Jump to content

Bagovi i funkcionalnosti foruma


Recommended Posts

Limitirajte koliko neko moze puta da "lajkuje" upise odredjenog clana foruma dnevno, ako moze, a ne ukupan broj lajkova. Mislim da je tako bolje jer sprecavate stalkovanje pojedinaca ali ne i ukupan broj reakcija.

 

Ja danas izbrojah dva lajka i jedan smajli...3 ukupno a ne daje mi vise.

Edited by John Terry
Link to comment
Share on other sites

@MetalHead

Vraćaj reakcije. Šta sad treba da brojim u toku dana i da biram od postova koji mi se sviđaju koji su više zaslužili. Sad ne mogu Percetu da stavim lajk na sliku jbt. 

 

Ako je problem stalkovanje ukinite ostavite samo like, ili like, haha i thanks, odnosno ukinite ona dva koji mogu da služe za stalkovanje.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

On 8/6/2020 at 1:55 PM, Cooper said:

Besmisleno.

 

Sta onda ovakvi da rade po forumu...

 

Jj.jpg

 

Znam sta sigurno nece raditi - nece ti dizati laznu reputaciju... 😉 

Ili ce biti upozoreni i sankcionisani. 

 

 

@svi 

Trenutno je 10 reakcija na 24h. Samo testiramo kako bi to izgledalo ali je izvesno da ce biti povecano. Mislim da je 20ak prava mera. 

Link to comment
Share on other sites

On 8/5/2020 at 7:41 PM, Klotzen said:

Jel to uvedeno ogranicenje koliko postova mozemo da "lajkujemo" ?

 

ako je uvedeno neka je uvedeno :smiley7:

 

pre neki dan mi prolete nick sa dvocifrenim ili trocifrenim brojem postova i petocifrenim ili cetocifrenim brojem lajkova

 

zavidno sam gledala za njim... malo sam i plakala - mislim lepo je kad te obozavaju ko ava

 

:lol_2:

 

mozda se sada smejem ali to je kiselo iz zavisti

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
On 8/6/2020 at 12:46 AM, MetalHead said:

 

Da, nije finalno, testiram neke funkcionalnosti. 

Do sada je bilo 100 sto nema smisla, i samo je zloupotrebljavano za stalk-ovanje. 

 

Trenutno je 10. Planiram da napravim razliku izmedju novih i starih. Kad bude finalno obavesticu, a bice nesto oko toga i u novom pravilniku (zato i testiram). 

 

potpun nonsens. ako je nekome zapelo da stalkuje (šta to uopšte znači u formi "recsa"??), iskoristiće tih 10 recsa na taj način

 

druga a važnija stavka je da su od strane foruma ponuđeni regularan rec, huhuhu smajli, tužan smajli, zbunjen smajli.

dakle, trebalo bi da je potpuno legitimno da ispoljiš svoju reakciju na nečije mišljenje, izjavu, štagod, koristeći nešto od ponuđenih izbora.

 

ja sam to doživljavao kao opciju koja omogućava da se ne citira nešto 600x i piše "lol", "wtf" ili meće 700 ponuđenih smajlija

 

 

ako već toliko smeta iskazati nekom putem ponuđene reakcije  da joj/mu je stav takav da me čini tužnim, da me nasmejava od gluposti verovatno ili me zbunjuje kao da je uključena centrifuga a ja u veš mašini, onda lepo stavite samo regularne "recse"

 

takođe apelujem da u tom duhu ne možeš da vidiš ko je stavio recs a i da obrišete broj post counter jer me užasno deprimira i tera da odgovorim jašareviću blesavim gifovima.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Emoji i gifovi nisu kojima bi neko da izrazi neslaganje sa necijim komentarom, ili da ga ismeje, nisu nikakvi argumenti. Niti su emocije koje izazivaju odredjeni komentari relevantni za bilo sta. Lepo napises sta mislis o tome i zasto je to glupost. Ne vidim zasto bi to bio problem ako imas argumente i cinjenice na svojoj strani. Ipak je ovo forum, ne chat. 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...