Jump to content

Roger Federer


Boxy

Recommended Posts

Sad prvi put vidim ovo... iskreno, da je ovo napravljeno tamo negde 2015. moglo bi, 100%, da stoji sve to sto kazes.

ALI, napraviti ovakvu reklamu onog trenutka kada mu izmicu gotovo svi najvazniji rekordi, a do juce su gurali pricu najveci brojevi=greatness, je nista drugo do pokusaj rolexa da promeni perspektivu kako bi njihov ambasador i dalje bio Najveci. U neku ruku to je skroz legit samo je i cringe.

  • Like 12
Link to comment
Share on other sites

Ne mozes 2015. da pravis takvu reklamu, takvu reklamu mozes da pravis tek kad je on bas pred penzijom, kad se ne zna da li ce igrati jos par meseci, maksimum godinu dana ili ce samo da kaze: kraj, nema vise.

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Boxy said:

Ne mozes 2015. da pravis takvu reklamu, takvu reklamu mozes da pravis tek kad je on bas pred penzijom, kad se ne zna da li ce igrati jos par meseci, maksimum godinu dana ili ce samo da kaze: kraj, nema vise.

 

Sto nisu mogli da naprave na primer one godine kada je prestigao Samprasa? (kada je to tacno bilo, 2009?) 

To mi je gotovo idealan trenutak za ovakvu reklamu ako hoces da zapostavis brojeve... postao si najuspesniji i od tog trenutka brojke vise nisu bitne jer je greatness zagarantovan 

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Boxy said:

Ne mozes 2015. da pravis takvu reklamu, takvu reklamu mozes da pravis tek kad je on bas pred penzijom, kad se ne zna da li ce igrati jos par meseci, maksimum godinu dana ili ce samo da kaze: kraj, nema vise.

Ne bih rekla. Sasvim lepo se može napraviti bilo kada reklama o tome šta Federer znači za tenis, to se neće promeniti bez obzira na broj titula. Njemu niko to ne može oduzeti pa ne znam koliko još da osvoje rivali. Zašto lepo da se ne napravi jedna reklama za perpetual legacy i slično, zašto moraju brojevi da se pominju baš sad, i to broj slemova, izričito. Potpuno nepotrebno.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ne znam, meni je ovo reklama za pred penziju i ozbiljno ne vidim nista toliko lose jer nisu rekli da su brojevi nebitni ( kao sto ovde svi govore), nego da ne govore celu pricu, sto je cinjenica.

 

How exactly do we measure greatness? By the number of titles? The number of grand slams? Maybe, but not only.

Edited by Boxy
Link to comment
Share on other sites

To sad odjednom ne govore celu pricu a do juce su govorili :s_d: 

Bilo kako bilo, mozemo da vrtimo pricu do sutra i niko nikoga nece ubediti u ono suprotno jer iskljucivo od toga da li si fedfan ili nefedfan zavisi iz koje perspektive posmatras ovu reklamu.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Ne znam zašto ne može Muzeti da zameni Sinera, trebalo bi u Tokiju da su srećni da neko iz top 100 uopšte hoće da im igra kako je krenulo. Čitala sam neko pljuvanje i po Muzetiju pa sam mislila da nije hteo da ide.

Edited by alcesta
Link to comment
Share on other sites

Ne znam kakva su pravila ali sam ovde citala pre nedelju dana su bili jako ljuti na Sinera jer je zakasnio jedan dan sa otkazivanjem i onemogucio Muzetija da ga zameni. 

U tom smislu sam prokomentarisala mozda je i Rodzer sa kasnim otkazivanjem onemogucio nekog mladjeg da zaigra na OI. 

Link to comment
Share on other sites

Ja ne bih volela, to bi znacilo da se povlaci zbog povrede, a ne zato sto zeli.

I dalje mislim da je ovo testna godina i da ce sledeca biti ona gde postoji sansa da bude na nekom maksimumu, da ce jos jednom odigrati W jer ne ide da poslednji set bude onaj koji je izgubio 6:0  i na kojem je statirao.

Link to comment
Share on other sites

Deo mene se nada da je to samo izgovor, ali mislim da nije, zbog onog 3.seta gde nije trcao na silne neke lopte.

Ja ocekujem da ce odigrati americku seriju, USO, LC i mozda IW i da ce onda da prekida sezonu, pokusace da skupi poene da bude top 20 i da onda ima prave pripreme za sledecu sezonu.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...