Jump to content

Bagovi i funkcionalnosti foruma


Recommended Posts

Ograničenje je za sve atačemente koje stavljaš na forum 1000KB tako da je verovatno potrošio na neke ranije atachmente ostatak.

 

Kad već pomenusmo to ograničenje savetujem vam da ga skroz ukinete ili dignete na bar 5-10MB ako imate mogućnosti. Ovo je mučenje i svako upadne u tu "klopku" kada dođe na forum. Neki će obrisati neke atačmente da naprave prostora pa će da osakate te postove od kojih su neki možda i vrhunski.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, božija noga said:

@MetalHead poštovani administratore MetalHead ja sam danas imao problem sa pisanjem odgovora na forumu. Takođe, imao sam problem da vidim audio ili slike kad neki forumaš doda. Unapred izvinjenje ako previše spojlujem forum jer sam tek nov Vaš član.

Uvezeni novi clanu foruma @božija noga, jeste, primeceno je upravo to sto ste naveli, jer je moja malenkost radila neki brljavi upgrade foruma. Sve ok sada (valjda), uzivajte!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

On 1/9/2021 at 8:07 AM, Amigo said:

Mogu li se ovi klasicni smajliji sa dna liste, koji su daleko najbolji da se pomaknu na vrh?

 

Znaci li ignorisanje ovog pitanja da se to ne moze ili admin ne slaze?

Bilo koji odgovor nije problem, ali mislim da je fer da se nesto odgovori.

Link to comment
Share on other sites

On 1/9/2021 at 2:07 PM, Amigo said:

Mogu li se ovi klasicni smajliji sa dna liste, koji su daleko najbolji da se pomaknu na vrh?

Bilo je vec pominjano ranije. Tehnicki verovatno moguce sa malo ceprkanja po bazi (da zamenim indekse, tj. redne brojeve), samo sto nije bas zgodno uvek nesto cackati. 

 

Drugacije, lakse resenje ne postoji. 

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Crni Bombarder said:

Niste ubacili onu strelicu na dnu stranice koju sam predlagao da stavite zbog lakseg vracanja na vrh stranice. Zuti karton.
 

 

image.png.fb4c514af80066a095fb1e19a8bfcc38.png

 

'appy now?! 🙂

 

2 hours ago, Crni Bombarder said:

Sad jos izbaciste "tm" opciju kod pisanja. Narandzasti. 

 E? 

  • Like 4
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Имао сам огромних проблема да на теми "Psiho kauc" оставим уписе на ћирилици.
При потврди коментара се форум скрши са поруком "Bad gateway", али се упише празан коментар.
Кад сам покушао да изменим тај "празан коментар", добијао сам pop up да је време за измену истекло 🤔
, али је у појединим случајевима заправо прихватио неку брљу, нпр пола садржаја остане изостављено.

Кад сам конвертовао комплетан садржај у латиницу, све прошло без проблема. Какво перфидно сузбијање срБског писма. Ништа друго нисам ни очекивао од форума који држе другосрбијанци :lol_2:

Зезам се наравно (за овај део са "другосрбијанцима"). Не знам да ли имате могућност да видите логове и историју мојих коментара? 🤨

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Neme said:

E, jel ima još neko problem s uploadovanjem fotki?

Pojavi mi se ovo:

 

Sorry, an unknown server error occurred when uploading this file.

(Error code: -200

 

a onda, kad refreshujem stranu iskoči neki Error 520. Tako mi je od juče, ne znam za druge...

 

 

Opet MetalHead podesava nesto?

 

giphy.gif

 

:classic_biggrin:

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

22 hours ago, RatzenStadt said:

Имао сам огромних проблема да на теми "Psiho kauc" оставим уписе на ћирилици.
При потврди коментара се форум скрши са поруком "Bad gateway", али се упише празан коментар.
Кад сам покушао да изменим тај "празан коментар", добијао сам pop up да је време за измену истекло 🤔
, али је у појединим случајевима заправо прихватио неку брљу, нпр пола садржаја остане изостављено.

Кад сам конвертовао комплетан садржај у латиницу, све прошло без проблема. Какво перфидно сузбијање срБског писма. Ништа друго нисам ни очекивао од форума који држе другосрбијанци :lol_2:

Зезам се наравно (за овај део са "другосрбијанцима"). Не знам да ли имате могућност да видите логове и историју мојих коментара? 🤨

 

Ista stvar mi se opet desila, no ovog puta sa celavom latinicom. Izgleda da visestruko citiranje u okviru jednog upisa ne radi kako treba 🤨

Link to comment
Share on other sites

16 hours ago, RatzenStadt said:

 

Ista stvar mi se opet desila, no ovog puta sa celavom latinicom. Izgleda da visestruko citiranje u okviru jednog upisa ne radi kako treba 🤨

 

Definitivno, danas sam tri puta pokušao tako da repliciram na jedan poduži post i sva tri puta mi je prilikom slanja izbacivao "Bad gateway", a postovi mi bili prepolovljeni. Ne sećam se da sam do sada imao slilčnih problema.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...