Jump to content

KK Crvena Zvezda u sezoni 2020/21


Tomiprunet

Prognoza na dan 10.04  

65 members have voted

  1. 1. Da li KKCZ osvaja ABA ligu?

    • Da, bićemo šampioni
    • Ne, loši smo ove sezone
    • Ne znam, još uvek nisam siguran

This poll is closed to new votes


Recommended Posts

Lojd je pored sipanja kao iz kabla...zaustavio dve kontre i ukrao par lopti sa lakoćom ispijanja kratkog bez mleka. 

Hall ima strašan pregled igre - segment koji pored kreativnosti najviše nedostaje Voldenu, kojem će biti lakše kada mu Zloćko preuzme veći deo na kecu. Od velikih grešaka odbrane potkrao nam se Peters sa onim zakucavanjem a svi ti ofanzivni skokovi Baskonie su okolnost neigranja Boriše i čekanjem rim protektora Terija.

 

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, MetalHead said:

 

 

Ne znam da li sam vise iznenadjen ovom dobrom igrom ili onom sinoc (Norveska-Srbija). 

Nije za porediti, one sinoc posle 100 god ukakilo da odigraju nesto ssto je moglo i mnogo pre da se igra. Sale odradio dobar posao, ma sta bilo sa sezonom, bicemo takmac u El i mnogima ozbiljan protivnik.

Link to comment
Share on other sites

Quote

Očekuje se prvo duplo kolo naredne nedelje. Dočekuje se Žalgiris i gostuje Asvelu.

- Zbog toga je bitno da imamo svakog uključenog igrača. Napadamo svakog, ali treba i da sačuvano energiju, da rasporedimo minute.

Za kada može da se očekuje debi Tejlora Ročestija.

- Videćemo kada bude došao. S obzirom da smo već sarađivali, privatno je odnos ostao dobar. Za njega nema problema što se sistema tiče, on to razume. Nešto može, a nešto ne može.

 

Link to comment
Share on other sites

Danas smo vise puta spustali Kuridzi da igra ledjima protiv Sedekerskisa. Neko ce pomisliti zasto se igra akcija za MJKa u Evroligi, ali svaki igrac ima svoje prednosti. Kuridza ima pristojnu igru ledjima i dobar pregled igre, nije lose spustiti mu kad naidje neka laganija cetvorka. Dobro je i za raznovrsnost napada, malo igre po dubini.

  • Like 17
Link to comment
Share on other sites

39 minutes ago, Shunsuke Nakamura said:

Waldenu vise lezi pozicija 2. Nije bas dobar organizator igre, ali ima poene u rukama.

 

Hall/Rochestie

Loyd/Walden/Lazic

Davidovac/Dobric

MJK/ Simonovic

Kuzmic, Terry, Reath

 

Jesmo na 4 najtanji, ali ovo ostalo djeluje dobro, ima puno igraca razlicitog profila. Reath moze da prodje kao 5 visoki.

 

Mislim da će Sale više Rita koristiti na 4 kad se priključi Teri. 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Vamos Laki said:

Daj da procitamo prepiske 😂😂

E klosaru zvalavi

Ti ces da moralises nekome

Licemeru propali

Ti znas sta je tv. Na farmi ti je mesto

 

Sve jw pocelo mojim komentarom da nije lepo da psovke koje su u optuznici opet javno iznosi jer tako vredja one koje su vredjani.Uglavnom porodica Covic sa kojom sam imao sukob.Ja mu napisem da zrelost nije broj nego ponasanje,a on ce ti meni:

 

 

Beži bre dzukelo udbaska, žvalava.

  • Ha-ha 2
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

 

Au. Sedi jedan. 

 

Elem, raduje ova utakmica. Bilo je ociglednih omaski i brain-fartova u odbrani, jalovih i staticnih napada isto nije manjkalo, ali je i pored toga dobijen ozbiljan protivnik sa velikom razlikom. Svaka cast Saletu i momcima.

 

Simonovic pokazao da jos uvek ima u rukama Siiiiimooooonovica.

 

Hall mi se mnogo svidja. Nisam imao narocito velika ocekivanja, ali stvarno igra na odlicnom nivou, a cak je imao i par asistencija za sladokusce.

Pazi, ja sam covek u godinama [emoji2] secam se da su nas prosle sezone razbili u bgd. Pre tog se ne secam. [emoji16]

 

 

Edit.

Zar ne postoji mogućnost da klub nekako pusti snimak nekog navijanja ? Npr kad tim vodi napad da sr bodri a kad protivnički tim onda da se zviždi?

Sent from my ZTE A2020G Pro using Tapatalk

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

skor 1:1 na startu je sasvim ok. poraz u istanbulu se nikako ne moze podvesti pod kiks, ali ovo veceras je bilo jako bitno dobiti. o dobrim stranama napisano je skoro sve. loyd odlican, ne samo kosgeterski, vec stvarno kompletan paket, kuzmic dobar, simon u  prvom poluvremenu stetocina u drugom odlican, reath, lazic i MJK sasvim korektni veceras.

 

ono sto mi se nije dopalo, nikako nismo smeli dozvoliti 17 ofanzivnih skokova, to je bas bio problem. nadam se da ce terry doprineti u skoku, mada mi se cini da je najveci problem zapravo na poziciji 4.

evidentno je da mnogo trpimo u organizaciji sa waldenom, ukoliko ne prodje tranzicija, na postavljenu odbranu osim neke igre 1 na 1 nema nikakva resenja i to bi mogao biti problem. videcemo sta ce rocesti doneti i koliko ce waldenu prijati pomeranje poziciju vise.

ne bi trebalo smetnuti sa uma ni da smo veceras sutirali 52% za 2 i 3 i 95% sa linije penala, nisu to bili neki preteski sutevi, ali pitanje je koji nam je plan kad stane sut. na unutrasnju igru se ne mozemo osloniti.

sve u svemu vazna pobeda, sledece kolo nam dolazi zalgiris pa idemo asvelu sto i nije tako los raspored.

Link to comment
Share on other sites

  • Ridji featured and unfeatured this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...