Jump to content

Bagovi i funkcionalnosti foruma


Recommended Posts

12 minutes ago, djole said:

Embedovanje tvitova ne radi već duže vreme?

 

tj. očigledno meni ne, vidim da drugima radi

Ako si preko telefona, potrebno je da pejstuješ link, pa ga obrišeš i opet pejstuješ, i trebalo bi da radi, barem je tako kod mene. Preko kompa radi lagano.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Green23 said:

Ako si preko telefona, potrebno je da pejstuješ link, pa ga obrišeš i opet pejstuješ, i trebalo bi da radi, barem je tako kod mene. Preko kompa radi lagano.

S kompa.

 

Pejstujem, kao embeduje, ali stoji prazno.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
3 minutes ago, djole said:

Hm. Ulazim na forum, vidim da me izlogovalo nekako, probam da se ulogujem, kaže nalog zaključan zbog tri neuspešna logina. Jel se pojavljivao ovaj bug ili me služba ruši što pišem protiv vučića?

 

Sad cu da pogledam da li ima nesto u log-ovima. 

 

Da ga nisi ti mozda zakljucao pogresnim unosom lozinke? Koliko vidim zakljucan ti je nalog sa istom IP adresom sa kojom si ga posle i oporavio (a i inace koristio) 😄

Da ti ne radi neko od ukucana u DB/BIA/KGB/FBI/CIA... snajka, majka, devojka? Deca? 

Link to comment
Share on other sites

 
Sad cu da pogledam da li ima nesto u log-ovima. 
 
Da ga nisi ti mozda zakljucao pogresnim unosom lozinke? Koliko vidim zakljucan ti je nalog sa istom IP adresom sa kojom si ga posle i oporavio (a i inace koristio) [emoji1]
Da ti ne radi neko od ukucana u DB/BIA/KGB/FBI/CIA... snajka, majka, devojka? Deca? 
Jebem li ga. Moguće da brave nešto brljavi, ne bi mu bio prvi put. Pogotovo što sam morao da gasim blokere svaki put kad oću da postavim tweet.
Link to comment
Share on other sites

Evo informacija:

 

Imali smo napad, dolazio je iz jedne zemlje, povecao je broj upita ka forumu drasticno (ugrubo receno barem 5x, tako pokazuje grafik), sto je prouzrokovalo pad baze... blokirao sam/limitirao pristup sa odredjenih lokacija i neko vreme sam i drzao "human check" proveru (onaj checkbox koji mora da se otkaci pre ulaska na forum, mozda su neki od vas to videli). Drugari iz Unlimited.rs su sredili bazu i trebalo bi da je sada sve ok. Hvala im na tome!

  • Like 1
  • Thanks 8
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, MetalHead said:

Evo informacija:

 

Imali smo napad, dolazio je iz jedne zemlje, povecao je broj upita ka forumu drasticno (ugrubo receno barem 5x, tako pokazuje grafik), sto je prouzrokovalo pad baze... blokirao sam/limitirao pristup sa odredjenih lokacija i neko vreme sam i drzao "human check" proveru (onaj checkbox koji mora da se otkaci pre ulaska na forum, mozda su neki od vas to videli). Drugari iz Unlimited.rs su sredili bazu i trebalo bi da je sada sve ok. Hvala im na tome!

 

Hvala tebi na trudu. 🙂

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, MetalHead said:

Evo informacija:

 

Imali smo napad, dolazio je iz jedne zemlje, povecao je broj upita ka forumu drasticno (ugrubo receno barem 5x, tako pokazuje grafik), sto je prouzrokovalo pad baze... blokirao sam/limitirao pristup sa odredjenih lokacija i neko vreme sam i drzao "human check" proveru (onaj checkbox koji mora da se otkaci pre ulaska na forum, mozda su neki od vas to videli). Drugari iz Unlimited.rs su sredili bazu i trebalo bi da je sada sve ok. Hvala im na tome!

Da taj napad nije finansirao Vucic? :D

 

Sad ozbiljno svaka tebi cast na trudu. :)))

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...