Jump to content

Roger Federer


Boxy

Recommended Posts

On 7/25/2021 at 12:48 PM, Oi! said:

Tačno tako, od malih nogu navjiam za njega, ali mi je jednako drag i Novak.

Nišikori prevelik zalogaj za Rubljova.

Sećam se 2006. godine pustio kosicu, imao sam 14 godina i nagovorio tatu da kupimo znojnicu i ono oko čela i tako idem mlataram kao reketom, doduše na šljaci 😂

 

Bacio bih ovu repliku ovde na komentar da sam Federerov fan, pa neka ostane u temi, sumnjam da je tamo @Boxy videla 😂

Link to comment
Share on other sites

Teško vama ženama udovoljiti, bolje da se povučem iz teniskog dela dok je vreme 😂

 

Razumeo sam drugi deo, mnogo mi je drag Novak šta da radim, baš sam ga zavoleo, kao prvo naš je, kao drugo momak je na mestu, vrhunski sportista, ali Fedex je nekako ranije ušao u moje srce, uvek će tu i ostati. Ali moram priznati da sam navijao prvih par godina za Federera, otac hteo da me izbaci iz kuće 😂

  • Love 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, ciao said:

@Oi! da bi Boxy bila zadovoljna nije dovoljno biti Fekijev fan, nego treba i da se hejtuju ostali ili bar Novak pa ti vidi da li je na ovom forumu lako biti fedfan ili nije :lol_2:

 

@Boxy Kada pročita dopunu posta iznad, možda i bude zadovoljna 😂

Link to comment
Share on other sites

Ovaj deo da ti je drag i dalje je problematican :classic_mellow: ali ajde, posto su hteli da te izbace iz kuce zbog navijanja za Federera, oprosteno ti je :classic_biggrin:

Zato kod mene, moju mamu Djokovic podjendako smara kao i mene :lol_2:

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...