Jump to content

KK Crvena Zvezda u sezoni 2020/21


Tomiprunet

Prognoza na dan 10.04  

65 members have voted

  1. 1. Da li KKCZ osvaja ABA ligu?

    • Da, bićemo šampioni
    • Ne, loši smo ove sezone
    • Ne znam, još uvek nisam siguran

This poll is closed to new votes


Recommended Posts

Ajd da otvorim novu temu. Sezona se zavrsila, vreme je za novu.

Ovo je skromno otvaranje teme, bez pompeznih najava, cestitkih i pozdrava. Sezona ce biti takva kakva bude. Naravno svima nam je ipak zelja da dobijemo novog trenera, i da Filip vise nikad ne zakoraci kao igrac u klub.

 

  • Like 10
  • Thanks 3
  • Ha-ha 9
Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, Slavisa iz Tavankuta said:

Filip vise nikad ne zakoraci kao igrac u klub.

 

Sto je bilo do tebe Slavisa, ti si odradio. Mozda i jeste bolje ovako, bez gifova, tekstova, ludila. Guramo ovako pa dokle stignemo.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

47 minutes ago, Slavisa iz Tavankuta said:

Ajd da otvorim novu temu. Sezona se zavrsila, vreme je za novu.

Ovo je skromno otvaranje teme, bez pompeznih najava, cestitkih i pozdrava. Sezona ce biti takva kakva bude. Naravno svima nam je ipak zelja da dobijemo novog trenera, i da Filip vise nikad ne zakoraci kao igrac u klub.

 

Slavise, svega mi, mogao si malo da se potrudis oko otvaranja teme. Zna se da je kod nas Ciganja to poseban upis. A i naziv teme je mogao biti bolji.

Bice da si ti malo pozurio, ne bi li preduhitrio nekog drugog u ovom svetom cinu otvaranja Ciganjske teme za sledecu sezonu.

 

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Gilmour said:

Slavise, svega mi, mogao si malo da se potrudis oko otvaranja teme. Zna se da je kod nas Ciganja to poseban upis. A i naziv teme je mogao biti bolji.

Bice da si ti malo pozurio, ne bi li preduhitrio nekog drugog u ovom svetom cinu otvaranja Ciganjske teme za sledecu sezonu.

 

 

Na prepad, kao Korona virus. 

 

U svakom slučaju čeka nas uzbudljiva sezona 🙂

Link to comment
Share on other sites

42 minutes ago, Gilmour said:

Slavise, svega mi, mogao si malo da se potrudis oko otvaranja teme. Zna se da je kod nas Ciganja to poseban upis. A i naziv teme je mogao biti bolji.

Bice da si ti malo pozurio, ne bi li preduhitrio nekog drugog u ovom svetom cinu otvaranja Ciganjske teme za sledecu sezonu.

 

 

Mora to da ide na doradu, nema smisla da ostane ovakav upis.  Ajmo Fendere 😃

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Knipex said:

Preimenujte ovo u "KK Crvena Zvezda prelazni rok 20/21"... A prava tema da se otvori kako dolikuje.

 

Tzv "Neletova tema"  ..... Želje, čestitke i pozdravi 😄

Edited by John Dies at the End
Link to comment
Share on other sites

ja imam dobar vajb oko slavišinog otvaranja na mala vrata 🙂

18 minutes ago, Knipex said:

Preimenujte ovo u "KK Crvena Zvezda prelazni rok 20/21"... A prava tema da se otvori kako dolikuje.

 

realno, @Mairosu je otvorio isto ovako temu, samo je bacio pompezan naslov

 

 

slavisa je lik koji prati zvezdu kojekude, plus je skroman covek kao i otvaranje, plus tarme blesav. IMA SMISLA.

  • Like 3
  • Thanks 2
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Bas sam namerno hteo da bude ovakvo skromno otvaranje. Ne jer je CZV skroman tim, vec jer su dve -tri ranije sezone bile pompezna otvaranja, pa na kraju nista. Najbolje je krenuti od starta pa gde zavrsimo 🙂

Ja uvek imam velika ocekivanja od kluba, kako u domacoj ligi, kupu Srbije, ABA ligi, i EL, jer je i klub veliki. 

 

Sto se tice prvog posta, ionako to posle niko ne pogleda, vec nastavlja da cita od zadnjeg posta gde je stao pre toga. 🙂

 

Narvno nisam hteo otvoriti temu da me neko ne preduhitri. 🙂

moze i neko drugi otvorii, nije bitno. 

Edited by Slavisa iz Tavankuta
  • Like 6
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

  • Ridji featured and unfeatured this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...