme, ali me je mrzelo posle da nastavljam diskusiju. 

Podelio je neke lepe asistencije, 2x probije pa podeli lep pas, mada mu je jednom ukrao loptu na vodjenju, onaj amer sto igra za Borac...Sta znam, ja bih ga isto koristio na 1, ali ne moze se reci da ima vrhunsku kontrolu lopte, dok mu je iq na visokom nivou, ne baca lopte na pamet, ne srlja, ima ideju sta da uradi s loptom...

 

Edited by Golijat
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, Majak said:

 

Lazić i Simanić, bez razmišljanja. Boriša može u ABA, a u EL ako se neko - ne daj bože povredi/zarazi. 

Radanova bih držao kao 12og u EL i davao šanse do februar-marta u ABA. Ako se pokaže, superiška. Ako ne, skraćuj roster. 

 

To je tvoja zelja ali realno ce visiti Radanov i Simanic ako je vec precrtan. Ili on ili Dobric

 

Sto se tice meca, posle el pobeda je bitno da se ostvari bilo kakva pobeda u aba, ovo je jos ispalo super

Link to comment
Share on other sites

Sezona polako vec pocinje da visi u vazduhu, barem u ovom formatu. Sve vise igraca i sudija je zarazeno. 

 

Sta ce se desavati ako neka zemlja uvede karantin? Kad ce njihov tim igrati utakmice, sa kojim igracima, u kojoj zemlji? 

 

Sve su to pitanja na koja EL nema odgovor a ABA liga ne znamo ni da li postoji pravno jos uvek. 

 

Kosarka je odavno na aparatima na starom kontinentu korona je samo dotukla.

Link to comment
Share on other sites

S obzirom na ovu situaciju sa Zenitom , mislim da su sve manje šanse da EL nastavi ovako ligaški, već taj čuveni bubble. Možda i previše unapred razmišljam, ali zanima me kako bi se snašli u tom formatu. Da ne pominjem šta će onda biti sa ABA ligom i kako će to sve da funkcioniše uopšte. 

Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, Tamburinjo said:

Sezona polako vec pocinje da visi u vazduhu, barem u ovom formatu. Sve vise igraca i sudija je zarazeno. 

 

Sta ce se desavati ako neka zemlja uvede karantin? Kad ce njihov tim igrati utakmice, sa kojim igracima, u kojoj zemlji? 

 

Sve su to pitanja na koja EL nema odgovor a ABA liga ne znamo ni da li postoji pravno jos uvek. 

 

Kosarka je odavno na aparatima na starom kontinentu korona je samo dotukla.

 

Izreal je bio u karantinu pa su napravili izuzetak za sportiste da mogu da putuju i da im dolaze u zemlju. Konkretan primer je gostovanje Albe Makabiju. 

 

Znalo se da ce biti ovakvih situacija i neko konačno rešenje je gotovo nemoguće pronaći. 

U principu treba biti fleksibilan, a ne kao u Sloveniji što se iživljavaju nad sportom. 

 

 

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

23 hours ago, Golijat said:

Kakvo je stanje sa Terijem? Hoce li i Rocesti biti danas u sastavu za mec protiv Borca?

 

23 hours ago, Sector said:

Terija cuvamo kao zmija noge, nikakvih vijesti nema. Ko ne prati forume vjerovatno ni ne zna da je negativan.

 

22 hours ago, Predragdjape said:

Terija ocekujem veceras makar 5min, cisto da oseti teren pred Zalgiris 😁

 

22 hours ago, Knipex said:

Sedeo je pored terena, tamo gde uvek sede igrači van protokola, na utakmici protiv Baskonije. Pretpostavljam da nije više problem sa kovidom jer ne bi mogao tu da sedi da nije imao 2 negativna testa. Uvođenje u tim i testiranja na posledice kovida, pretpostavljam da je to u pitanju.

 

22 hours ago, Johnny Štulić said:

Istezao se sa ekipom. Očekujem koji minut za njega danas protiv Borca iz Čačka.

 

18 hours ago, Sector said:

Nije Terry u rosteru jbg. 

 

Terry (jos uvek) nije registrovan. Neka me @Šarac demantuje ako zna nesto vise. 

 

Tako da on moze da se isteze, trenira, ali utakmice nece igrati dok se to formalno ne uradi... a sta se ceka? Verovatno kao i sa Nnoko-om, da se uradi full zdravstveni test pod opterecenjem (sto nije bas pametno raditi odmah rekovalescentu od Kovid-a). 

 

 

P.S. nema ga ni na ABA sajtu, ni na EL sajtu, a ni u registru igraca KSS. 

 

  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

  • Ridji featured and unfeatured this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...