Jump to content

Moderacija


Recommended Posts

Zamolio bih Moderaciju da moje postove o skijaskim skokovima, premesti iz topika  Zivot i standard u SFRJ, u topik o skijaskim skokovima, kako bih prestao da pisem o toj temi na pogresnom mestu, odnosno zauzima prostor postovima koje sam morao da napisem. Hvala!

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, MetalHead said:

@fancy gde ti je to izaslo?

 

U TT - iako ne mogu da nađem Forum Vox92 u spisku foruma na TT (odjednom je nestao pre neki dan) - i dalje mi stižu ispravne notifikacije o novim poslovima u temama koje pratim, reply-evi kao i reakcije.

 

Kad kliknem na notifikaciju o temi sa novim postom dobijam:

 

Screenshot-20240221-065351.jpg

 

 

 

Edited by fancy
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, fancy said:

 

U TT - iako ne mogu da nađem Forum Vox92 u spisku foruma na TT (odjednom je nestao pre neki dan) - i dalje mi stižu ispravne notifikacije o novim poslovima u temama koje pratim, reply-evi kao i reakcije.

 

Kad kliknem na notifikaciju o temi sa novim postom dobijam:

 

Screenshot-20240221-065351.jpg

 

 

 

 

Isto kod mene.

Link to comment
Share on other sites

On 2/19/2024 at 12:02 PM, pendulum said:

Zapravo TT radi ali ima neki bag. Evo pišem upravo sa istog. Kada uđem u neku od notifikacija mogu da dođem do teme. I onda mi traži da se ponovo ulogujem i zapratim forum. I tako svaki put. Iz nekog razloga stalno nestaje.
Bilo bi dobro da se reši jer sam svojevremeno platio neku lifetime verziju TT-a samo zbog B92 i kasnije ovog foruma. Mnogo mi je zgodnije preko aplikacije da čitam nego preko brauzera.

 

Da prijavim i ja da je nakon što je ovako radio neko vreme umro skroz ili skoro skroz. Notifikacije su tu. Kada kliknem na neku traži mi da zapratim forum i da se ulogujem. Kada pokušam logovanje izbaci "logi in failed" tako da ne mogu da pristupim ničemu. Ima li nade? 🙂

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Da podelim i ovde jer ste pitali:

 

  

Just now, MetalHead said:

Tapatalk, trajno banovan.

 

Stvarno mi je dosta vise cimanja sa TT, njihov support je nepostojeci, postovi sa problemima na svakom koraku bez odgovora. Svaki put kada izbace update TT prestane da radi. Onda nikako da prodjem verifikaciju ma sta da uradim, rizikujem spustanje sigurnosti foruma da bi ovo proradilo. I bukvalno svi savetuju da se TT ne koristi. Dosta je bilo.

 

Postoji mobilna verzija foruma, svaki moderni browser ima mogucnost da ukljucite notifikacije.

 

Radjie cu vreme potrositi na optimizaciju teme, da bude vise mobile friendly, pa cak i da platimo nesto nego sto se cimam sa TT.

 

  • Like 5
  • Tuzno 3
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...