Jump to content

Rukomet


Jurgen

Recommended Posts

Da,nazalost,Andrea je zavrsila prvenstvo. :classic_sad:

Steta zbog povrede kao takve,a onda i zbog daljeg takmicenja..falice nam u rotaciji mnogo. Ritam je ubitacan i gubitak bilo koje igracice je tesko nadoknaditi,a posebno Lekicke koja je ipak najvece ime u timu i uziva najvecu reputaciju i kod sudija itd.
Moracemo nekako bez nje..bas sam se skenjao..Andrei zelim uspesan oporavak pre svega.

Morace somborska osovina Liscevic - Krpez-Slezak da "povuce" jos vise. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Big Ticket said:

Поприличан фаворит су Мађарице по кладионицама. Је ли ово фактор умора или су стварно боље од наших? 

 

Ja smatram da nisu bolje..nase devojke su pre prvenstva listom izjavljivale kako smatraju da su kvalitetnije od Madjarica. Dobro se poznaju medjusobno,ocekujem tesnu utakmicu..

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Ne okreće se protiv jakih protivnika svakog dana tako da je ovo utakmica praktično izgubljena, što možda uopšte neće biti važno ukoliko dobijemo Hrvatice a Holandjanke opravdaju ulogu favorita u svojim preostalim utakmicama 

Link to comment
Share on other sites

Umorile su se, Obradović je trebalo da menja malo više. Janjušević nije uopšte igrala u napadu. Znam da nam je kratka klupa, ali ne može Liščević da igra sve vreme, kao i Lavko... Šteta za završnicu prvog, lako smo ispustili +5... Sad da se nadamo da će Holandija da dobije, ali nešto sumnjam...

 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...