Jump to content

Recommended Posts

Ma pijana crveno-bela bagra razbucala kafanu sinoc, ovi jedni razbijali case i flase zbog fudbalskog nerviranja a ovi drugi isto to samo usled kosarkaske radosti. Uzas... i onda je neko prosuo pivo po razvodnoj kutiji a Mile Zica radi tek od 8 ujutru. 

• Ha-ha 2
12 minutes ago, MetalHead said:

Ma pijana crveno-bela bagra razbucala kafanu sinoc, ovi jedni razbijali case i flase zbog fudbalskog nerviranja a ovi drugi isto to samo usled kosarkaske radosti. Uzas... i onda je neko prosuo pivo po razvodnoj kutiji a Mile Zica radi tek od 8 ujutru. 

Bitno da si ga skarabudzio, u inat pjanim gostima 🙂

Mene uvek baci na poslednji nepročitani post. Jedino kad mi je loš net onda neko vreme stoji na vrhu stranice i kad se učita ode na taj zadnji nepročitani.

Inače od juče mi se dešava da kad idem na sledeću stranicu teme klikom na dugme next ili na broj stranice baci me na dno sledeće ili izabrane strane pa skrolujem na gore da dođem na prvi post na toj stranici.

42 minutes ago, Crni Bombarder said:

@MetalHead@Ridji
Da li mozete da ubacite pri dnu stranica strelicu koja nas,klikom na nju,vraca na vrh stranice? Bilo bi funkcionalnije od skrolovanja.

Hmmm ovo bi moglo. Dobar predlog! Cim nadjem vremena implamentiracu, malo ceprkanja po kodu - nemoj posle da se zalite 😄

• Thanks 1
  • 2 weeks later...

Ne znam da li se jos nekome desava, ali preko tapatalk ne mogu da vidim vise od 10 tema u jednom podforumu.
Drugi forumi na koje imam u tapatalk nemaju ovaj problem. Samo vox92.

Sent from my STK-LX1 using Tapatalk

Ne znam da li se jos nekome desava, ali preko tapatalk ne mogu da vidim vise od 10 tema u jednom podforumu.
Drugi forumi na koje imam u tapatalk nemaju ovaj problem. Samo vox92.

Sent from my STK-LX1 using Tapatalk

Meni...

Послато са Redmi Note 9 Pro помоћу Тапатока