Jump to content

KK Crvena Zvezda u sezoni 2020/21


Tomiprunet

Prognoza na dan 10.04  

65 members have voted

  1. 1. Da li KKCZ osvaja ABA ligu?

    • Da, bićemo šampioni
    • Ne, loši smo ove sezone
    • Ne znam, još uvek nisam siguran

This poll is closed to new votes


Recommended Posts

2 hours ago, Laki21 said:

Opet igramo u najretardiranije retardirano glupo vreme na svatu. Pa zašto ne možemo ko sav normalan svet uveče?

 

I ko prenosi?

A mozda zato sto igramo ponovo u utorak od 19h El. Zato sto se prvo zna satnica El pa se onda pravi raspored i satnica za ABA.

Zato sto nije isto kada se itakmica zavrsi u 19 h, krene iz Cacka u 20 h i stigne u Beograd u 23 h, ili je po tebi bolje da se igra od 21 h i da se stigne u Beograd u 4 h da bi ti uzivao pored Tv kuci? Mozes misliti ne odgovara ti termin od 17h. Zbog finala i Novaka?

Satnice,tv termini su vec ugovoreni u skladu sa nasim potrebama oko El i ABA se prilagodjava prema nasem rasporedu u El a ne po zeljama navijaca i njihovim zeljama kada mogu da nacrtaju se ispred TV.

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Šarac said:

A mozda zato sto igramo ponovo u utorak od 19h El. Zato sto se prvo zna satnica El pa se onda pravi raspored i satnica za ABA.

Zato sto nije isto kada se itakmica zavrsi u 19 h, krene iz Cacka u 20 h i stigne u Beograd u 23 h, ili je po tebi bolje da se igra od 21 h i da se stigne u Beograd u 4 h da bi ti uzivao pored Tv kuci? Mozes misliti ne odgovara ti termin od 17h. Zbog finala i Novaka?

Satnice,tv termini su vec ugovoreni u skladu sa nasim potrebama oko El i ABA se prilagodjava prema nasem rasporedu u El a ne po zeljama navijaca i njihovim zeljama kada mogu da nacrtaju se ispred TV.

Sve stoji sto si rekao, samo nzm od kada od Čačak do Bga treba 3 sata? Pogotovo sa novim putevima isl msm da cak za sat, sat ipo moze da se stigne. Ovo ostalo sve stoji sto si rekao i treba da se igra od 5 jer nas ceka jako naporan raspored sl nedelje duplo kolo el plus aba 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

On 10/10/2020 at 3:41 PM, n4l1m said:

koji crni visak.. roch i walden ce biti drugi bekovski par, kad hall i loyd izadju.. a salo svakako nemale minute igra i sa tri beka istovremeno na parketu..

dolaskom rocha ce profitirati i walden i visoki..:default_coffee:

Nisam mislio visak kadrovski, vec konceptualno. Naravno da ce uzimati minute i da ce biti drugi bekovski par i sve sto si napisao. Slazem se da bi mogao dobiti rochovim dolaskom, ali se pitam da li nam je takav igrac uopste trebao? Sta smo dobili sa njim? Organizaciju i plejmejking sigurno ne, pitanje je koliko ce njegove napadacke sposobnosti doci do izrazaja u EL, a ocigledno da ce i u tom drugom unitu roch biti prva violina. Da ne pricam da smo njegovim dovodjenjem pojacali direktnog rivala koji je na njegovo mesto doveo boljeg igraca. 

 

17 hours ago, Chaos Is Me said:

Meni Walden dosta dobar za sad. Nisam bio nešto oduševljen kad smo ga uzeli Partizanu, generalno nije neki igrač koji puni oko niti sad da se usereš u gaće. Međutim, odličan je defanzivac, a u napadu zna od svega po malo iako ni u čemu ne briljira. Ipak, tip je bio svojevremeno najbolji strelac izraelske lige gde igraju mnogi Ameri revolveraši što ipak ne može svako. Dosta pošten igrač, uvek daje maksimum i igra ulogu koju mu trener nameni. 

Takvih igraca imas na tonu. Sta dobijamo sa njim sto recimo nije mogao da isporici jenkins? Ok imao je losu sezonu u sistemu u kojem je sve otislo dodjavola, ali je i tad imao vrhunske defanzivne minute. Jenkins je elitni defanzivac i kao nacrtan za ulogu o kojoj pricas. Mozda se mogla probati i neka hrabrija varijanta uz rocha gde ne zavisimo toliko od poena sa dvojke. Zasto ne i radanov. Po do sad vidjenom nista od radanova necemo gledati ni ove sezone.Tek cemo videti da li walden moze da brani najbolje evroligaske dvojke.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Maverick88 said:

Sve stoji sto si rekao, samo nzm od kada od Čačak do Bga treba 3 sata? Pogotovo sa novim putevima isl msm da cak za sat, sat ipo moze da se stigne. Ovo ostalo sve stoji sto si rekao i treba da se igra od 5 jer nas ceka jako naporan raspored sl nedelje duplo kolo el plus aba 

Zahvaljivanje za autoputeve koje nam je napravio  jedan jedinstveni i najveci sin naseg naroda je na Informeru,Kuriru i Pink rs.

Posto sam cacanski zet i sa autoputem mi isto treba 2 do 2 sata i 15 minuta iz centra Cacka do Vidikovca i to najlepsim autoputem kojeg svet nije video opet zahvaljuci Duhovnim nasim. 

 

Mnogo gledas SNS reklame.😀😀😀

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, Šarac said:

Zahvaljivanje za autoputeve koje nam je napravio  jedan jedinstveni i najveci sin naseg naroda je na Informeru,Kuriru i Pink rs.

Posto sam cacanski zet i sa autoputem mi isto treba 2 do 2 sata i 15 minuta iz centra Cacka do Vidikovca i to najlepsim autoputem kojeg svet nije video opet zahvaljuci Duhovnim nasim. 

 

Mnogo gledas SNS reklame.😀😀😀

spacer.png

  • Like 1
  • Thanks 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

  • Ridji featured and unfeatured this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...