Jump to content

Roger Federer


Boxy

Recommended Posts

Pa nema puno mogucnosti ili da je preko vestacke oplodnje ili da cak nisu njegova, a da je on ...
E sad, previse lice na njega, tako da jesu njegovi, a svi znamo kako nastaju jednojajcani blizanci, tako da i vestacka opladnja otpada, makar za devojcice.
Ali i da je preko vestqcke, ne vidim neku tragediju, toliko parova bi bilo presrecno da moze na bilo koji nacin da dobije dete.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

@shonke se nije ni izjasnio koji trac je u pitanju - meni je ta prica sa vestackom oplodnjom stvarno skroz privatna stvar

 

A ako smo kod traceva i gluposti meni je mnogo smesnije kad naidjem na tekst (a ima ih kod francuza ) gde se objasnjava da je on ustvari gej ali cak ni on to ne zna - zasto se misli da je gej : omiljena boja mu je roze (ili pink?), ima zenu koja "nosi pantalone" tj dominantna je, postoji neka stara fotka on i njegov drug zaboravih mu ime (Roset?) gde je drug go do pojasa a Feki ga zagrlio oko struka, komentar je da "normalan" muskarac nikad nece tako da zagrli muskarca po golom struku, njegov stil igre kao balerina tj feminiziran itd itd - tu pricu inace forsira gej populacija i objasnjava zbog cega oni podrzavaju Fekija :lol_2:. Ali isticu da misle da on sam jos nije svestan toga da je gej :classic_laugh:. Znaci ocekuje se da jednog dana kroz ko zna koliko godina on shvati ...

Ovo mi je mnogo smesniji trac :roflmao:

Edited by ciao
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Drzao Pamelin poster na zifu sobe kao tinejdzer, sigurno nije gej [emoji16]
A drugo, bas je u onom dokumentarcu povodom meca u Africi rekao da mu je omiljena boja plava, nikako se znaci ne uklapa [emoji23]

Link to comment
Share on other sites

Drago mi je da ste prepričali sve te tračeve da ja ne moram. [emoji38]

Sve i da je gej (ne bi bio ni prvi koji ima brak i decu a da nije strait), to je bitno samo onima koji više žive njihove (tih javnih ličnosti) živote nego sopstvene, valjda jer su im prazni.

Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

On 7/18/2021 at 12:53 PM, Boxy said:

Drzao Pamelin poster na zifu sobe kao tinejdzer, sigurno nije gej emoji16.png
A drugo, bas je u onom dokumentarcu povodom meca u Africi rekao da mu je omiljena boja plava, nikako se znaci ne uklapa emoji23.png

Pamela je važila kao gej ikona, nešto poput Šer i Madonne

 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...