Jump to content

Odbojka


Janne240

Recommended Posts

9 minutes ago, Stiletto said:

Joj ljudi, kakav meč! Curama i Terziću kapa dole i naklon do patosa. 

A kako je onoj jadnoj Turkinji što se upecala za poslednji poen, ne smem ni da zamislim.

Koliko sam video i prestup je bio i pecanje. Baš je uletela...

 

Mrzim da gledam srpsku reprezentaciju u bilo čemu 😄 

 

Link to comment
Share on other sites

Sjajno, kakva vrhunska igra, narocito posle tolikog fanatizma domacih igracica, nastaviti u petom setu kao da se nista nije desilo u zavrsnici s toliko hladnokrvnosti i spremnosti, dokaz je izuzetne forme i takticke dominacije. Svaka cast selektoru i odbojkasicama izuzetna pobeda!

 

Link to comment
Share on other sites

19 hours ago, Stiletto said:

Joj ljudi, kakav meč! Curama i Terziću kapa dole i naklon do patosa. 

A kako je onoj jadnoj Turkinji što se upecala za poslednji poen, ne smem ni da zamislim.

Svaka čast i sudiji što je na meč lopti u onakvoj atmosferi dosudila pecanje... Profesionalno bez podleganja pritisku...

Link to comment
Share on other sites

Dobismo Nemce lagano. 

15. Slovačka

16. Španija

18. Belgija

19. Austrija

 

Po 4 ekipe prolaze iz grupe u 1/8 finala. 

 

Atmosfera u ekipi je mnogo bolja(i na treninzima) nakon promene selektora. Možda ne zbog Nikole, tj. Bobe, već zbog promene kao promene. 

Link to comment
Share on other sites

Strasno ce nam ovaj zenski turnir pomoci u buducnosti, bukvalno su sve pelcovane sampionskim stavom , a ovde samo sebi pokazuju da mogu i protiv vrhunskih igracica... Jedna Busa, kao najslabija karika na EP, zlostavlja kompletnu Rusiju.

 

Ne znam ko je tehnicar, ali je vec sada bolja od Maje, sve sto sam pogledao od turnira sjajna je.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

14 hours ago, krzna said:

I Bugari odose,  ali to nije toliko iznenadjenje s obzirom na kvalitete Slovenije.

Ma da, Bugari i Slovenci su tu negde, ali Ukrajina je baš veliko iznenađenje. Ovo im je jedan od najvećih uspeha ikada, posebno imajući u vidu da ih nije bilo godinama na EP. Ok, olakšan nam je posao, taman da se lepo osvetimo Italijanima u polufinalu, ako opet ne bude nekog iznenađenja.

Link to comment
Share on other sites

16 hours ago, nlavrnja said:

Strasno ce nam ovaj zenski turnir pomoci u buducnosti, bukvalno su sve pelcovane sampionskim stavom , a ovde samo sebi pokazuju da mogu i protiv vrhunskih igracica... Jedna Busa, kao najslabija karika na EP, zlostavlja kompletnu Rusiju.

 

Ne znam ko je tehnicar, ali je vec sada bolja od Maje, sve sto sam pogledao od turnira sjajna je.

Sladjana Mirkovic, nebi preterao tj mozda je to utisak nekoga ko prati povrsno, Maja Ognjenovic je sjajna

a nadajmo se da ce biti bolja jednoga dana 🙂 🙂 🙂

 

 

Edited by sassha
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...