Jump to content

Bagovi i funkcionalnosti foruma


Recommended Posts

14 minutes ago, Vjekoslav said:

1160422514_boar_1f4171.png

 

prasence Gile je bio najsimpaticnija, najsvjetlija, a mozda i najbolja stvar koja se desila ovom forumu, cak smo Golubica, Honey i ja pokrenuli peticiju da se Gile (znan i kao Fica) vrati. no to su bila neka drugacija, veselija i bezbriznija vremena, tada smo zivjeli fakticki kao hipi komuna, u cvijecu i radosti nadanja. svijet je bio nas, a buducnost je leprsala u duginim bojama. tek sad, pod stare dane, kada me nista vise u zivotu ne moze sokirati (osim mozdanog ili srcanog udara), saznajem da se klikom na Gileta, dakle jednog upravo andjeoskog lika nevinog poput suze Mahatme Gandhija, oduzimala reputacija forumasima. e pa ako to nije bila najpodmuklija zavera i najveca prevara duboke drzave u historiji, onda stvarno ne znam sta jeste. jednom rijecju, neoprostivo.

D210kNs.gif

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
4 hours ago, John Terry said:

Zasto ja vidim postove ljudi koji su mi na ignor listi?

 

2 hours ago, Neme said:

 

Jedino ako je kvotovan post forumaša koji je na IL. Nikako drugačije.

 

1 hour ago, Barkley#34 said:

Desi se i kada ti se na ekranu pojavi ono da ima novih 2, 3, 5 postova, pa kad klikneš da ih vidiš pojave ti se i oni od forumaša koji su na IL.

 

Nisam znao za ovo poslednje. Postoji lli mogućnost da se nekako reši?

Link to comment
Share on other sites

@MetalHead odlično sad je uravnjen stil. Šta misliš da i badge notifikaciju umesto zelene stavimo crvenu, navika.

Edit - radi.

čak mi se čini da ovo nije puki update, ovo je new release?

P.s. ne bi bilo loše omogućiti brisanje uploadovanih media korisnicima, sad ne mogu, a korisno je ponekad. Hoćeš da istražim da vidim kako?

Link to comment
Share on other sites

Kapiram da dolazi ovde do izrazaja moj 24incni monitor, pa mi bas smeta sto ima puno praznog prostora i sto sirina teksta u postu zauzima tipa 50% ekrana, a ne vise. Trenutno mi je necitljiv svaki duzi post, previse mi je sve skuceno. Samo da je malo krace, imao bih osecaj ko da citam epopeje. Bas zbog belog skina mi to previse upada u oci.

 

Statisticki deo sa desne strane je nepotreban.

 

Spoiler

40NCqkH.png

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 file would exceed the total allowed size of 1.264kB, and was skipped

 

Zasto mi ovo iskace kad god hocu neku sliku da kopiram sa komandom copy image and paste image?

 

Vidim da su mi attacments puni tako da zato ne moze.

 

Kako da ocistim to?

 

Resio sam ignorisite ovaj post. :D :D

Edited by 12Laki
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

@MetalHead Jel postoji mogućnost da podesiš razmak između teksta postova kad ih spaja zato što su jedan za drugim napisani u kraćem vremenskom periodu od 5min? Tipa jedan red razmaka. Sada spoji tekst tako da stavi tekst drugog posta odmah u red ispod prvog.

Edited by Knipex
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Knipex said:

@MetalHead Jel postoji mogućnost da podesiš razmak između teksta postova kad ih spaja zato što su jedan za drugim napisani u kraćem vremenskom periodu od 5min? Tipa jedan red razmaka. Sada spoji tekst tako da stavi tekst drugog posta odmah u red ispod prvog.

 

Da, to je bas nekako bezveze i mene nervira. Ali za to moram da ceprkam po kodu, i to ne bas jednostavno, a ja nisam developer... tako da mogu da pogledamtm ali necu da ceprkam osim ako ne nadjem i ne bude dovoljno jasno da sam nasao sta treba 😄 tipa, nisam ginekolog, ali bih prepoznao bebinu glavu kad je vidim da izlazi. OK, mozda malo preterano poredjenje 😄 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...