Jump to content

Bagovi i funkcionalnosti foruma


Recommended Posts

2 minutes ago, MetalHead said:

Da, stoje disable-ovane opcije a ostala je ukljucena ona opcija koju si imao ukljucenu pre nego sto sam disable-ovao. 

I meni je sve onemoguceno da menjam 😄

 

Sta bi ti ukljucio/iskljucio? 

 

Što nam ne vrneš da sami podesimo? : D

 

Isključuj prva 3 pod general.

Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Slavisa iz Tavankuta said:

Danas sam dobio obavestenje na email, da je neko pokusao da se uloguje na moj nalog, i da mi je nalog zakljucan. da li se to stvarno desilo, da znam da promenem sifru?

Daj screenshot, moze i na PP, cisto da proverim a svakako ne bi bilo lose da promenis pass... to se inace radi povremeno cak i ako ti sistem to ne trazi 😄 Na bitnijim stvarima ja menjam lozinke na 6 meseci do godinu dana... 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

copy/paste sa zakljucane teme:

 

"Pre dosta vremena sam nesto napisao, a neko me kvotovao i odgovorio. Bilo je materijala za nastavak...

Setio sam se toga, pa klikn'o na "notifications", secajuci se da mi se to pojavilo.

No, nema toga.

Jesu li "notifications" vremenski ili nekako ogranicene, mogu li se nekako naci starije?"

 

Pa, "bump".

Ako nije moguce, nista bitno...

Link to comment
Share on other sites

Daj screenshot, moze i na PP, cisto da proverim a svakako ne bi bilo lose da promenis pass... to se inace radi povremeno cak i ako ti sistem to ne trazi [emoji1] Na bitnijim stvarima ja menjam lozinke na 6 meseci do godinu dana... 
Evo SS3f7d5162546daad4a713c6b457abe88f.jpg

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Slavisa iz Tavankuta said:

Ne znam da li moze biti do Tapatalk-a jer sam promenuo username, pa da je on pokusavao da automatski uloguje i, ja sam laki.

 

11 minutes ago, MetalHead said:

Vrlo moguce! Cak bih rekao da je sigurno to.

Korisnik: Mozda mi Tapatalk pravi problem?

Korisnicka podrska:Tapatalk upozoren da se uozbilji.

 

:lol_2:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ja imam jedan dosta bizaran problem. Teme koje su pinovane, ako recimo čitam obične teme pre njih one izgube status tema se nepročitanim postovima iako su ga imale. Ako prvo krenem od njih onda se ponašaju ok.

 

Konkretno sam to primetio na "Društvo" jer smo sad za vreme "konrada" imali sve tri pinovane teme aktivne i još 4-5 normalnih.

Edited by Klotzen
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Klotzen said:

Ja imam jedan dosta bizaran problem. Teme koje su pinovane, ako recimo čitam obične teme pre njih one izgube status tema se nepročitanim postovima iako su ga imale. Ako prvo krenem od njih onda se ponašaju ok.

 

Konkretno sam to primetio na "Društvo" jer smo sad za vreme "konrada" imali sve tri pinovane teme aktivne i još 4-5 normalnih.

Probaj CCleaner, pa dodji na pregled.

Sestro, sledeci...

:default_coffee:

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Kombinuj rakiju i fantu, samo pazi kojim redosledom i kada treba da podrignes. 🙂 eh da, i ide casica rakije, i casa fante; nikako casa rakije i casica fante!

 

Salu na stranu, nemam pojma kako je to moguce 😕 ti kreni uvek od pinovanih tema... 😄

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Copy paste sa prethodne teme- zaključane:

 

"Ne znam sta da ti kazem za ovo... da li ti isto radi i u incognito modu? Da li imas twitter nalog i da li stoji ulogovan? "

 

@MetalHead nisam ulazila u incognito mod ( šta je to, priznajem da ne znam ). Imam Twitter nalog i stalno sam ulogovana.

 

Nekoliko dana me nije bilo na netu, videću da li i dalje ne mogu da vidim tvitove u postovima, pa javljam..

Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, Kido from Junkovac said:

Ne mogu da stavim moderatora na ignore, a to je smor. Moglo je na proslom forumu. 
 

 

 

 

A jel moglo na proslom? E pa dobro onda, ti idi na prosli... 😄

 

Bilo je vec price o ovome. Mod/Admin nikada ne moze na ignore jer ih onemogucava u vrsenju njihovih funkcija. 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...