Jump to content

Moderacija


Recommended Posts

19 minutes ago, đubrivo. said:

meni lično ne smeta stavljanje reakcija, ali ja sam to radio dok je bilo dozvoljeno. 

 

Dozvoljeno je još uvek, jer smo i dalje na starom Pravilniku. Novi će biti ozvaničen do NG, sa izuzetkom PDF Fudbal na komei dalje eksperimentalno stoji novi sistem bodovanja. Već treći dan pišemo o tome. Hvala na razumevanju. 

 

19 minutes ago, đubrivo. said:

sada moderator krši pravilnik od prekjuče a ti mi u sns maniru objašnjavas da zakon nije isti za sve 

 

 

Da su maniri snsovski, gurao bi forumske ljubičice. 

 

19 minutes ago, đubrivo. said:

puno pozdrava 

 

Takođe.

 

 

 

 

Edited by Neme
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 4 weeks later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...
On 4/5/2021 at 1:44 PM, Tomiprunet said:

Molim nekog od moderatora da mi obrise profil. Nije mi drago ali bolje je tako.

 

Zašto Slaviša?  Umesto brisanja profila koje nije dozvoljeno na forumima, napravi pauzu sa netom i sa forumima..i biće ti bolje..i uvek možeš da se vratiš. 

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Nisam od onih koji posle neke forumske kazne isteruju pravdu i raspravljaju se sa administracijom foruma...ali želim nešto da napišem..  

 

Jako me je iznenadio ban i još jedan WP.  

 

Ne voleti nekoga i mrzeti nekoga su dva sasvim različita osećanja. Ne voleti nekoga znači da nam se neko ne dopada. 

 

Mržnja je jako, intenzivno, odbojno osećanje prema nekome ili prema nečemu. Nikada nikoga nisam mrzela, ni one koji su bili zli prema meni ( u pravom životu, ne mislim na net ).  

 

Na nekoj od tema ovde napisala sam da nikoga ne mrzim, i da ljude delim samo na dobre i loše.

 

Ne delim ljude po nacionalnosti, veri, političkim i drugim opredeljenjima.

 

Ne želim da budem patetična, ali te večeri kada sam videla svoj nik na Prison Break temi bila sam očajna i plakala sam..Zašto?

 

Zato što sam zavolela ovaj forum- navikla sam da dođem ovde i diskutujem  i većina forumaša mi je draga, bez obzira na politička neslaganja.

 

Te večeri kada sam videla ban razmišljala sam da više ne dolazim i ne pišem ovde. Ali neću to da radim. 

 

Naslućujem ko je prijavio taj moj post, ali nevažno..Ne znam ni zašto sam uopšte komentarisala Australiju i odnos australijske Vlade prema svojim državljanima.

 

Iskreno se nadam da ubuduće niko neće prijavljivati moje postove.

 

Upoznata sam sa Pravilnikom, i maksimalno se trudim da ga poštujem..zašto bih ga uopšte kršila, nemam razloga za to.

 

Izvinjavam se ukoliko je ovaj post pomalo haotičan...

 

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Devojka Luke Razića said:

Nisam od onih koji posle neke forumske kazne isteruju pravdu i raspravljaju se sa administracijom foruma...ali želim nešto da napišem..  

 

Jako me je iznenadio ban i još jedan WP.  

 

Ne voleti nekoga i mrzeti nekoga su dva sasvim različita osećanja. Ne voleti nekoga znači da nam se neko ne dopada. 

 

Mržnja je jako, intenzivno, odbojno osećanje prema nekome ili prema nečemu. Nikada nikoga nisam mrzela, ni one koji su bili zli prema meni ( u pravom životu, ne mislim na net ).  

 

Na nekoj od tema ovde napisala sam da nikoga ne mrzim, i da ljude delim samo na dobre i loše.

 

Ne delim ljude po nacionalnosti, veri, političkim i drugim opredeljenjima.

 

Ne želim da budem patetična, ali te večeri kada sam videla svoj nik na Prison Break temi bila sam očajna i plakala sam..Zašto?

 

Zato što sam zavolela ovaj forum- navikla sam da dođem ovde i diskutujem  i većina forumaša mi je draga, bez obzira na politička neslaganja.

 

Te večeri kada sam videla ban razmišljala sam da više ne dolazim i ne pišem ovde. Ali neću to da radim. 

 

Naslućujem ko je prijavio taj moj post, ali nevažno..Ne znam ni zašto sam uopšte komentarisala Australiju i odnos australijske Vlade prema svojim državljanima.

 

Iskreno se nadam da ubuduće niko neće prijavljivati moje postove.

 

Upoznata sam sa Pravilnikom, i maksimalno se trudim da ga poštujem..zašto bih ga uopšte kršila, nemam razloga za to.

 

Izvinjavam se ukoliko je ovaj post pomalo haotičan...

 

 

 

"Mislila sam na migrante kojih ima u Aust, ima ih po celom svetu i niko ne zna kada će zbog njih ponovo biti neki teroristički napad...

 

Na te migrante mislim. Ne voli ih ni moja porodica u Melburnu, a ne voli ih ni moja sestra koja živi u Kanadi."

 

Ovo je rasizam 1/1 😏

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...