Jump to content

Bagovi i funkcionalnosti foruma


Recommended Posts

Ma pijana crveno-bela bagra razbucala kafanu sinoc, ovi jedni razbijali case i flase zbog fudbalskog nerviranja a ovi drugi isto to samo usled kosarkaske radosti. Uzas... i onda je neko prosuo pivo po razvodnoj kutiji a Mile Zica radi tek od 8 ujutru. 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, MetalHead said:

Ma pijana crveno-bela bagra razbucala kafanu sinoc, ovi jedni razbijali case i flase zbog fudbalskog nerviranja a ovi drugi isto to samo usled kosarkaske radosti. Uzas... i onda je neko prosuo pivo po razvodnoj kutiji a Mile Zica radi tek od 8 ujutru. 

 

Bitno da si ga skarabudzio, u inat pjanim gostima 🙂

Link to comment
Share on other sites

Mene uvek baci na poslednji nepročitani post. Jedino kad mi je loš net onda neko vreme stoji na vrhu stranice i kad se učita ode na taj zadnji nepročitani.

 

Inače od juče mi se dešava da kad idem na sledeću stranicu teme klikom na dugme next ili na broj stranice baci me na dno sledeće ili izabrane strane pa skrolujem na gore da dođem na prvi post na toj stranici.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ne znam da li se jos nekome desava, ali preko tapatalk ne mogu da vidim vise od 10 tema u jednom podforumu.
Drugi forumi na koje imam u tapatalk nemaju ovaj problem. Samo vox92.

Sent from my STK-LX1 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ne znam da li se jos nekome desava, ali preko tapatalk ne mogu da vidim vise od 10 tema u jednom podforumu.
Drugi forumi na koje imam u tapatalk nemaju ovaj problem. Samo vox92.

Sent from my STK-LX1 using Tapatalk


Meni...

Послато са Redmi Note 9 Pro помоћу Тапатока

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
46 minutes ago, Div said:

Treba pritisnuti Alt+Shift. Komplikovano.😊

Ja se, pa sećam dobijanja da se instaliraju YU fontovi, pa onda potera po tastaturi gde je đ, š, nj, a trebalo je, ako ništa drugo, pravilno pisati ime i prezime, Mica i Mića nije isto.

Ovde, na forumu, svejedno mi je kako ko piše.

 

Jeste, u pravu si. Nisam ni mislio da se nesto raspisemo oko ovoga. 🙂 Meni je problem i da prebacujem tastaturu s'jednog na drugi comp i toliko se puta zeznem i otkucam na pogresnom jer nisam primetio da mi tastatura kuca na comp2, a ja hocu da pisem na comp1. 

Sve mi je jedno kako ko kuca, ali mi je problem da imam nasa slova kad kucam. 😛

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ne znam tačno šta je problem s našim slovima - imaju telefoni, imaju računari?

Na poslu mi je qwertz sa našom latinicom, isto mi je na laptopu, dok mi je na kućnom desktopu qwerty, sa našim slovima desno i... nikad se ne zeznem. Kao da je problem paziti dok kucaš... i na telefonu je lako staviti naša slova. Qwerty / Qwertz (ne moraju ni da se vide naši karakteri) tastatura, duži pritisak na d, c, z, s i eto ti naših slova.

Ne mora sve da se kuca svetlosnom brzinom kad ti nešto padne napamet. Malo više vremena odvojiti na kreiranje posta, neće nikom da škodi - izgledaće lepše, a i sadržaj će biti kvalitetniji. Znam da ovo zadnje zvuči neverovatno, ali najgore je izbacivati tok misli i žuriti s postovima... Neće ništa da pobegne ;)

Sent from my phone using their app

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...