Jump to content

Bagovi i funkcionalnosti foruma


Recommended Posts

  • 1 month later...

Valjda je ovo mesto da pitam...

 

Imam poredjenja sa "starim" forumomom, nadam se da me nece @MetalHead banovati vodjen nekom sujetom... :classic_smile:

 

Prvo.

Tamo je, kad sam klikn'o na neciji profil, bila opcija "nick history" ili tako nekako. Ovde nema.

Eh, jbg, neki su promenili nickove i ja (priznajem, glup i spor)nikako da povezem postove sa onim sto su ranije pisali.

 

Drugo, ovde "notifications" idu samo par meseci unazad. A neko je negde odgovorio na moj post, htedoh da nastavim - ali nikako da se setim ko je taj i na kojoj temi. A mrzi me da iscitavam milion stranica.

 

Ako resenja ima, bilo bi lepo.

Ako nema, nista strasno.

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Valjda je ovo mesto da pitam...
 
Imam poredjenja sa "starim" forumomom, nadam se da me nece [mention=2]MetalHead[/mention] banovati vodjen nekom sujetom... :classic_smile:
 
Prvo.
Tamo je, kad sam klikn'o na neciji profil, bila opcija "nick history" ili tako nekako. Ovde nema.
Eh, jbg, neki su promenili nickove i ja (priznajem, glup i spor)nikako da povezem postove sa onim sto su ranije pisali.
 
Drugo, ovde "notifications" idu samo par meseci unazad. A neko je negde odgovorio na moj post, htedoh da nastavim - ali nikako da se setim ko je taj i na kojoj temi. A mrzi me da iscitavam milion stranica.
 
Ako resenja ima, bilo bi lepo.
Ako nema, nista strasno.
 
 
Zapiši ko ti se zamerio i gotovo. Ni ja nisam video nick history, ali nije ni važno. Dugo te nije bilo.

Sent from my LM-G710VM using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, zoran59 said:

Prvo.

Tamo je, kad sam klikn'o na neciji profil, bila opcija "nick history" ili tako nekako. Ovde nema.

Ima. Evo slika. Kad postaviš miša na polje koje označava strelica ispiše ti "Display name history".

 

nDrbPqC.png

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, zoran59 said:

Valjda je ovo mesto da pitam...

 

Imam poredjenja sa "starim" forumomom, nadam se da me nece @MetalHead banovati vodjen nekom sujetom... :classic_smile:

 

Prvo.

Tamo je, kad sam klikn'o na neciji profil, bila opcija "nick history" ili tako nekako. Ovde nema.

Eh, jbg, neki su promenili nickove i ja (priznajem, glup i spor)nikako da povezem postove sa onim sto su ranije pisali.

 

Drugo, ovde "notifications" idu samo par meseci unazad. A neko je negde odgovorio na moj post, htedoh da nastavim - ali nikako da se setim ko je taj i na kojoj temi. A mrzi me da iscitavam milion stranica.

 

Ako resenja ima, bilo bi lepo.

Ako nema, nista strasno.

 

 

 

Kakva sujeta? 🙂

 

Odgovorise ti dobri ljudi za nick history a savet kako da nadjes post bi bio da u search upises tacan izraz od recimo 2-3 reci koji si koristio u tom postu pa ce ti verovatno izaci i odgovor ako te je ta osoba citirala. Probaj, nema sta da izgubis... Ako nista drugo videces svoj post pa citaj odatle redom. 

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Zašto post poludi kad u Tapatalku stavljam quote tagove?

95% vremena sam u TT, i zgodno mi je bilo da baratam raznim tagovima za formatiranje, sad je tu raspad sistema...A da i ne govorim o (regularnom) kvotovanju poruke (ali) iz više delova, ostane mi samo kvot zadnjeg dela...

Sent from my phone using their app

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Od jutros uocavam promenu na forumu. Naime,kad udjem na neki topik,sa desne strane mi se prikazuje zid sa podacima o clanovima foruma,members statistics,ko je onlajn,most & popular contributors itd. A sam prostor za pisanje je time suzen.. Ulazim preko Chrome-a.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...