Jump to content

Moderacija


Recommended Posts

@uini

Cekaj, polako. Evo ja sam s tobom, apsolutno sam protiv bilo kakvog promovisanja nacizma (1/4 kompletne tadasnje rodbine moje, sve sa strane bake po ocu je satrto tokom II rata jer se nije uklapalo u viziju novog sveta koju su nacisti zacrtali) i smatram krajnje degutantnim poredjenje protesta za manjinska prava sa nacistickom ideologijom. Ako nesto takvo stoji na forumu ja prvi odbijam da budem deo toga i insistiram da bude uklonjeno. Ja i ti smo po ovom pitanju na istoj strani covece!

Ali kao sto rekoh ja na forumu pratim uglavnom samo deo koji uredjujem (automoto) i slabo citam bilo sta van toga osim ako je reportovano i zahteva da se ceo mod tim skupi da odluci. Pregledao sam sad reporte 6 meseci unazad (doduse ovlas, na poslu sam / tj. radim od kuce trenutno i nemam vremena) i ne vidim nigde ovo o cemu pricas. Zato kazem daj link, ili udari report, hocu da vidim o cemu se radi, da isteram na cistac zasto tako nesto stoji na forumu ako stvarno stoji na forumu i da li je onaj ko je to postovao adekvatno sankcionisan.

 

A ako ne stoji, ako je uklonjeno i ako je situacija resena onda mislim da dugujes izvinjenje celom mod timu.

Edited by Radoye
typo
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Inace, report-ovi ne mogu biti obrisani, tako da ako je report-ovano mora biti tu... moze samo da mu se menja status new/under review/completed. 

Tako da hajde, ako mozes nadji taj post, vise reporta na jedan isti post se spajaju u jedan pa cemo tako najlakse naci report ako ga je bilo... Daj bilo sta sto moze pomoci da se nadje taj post pa samim tim i report. 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, MetalHead said:

Inace, report-ovi ne mogu biti obrisani, tako da ako je report-ovano mora biti tu... moze samo da mu se menja status new/under review/completed. 

Tako da hajde, ako mozes nadji taj post, vise reporta na jedan isti post se spajaju u jedan pa cemo tako najlakse naci report ako ga je bilo... Daj bilo sta sto moze pomoci da se nadje taj post pa samim tim i report. 

 

jel ti tvrdis da se taj post nije desio? 

 

desio se a niko se nije obazirao dok nisam preneo temu na thread koji je vidljiv svima 

 

pozz tebi & tvom forumu koji jaše na b92 nasleđu kao vučić po državi. ni jedno ni drugo nije vaše, iako trenutno imate moć (:

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Radoye said:

I meni zaista nije jasno, a na osnovu utiska stecenog citajuci konstantno nezadovoljstvo, optuzbe za ovo i ono, zasto svi ti ljudi kojima je ovde tako lose i kad im vec nista nije potaman ovde insistiraju da provode svoje vreme na mestu koje im ne prija? Najozbiljnije pitam, nije nikakav cinizam u pitanju. Jer niti je neko silom nateran da bude ovde gde mu nije lepo a nije da ni nema izbora jer valjda na tolikom internetu ima neko mesto da valja?

e oko ovoga mogu da pomognem, ne jednom se dešava da se ljudi zadržavaju na forumu čija im se poltika ne dopada zbog sagovornika. Naprosto tako dragi su ti sagovornici, a politika moderacije nije.
Meni je @Vjekoslavdrag sagovornik, od njega ima šta da se i nauči, a dragocen je taj pogled preko plota o kojem on piše, prosto znači saznati kako te komšije vide, po pravilu to nije onako kako mi sami sebe vidimo.

 

Jedva čekam da se vrati, pa da raspalimo neku dobru temu 🙂

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, uini said:

 

jel ti tvrdis da se taj post nije desio? 

 

desio se a niko se nije obazirao dok nisam preneo temu na thread koji je vidljiv svima 

 

pozz tebi & tvom forumu koji jaše na b92 nasleđu kao vučić po državi. ni jedno ni drugo nije vaše, iako trenutno imate moć 🙂

 

Ne, kako si to zakljucio?! Ne mogu da tvrdim da li nesto postoji ili ne kad ne znam o cemu je rec, jer tu temu ja licno i ne citam... opet mi izvrces reci koje napisem. 

 

Oko "jahanja" mozemo kasnije, da resimo prvo ovo. 

 

Dakle, post postoji, veliko hvala @Sprivel sto si ga nasao! 

 

Odradio sam report na post, kao sto je uradio i @Sprivel i gle cuda, spojili su se svi report-i na taj post, a nigde nema reporta od strane @uini

O tome pricamo... gde ti je report @uini?

Evo da ne bude da lazemo, screenshot:

 

image.thumb.png.37eb794ae2b55dec25da94fc636b9d68.png

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, MetalHead said:

 

Ne, kako si to zakljucio?! Ne mogu da tvrdim da li nesto postoji ili ne kad ne znam o cemu je rec, jer tu temu ja licno i ne citam... opet mi izvrces reci koje napisem. 

 

Oko "jahanja" mozemo kasnije, da resimo prvo ovo. 

 

Dakle, post postoji, veliko hvala @Sprivel sto si ga nasao! 

 

Odradio sam report na post, kao sto je uradio i @Sprivel i gle cuda, spojili su se svi report-i na taj post, a nigde nema reporta od strane @uini

O tome pricamo... gde ti je report @uini?

Evo da ne bude da lazemo, screenshot:

 

image.thumb.png.37eb794ae2b55dec25da94fc636b9d68.png

 

ko ti je moderator, moderatori na usa temi? prvo što treba da uradiš je da ih razalujes a onda i da se izvinis svima koji se ne slažu sa ovim postom koji stoji 2-3 meseca i slučajno je otkriven. 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, uini said:

 

mozda je neko i obrisao retroaktivno. kada sam reportovao, nije bilo nista. onda sam tipa 7-10 dana proveravao, i dalje je bilo na usa temi. tamo inace svakva govna mogu da se pogledaju i procitaju ali nista nije za brisanje a kamo za 60 velik9osrpskih dana

 

 

Gde ti je report @uini?

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, uini said:

 

tvoj i još neki 

 

što ne bi trebalo da spreči moderaciju da nakon tri meseca obriše ovo i kazni korisnika 60+dana 

 

2 minutes ago, Sprivel said:

AHA! Na ovakav post se reaguje iskljucivo na report, posto ekipici koja nadlece USA topic je ovde sve regularno?

 

Kewl.

Gospodo, jasno se vidi da je samo @Kronostime reagovao na post! Ne vidim sta ste se sada uzvrpoljili, osim da zapljunete moderaciju. Nemam reci, da smo u osnovnoj skoli, razumeo bih, a ovako....

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Sprivel said:

AHA! Na ovakav post se reaguje iskljucivo na report, posto ekipici koja nadlece USA topic je ovde sve regularno?

 

Kewl.

 

Vidis, mozda je "ekipici" regularno a mozda i nije, to cemo definitivno da raspravimo. Meni nije regularno ali kao sto rekoh ja uglavnom ne pratim politicki deo foruma (samo ucestvujem kod reporta) i ne mogu da intervenisem ako nesto ne vidim. Zato dajte report ljudi! 🙂

No od koga je post i ne cudi me. Nije ni taj slucajno dobio trajnu banovinu.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...