Jump to content

Roger Federer


Boxy

Recommended Posts

Upravo o tome i govorim. Svaka takva izjava kod nas se automatski prevodi: vidi ga, papučar, žena mu naređuje. Ne zato što je to Federer nego bi se svakome tako protumačilo. Naš mentalitet je i dalje na takvom nivou da je sumnjivo da muž javno ističe koliko mu je žena bitna. Jer to se kao podrazumeva ali ne valja o tome previše pričati jer će se valjda protumačiti kao slabost, da ne ulazim dalje u tematiku.

Link to comment
Share on other sites

Pa ja kazem da meni zena nije dala ove zime i proleca da igram amatersku ligu u kosarci i bas me briga sta ce ko da kaze :classic_biggrin:
Salu na stranu, naravno da mi nije bukvalno zabranila ali dovoljno sto nije imala pozitivno misljenje o tome i sto joj je delovalo rizicno od korone, sa cime sam se i sam uglavno slagao, te nisam zeleo da radim nesto sto bi njoj prouzrokovalo nemir.
Naravno da nije uporedivo sa profesionalnom karijerom i poslom, ali opet uticaj porodice i partnera samo budala moze da ignorise i radi iskljucivo po svome. 

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Meni je veci utisak Davidenko i njegovi udarci u ovom poenu. Skoro svaku lopticu tesko napasti, iz defanzive za malo da osvoji poen pre ovog vinera kad ga je uhvatio na pogresnoj nozi.

 

Bukvalno je nula igraca iz "NextGen" sposobno da igra ovakve poene u kontinuitetu, a on je ovako igrao citav mec.

 

I gubio 90% meceva od najjacih, minus Nadal na betonu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

36 minutes ago, Boxy said:

Taj post je cista provokacija i to znas i namerno si ga ostavila...

Provokator u svemu vidi provokaciju

On 7/8/2021 at 2:24 PM, Boxy said:

Ja mislim da su svi zagrizeni Djokovicevi navijaci teski cobani :classic_sleep:

Je li ovo provokacija? 

21 minutes ago, Boxy said:

Nije tacno, ovo je fan tema, mozemo da pitamo moderatore

Pitaj ih onda kad si vec tamo da li je i Novakova tema takodje fan tema. 

Link to comment
Share on other sites

Prvi quote: da to je cista provokacija i to ona najniza...

 

Drugi quote je sa Mama teme, koja i sluzi za takve stvari, a zasto sam to napisala ne pada mi napamet tebi da objasnjavam.

 

@zoe Bg @Petar 91 mozete li da odgvorite na pitanje da li su teme igraca zamisljenje kao fan teme?

Link to comment
Share on other sites

Pa povreda ili ne, mnogi se povuku jer telo ne može više da trpi takve napore što je i logično, nema više 25-35 godina. 

 

p.s. čemu svađe vas 2, širimo ljubav na RF temi 😍😂

Edited by Oi!
Link to comment
Share on other sites

 
Federer iz 2 udarca 4 deteta a Djokovic iz 2 udarca 2 deteta. Jasno je ko bolje zabija vinere.
Ovaaaj, da li smeju ovde tračevi da se postuju? Da ne budem banovan bezveze... [emoji16]

Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Pa nema puno mogucnosti ili da je preko vestacke oplodnje ili da cak nisu njegova, a da je on ...
E sad, previse lice na njega, tako da jesu njegovi, a svi znamo kako nastaju jednojajcani blizanci, tako da i vestacka opladnja otpada, makar za devojcice.
Ali i da je preko vestqcke, ne vidim neku tragediju, toliko parova bi bilo presrecno da moze na bilo koji nacin da dobije dete.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...