Jump to content

KK Crvena Zvezda u sezoni 2020/21


Tomiprunet

Prognoza na dan 10.04  

65 members have voted

  1. 1. Da li KKCZ osvaja ABA ligu?

    • Da, bićemo šampioni
    • Ne, loši smo ove sezone
    • Ne znam, još uvek nisam siguran

This poll is closed to new votes


Recommended Posts

Srecna nam prva pobeda ciganijo. I to kakva pobeda. Razmontirali sampiona Spanije. Obrsdovic drzi tenziju sa klupe i na +20. Odlicno vodjenje utakmice. Normalno bilo je i padova. Rastemo iz utakmice u utakmicu i igraci shvataju sta se trazi od njih. Po meni je i toliko ispljuvani Lazic danas odlicno odradio posao. Jedino je Simanic pokazao opet zasto nema minutazu kod Obradvica i to za minut i po koliko je proveo na parketu. Kada se podvuce crta - ja prezadovoljan

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Nisam bio kuci, nisam gledao, pa ste bili postedjeni glupih komentara na lajvu 🙂 Uopste nisam ocekivao ovakav rastur, svaka cast. Ne znam kako smo igrali (sad cu da iscitam vase komentare), ali rezultat kaze sve. Bas sam prijatno iznenadjen, oni nisu nimalo naivna ekipa, dugo na okupu...Samo neka ovako nastavimo.

Link to comment
Share on other sites

Јасно је да ће трејдмарк опет бити хард дифенс транзишн офенс, зато сам презадовољан што смо примили можда десетак лаких поена свеукупно, ако и толико. Имали смо опет у пар наврата ситуације кад смо порађали кошеве и биће утакмица кад неће овако ићи шут (зато је још један поентер и болхендлер преко потребан, уздам се да је Злоч још увек онај стари), али заиста би било себично превише замерати на било чему после овакве победе. Симон одиграо најдијаметралнија два полувремена која памтим у скоријој историји. Да наставимо овако и у уторак уимебога.

Link to comment
Share on other sites

Bas mi se svidja nas startni bekovski par. Loyd je vrhunski strelac, moze da poentira na sve nacine i ima pristojan pregled igre. Triple threat sto bi se reklo. Hall je cisti plejmejker i Saletova produzena ruka na terenu. Kontrolise ritam, sve vidi, nije flashy igrac, ali radi male stvari i skuplja asistencije na sve nacine. Vrlo pouzdan igrac.

 

Njih dvojica su vrlo kompatibilni i oni su motor ove ekipe.

Edited by Del Piero
  • Like 23
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Slavisa iz Tavankuta said:

Dali smo nekad uspeli razmonitirati Basjoniju?

 

Au. Sedi jedan. 

 

Elem, raduje ova utakmica. Bilo je ociglednih omaski i brain-fartova u odbrani, jalovih i staticnih napada isto nije manjkalo, ali je i pored toga dobijen ozbiljan protivnik sa velikom razlikom. Svaka cast Saletu i momcima.

 

Simonovic pokazao da jos uvek ima u rukama Siiiiimooooonovica.

 

Hall mi se mnogo svidja. Nisam imao narocito velika ocekivanja, ali stvarno igra na odlicnom nivou, a cak je imao i par asistencija za sladokusce.

Edited by Horium
Link to comment
Share on other sites

Hall je jako inteligentan igrač iako nema neki spektakularan kvalitet. Loyd će tek pokazati kakav je igrač, druga evroligaška pa odmah 30 lakih komada. Dobro smo izgledali i ugušili Baskoniju rotacijom. Kuzmić izgleda solidno. Kad Simon baraka ima svoje veče mi uglavnom deremo. 

  • Like 8
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, MetalHead said:

Dobro je ovo, bas dobro. Bojim se koliko je bilo dobro... 

Samo da nas posluzi zdravlje, promasi virus, a za ostalo ce momci vec da se potrude. 

 

Ne znam da li sam vise iznenadjen ovom dobrom igrom ili onom sinoc (Norveska-Srbija). 

 

Jos ovaj ugursuz da pobedi kosmatog... 

 

/Off

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • Ridji featured and unfeatured this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...