Jump to content

KK Crvena Zvezda u sezoni 2020/21


Tomiprunet

Prognoza na dan 10.04  

65 members have voted

  1. 1. Da li KKCZ osvaja ABA ligu?

    • Da, bićemo šampioni
    • Ne, loši smo ove sezone
    • Ne znam, još uvek nisam siguran

This poll is closed to new votes


Recommended Posts

Jos je rano i necu komentarisati igru i mogucnosti tima.Samo cu reci da je ono sinoc bilo bas dobro, i da prvi put posle poslednje Radonjine sezone, nestrpljivo, a ne sa zebnjom cekam sledecu Zvezdinu evropsku utakmicu. Trener....to je ono sto nam je trebalo😎

 

P.S. Za Loyda smo svi znali da moze, ali Hall je najveci Obradovicev zabod, jako mi je drago sto smo ga potpisali na 2 sezone

Edited by Gudura
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Sprivel said:

Opasan zabod je Lloyd. Nema boljeg igraca za 280k.

nije dovoljno samo(tm) dovesti kvalitetnog igraca.. treba mu naci ulogu u timu i uklopiti ga sa ulogama drugih igraca, jelte..

ovaj tim ako gledamo nekih 5 sezona unazad, nit je na papiru najkvalitetniji a svakako nije najskuplji, dapache, sasvim sigurno je najjeftiniji..

al dok svako ima svoju ulogu i dok radi ono sto najbolje zna, tj ne ide dalje od opanaka, ovaj tim ce igrati 3 puta bolje od cene na papiru, kao sto trenutno i igra..:default_coffee:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, n4l1m said:

nije dovoljno samo(tm) dovesti kvalitetnog igraca.. treba mu naci ulogu u timu i uklopiti ga sa ulogama drugih igraca, jelte..

ovaj tim ako gledamo nekih 5 sezona unazad, nit je na papiru najkvalitetniji a svakako nije najskuplji, dapache, sasvim sigurno je najjeftiniji..

al dok svako ima svoju ulogu i dok radi ono sto najbolje zna, tj ne ide dalje od opanaka, ovaj tim ce igrati 3 puta bolje od cene na papiru, kao sto trenutno i igra..:default_coffee:

 

+ trener je najbitniji faktor. Konačno ga imamo.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Mislim da sad kapiram ideju sa Ročom, to je da pomogne Voldenu oko plejmekinga u pozicionom napadu. Tu smo mali tanki kad je Volden na 1. Može to da bude i jednostavna akcija da Volden vraća povratnu posle prodora na Roca kome je to poslastica, a može i Roc da igra pnr sa visokim pa da Volden onda igra bez lopte.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Obi-Wan said:

Mislim da sad kapiram ideju sa Ročom, to je da pomogne Voldenu oko plejmekinga u pozicionom napadu. Tu smo mali tanki kad je Volden na 1. Može to da bude i jednostavna akcija da Volden vraća povratnu posle prodora na Roca kome je to poslastica, a može i Roc da igra pnr sa visokim pa da Volden onda igra bez lopte.

u svakom slucaju walden visak. roch cista kontrola stete

 

 

 

  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

izvrteh jedno 20 puta lojdove hajlajtse, stvarno je umetnost kada neko tako lako igra i zatrpava. na ovu kolicinu protagonizma koju on ima, moci ce da ga zaustave samo elitne el odbrane na celu sa lorenzom i slicnim alama. mislim da je dosao u ekipu koja mu lezi i gde cemo cesto gledati ovakve partije s obzirom da ce se puno raditi za njega i da ce moci da ispucava 15 lopti po utakmici.

Edited by Haggard
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Nate said:

u svakom slucaju walden visak. roch cista kontrola stete

 

 

 

koji crni visak.. roch i walden ce biti drugi bekovski par, kad hall i loyd izadju.. a salo svakako nemale minute igra i sa tri beka istovremeno na parketu..

dolaskom rocha ce profitirati i walden i visoki..:default_coffee:

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Takeshi_Kovacs said:

ne bih rekao da je volden visak

kod trenera kome je primarna igra u oba pravca, sa puno energije...igrac kao kori svakako ima svoje mesto

Šta ste primili, ja bih rekao da se @Nate zezao da je Volden višak. 

Ili? 😄

Link to comment
Share on other sites

Steta pa je otisao Panter, klasa je za Voldena. Jbg, obojica su divljaci, samo sto Panter kad poludi, utrpa 25+ i srusi sam bilo koji tim, Volden ce uvek biti izmedju 5-15 poena. No dobro, ok igrac za 10-15 minuta

 

Hol je pozitivno iznenadjenje. Volim takve stabline igrace, zna da sutira, zna da udeli, ima dobar pregled igred, igra odbranu, kompletan igrac. Naravno, na tom nekom njegovom nivou. Vrv ce da bude jedan od konstantnijih u timu

 

Radujem se i Rochu, taman cemo lepo da kompletiramo niske pozicije. Jedino je Lazic igrac manje, no dobro

 

Pod kosem deluje da je guzva ali svako ce imati neku svoju ulogu

 

Jedino me brine Davidovac, on treba da ima biutnu ulogu ove zeone, a deluje pogubljeno skroz na pocetku

 

Voleo bih da vidim i vecu minutazu za Radanova u aba ligi

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

29 minutes ago, vepar said:

Steta pa je otisao Panter, klasa je za Voldena. Jbg, obojica su divljaci, samo sto Panter kad poludi, utrpa 25+ i srusi sam bilo koji tim, Volden ce uvek biti izmedju 5-15 poena. No dobro, ok igrac za 10-15 minuta

 

Hol je pozitivno iznenadjenje. Volim takve stabline igrace, zna da sutira, zna da udeli, ima dobar pregled igred, igra odbranu, kompletan igrac. Naravno, na tom nekom njegovom nivou. Vrv ce da bude jedan od konstantnijih u timu

 

Radujem se i Rochu, taman cemo lepo da kompletiramo niske pozicije. Jedino je Lazic igrac manje, no dobro

 

Pod kosem deluje da je guzva ali svako ce imati neku svoju ulogu

 

Jedino me brine Davidovac, on treba da ima biutnu ulogu ove zeone, a deluje pogubljeno skroz na pocetku

 

Voleo bih da vidim i vecu minutazu za Radanova u aba ligi

A komentar na Lojda? Mislim da si posle komentara na njegov racun protiv Fenera duzan da prokomentarises i ovu partiju makar sa 'nije moj cup of tea, al trpa kao lud kad ga krene'.

  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, vepar said:

Steta pa je otisao Panter, klasa je za Voldena. Jbg, obojica su divljaci, samo sto Panter kad poludi, utrpa 25+ i srusi sam bilo koji tim, Volden ce uvek biti izmedju 5-15 poena. No dobro, ok igrac za 10-15 minuta

 

Hol je pozitivno iznenadjenje. Volim takve stabline igrace, zna da sutira, zna da udeli, ima dobar pregled igred, igra odbranu, kompletan igrac. Naravno, na tom nekom njegovom nivou. Vrv ce da bude jedan od konstantnijih u timu

 

Radujem se i Rochu, taman cemo lepo da kompletiramo niske pozicije. Jedino je Lazic igrac manje, no dobro

 

Pod kosem deluje da je guzva ali svako ce imati neku svoju ulogu

 

Jedino me brine Davidovac, on treba da ima biutnu ulogu ove zeone, a deluje pogubljeno skroz na pocetku

 

Voleo bih da vidim i vecu minutazu za Radanova u aba ligi

Slazem se u svemu sa tobom. 

Panter jeste klasa za Voldena, ali nadam se da ce Volden pronaci svoju poziciju kad bude igrao sa Rocestijem. Sta znam, ja nisam jubitej Rocha, jos onda u prvom mandatu mi se nije svidjao, ali ok, mozda ce sada imati drugaciju ulogu. Dobro je da je ugovor na dva meseca ( ili do kraja sezone , pupu pu). Vise bih voleo Nejta, ali dobro.

Davidovac je takav tip igraca, da je speciajalan, on mene jako podseca na Bodirogu. ( ok nije jos pokazao takav raskosni talenat, ali me jako podseca na njega.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Sled dogadjaja,

Panter >Lojd,

Lojd strpa 30kom,

Panter >Walden,

Walden zatrpa nekog

Panter>..

Kvalitetan je bio proslogodisnji tim sa Lorenzom, Bilijem, Panterom, ali nije kliknuo i nismo imali trenera da to sve utegne, uz par kratera u odbrani koji to nisu ni dozvoljavali. Ove god je druga prica. Ne treba preterano lamentirati ni nad igracima koji su nas napustili ni nad Radonjom koji ce uvek biti nasa legenda, vec treba piciti napred sa onime sta imas.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

  • Ridji featured and unfeatured this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...