Jump to content

Rukomet


Jurgen

Recommended Posts

sta reci za sarica? prvo el mu ono na celu tilaka il neka ogrebotina, nisam skontao..

drugo, ako je neko uzeo para od rukometa onda je to on, sta ga tera da i u 44-oj brani? il je stvarno toliki veliki  domoljub katarski da kazem?

Edited by n4l1m
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Rekao bih da je po kvalitetu ovo najtanje reprezentativno prvenstvo u poslednjih 10-15 godina.

 

Jebo mater koja sam ja dijabola, uzmem da citam kolumnu Mairosua i onda provedem narednih 7 sati citajuci i gledajuci raznorazne utakmice i dokumentarce pocev od ovog SP 1999 do finala domace lige 1993, pa sve do istorije sukoba i rata na KiM... 

 

evo ko voli https://mondo.rs/Sport/Ostali-sportovi/a1424822/rukomet-1999-bombardovanje-svetsko-prvenstvo-egipat-sr-jugoslavija-perunicic-skrbic-jovanovic-kokir.html

Edited by MrTripleDouble
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, n4l1m said:

sta reci za sarica? prvo el mu ono na celu tilaka il neka ogrebotina, nisam skontao..

drugo, ako je neko uzeo para od rukometa onda je to on, sta ga tera da i u 44-oj brani? il je stvarno toliki veliki  domoljub katarski da kazem?

Nije on nikako usamljen slučaj. Ima i više nego nekoliko golmana koji su branili sa 40 (neki i debelo poslije 40-e). I to dobro branili na velikim natjecanjima. Uzmimo samo primjer Šterbika na prošlom EURU. Ovako na prvu mi još na pamet padaju Lavrov, Omeyer, Hombrados, Bašić, Losert, Škof, itd. 

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, MrTripleDouble said:

Rekao bih da je po kvalitetu ovo najtanje reprezentativno prvenstvo u poslednjih 10-15 godina.

 

Jebo mater koja sam ja dijabola, uzmem da citam kolumnu Mairosua i onda provedem narednih 7 sati citajuci i gledajuci raznorazne utakmice i dokumentarce pocev od ovog SP 1999 do finala domace lige 1993, pa sve do istorije sukoba i rata na KiM... 

 

evo ko voli https://mondo.rs/Sport/Ostali-sportovi/a1424822/rukomet-1999-bombardovanje-svetsko-prvenstvo-egipat-sr-jugoslavija-perunicic-skrbic-jovanovic-kokir.html

Ne pratim toliko rukomet no cini mi se upravo da ovo nije nekvalitetno SP vec da je rukomet zastupljeniji nego ranije i van Evrope i da se koliko vidim igra dosta solidno, kako kazu svi igraju. To sto nema Srbije, to je stvar stanja kod nas...

Link to comment
Share on other sites

Ma ne posmatram ja uopste sa gledista nase reprezentacije. I da smo se kvalifikovali kojim slucajem nakon onog dvomeca sa Francuzima, opet nista ne bih ocekivao od njih na prvenstvu i mislim da bi samo usledilo bolno prizemljenje. Pricam iskljucivo kroz prizmu ovih velikih reprezentacija... Hrvati dosta slabiji nego ranijih godina, nereseno sa Japancima, mucenje sa Katrom, a glupa presmesna. Francuzi su u nekom vakumu, koliko god da imaju tonu dobrih igraca oseca se odsustvo Karabatica koji je bio nosilac vise od deceniju, Spanija onako, tanko i oni za sada, nereseno sa Brazilcima i pobeda sa jednim golom protiv Poljaka koji su podmladili kompletnu reprezentaciju pre 2, 3 godine. Nemci nit smrde nit mirisu, mislim da je ova generacija dostigla vrhunac osvanjanjem onog EP 2016, za Norvezane sam vec pisao, dobra reprezentacija ali se previse oslanjaju Sagosena, sto ce ih kostati boljeg rezultata ukoliko ne promene nesto po tom pitanju, Islandjani su ranije uvek imali simpaticnu ekipu, ali ih nema vec u vrhu 10ak godina. Potom i na ovom prvenstvu, juce izgube od Svajcaraca... itd itd...

 

Sve u svemu Danci izgledaju najbolje, mada su i oni za sada imali presmesne rivale. 

Link to comment
Share on other sites

Hrvatska je bas lose odigrala. Totalno bezidejno. Mislio sam da mogu lagano da prodju na individualni kvalitet i da dobiju sve osim Danske jer je grupa smesna, otvorilo im se sve za 1/4 finale.
Ali realno celo prvenstvo igraju lose, nema kolektivne igre...

Link to comment
Share on other sites

Neverovatno, šta se njima desilo na pauzi ja zaista ne znam, ali kao da su odustali od igre. Totalna bezvoljnost, bezidejnost, ali šta se desilo da ovako potonu je zaista misterija. Ne samo da ih neće šut, nego se prave neverovatne greške u dodavanju.

Link to comment
Share on other sites

Sramotan nastup Hrvatske. Sramotan potez Červara koji je dao ostavku prije odlučujuće utakmice u skupini. Zaslužuje respekt za rezultate koje je ostvario s reprezentacijom, ali ako ti kao izbornik ne vjeruješ svojim igračima, šta radiš na toj klupi. A imao je priliku uzeti još jednu medalju, lakše nego ikad. Japan, Angola, Katar, Argentina, Bahrein. To su protivnici koje je trebalo svladati da bi igrao četvrtfinale SP. U QF bi igrali sa Švedima. Istina je da nam fali nekoliko bitnih prvotimaca, ali ovo su protivnici protiv kojih to ne smije biti opravdanje. Napad se ponovno svodio na improvizaciju ali nikad ovako bezidejno nismo izgledali. Al ovaj put niti obrana nije bila na nivou kao ranije. Veseli što su golmani opet imali dobar nastup. S Alilovićem smo navikli da uglavnon imamo najgoreg golmana na prvenstvu. Sad se nadat da će što prije naći izbornika i da ćemo otići na OI. 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...