Jump to content

Odbojka


Janne240

Recommended Posts

4 hours ago, krzna said:

Cuj solidan?!

fora jbg

4 hours ago, bosMan_jr said:

Ako ne gresim Leal igra za Brazil?

 

glupost nevidjena i jedan i drugi

 

a i italijanska legija stranaca godinama

Da, Leal za Brazil, Juantorena za Italiju. Kubancima se raspala  ekipa kao da su neki klub, a ne reprezentacija. Bas mi je odvratno ovo menjanje reprezentacija, bukvalno koji je smisao nacionalnosti onda. Zajcev, ako nista drugo, igra za Italiju ceo zivot, ovi menjaju reprezentacije kao klubove.

Edited by Del Piero
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, Del Piero said:

fora jbg

Da, Leal za Brazil, Juantorena za Italiju. Kubancima se raspala  ekipa kao da su neki klub, a ne reprezentacija. Bas mi je odvratno ovo menjanje reprezentacija, bukvalno koji je smisao nacionalnosti onda. Zajcev, ako nista drugo, igra za Italiju ceo zivot, ovi menjaju reprezentacije kao klubove.

Izvini, nisam ukapirao

Link to comment
Share on other sites

Nase dobre partije i pobede protiv jakih reprezentacija su prozvod naprzenosti i motivacije ili dominacije jednog igraca nego nekog naseg kvaliteta. Mi u kontinuitetu ne mozemo da odigramo tri meca na priblizno istom nivou.
Evropske kvalifikacije bi i za odbojkasice bile ozbiljan zalogaj, a za odbojkase su realno neprolazne.

Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, Petar 91 said:

Nase dobre partije i pobede protiv jakih reprezentacija su prozvod naprzenosti i motivacije ili dominacije jednog igraca nego nekog naseg kvaliteta. Mi u kontinuitetu ne mozemo da odigramo tri meca na priblizno istom nivou.
Evropske kvalifikacije bi i za odbojkasice bile ozbiljan zalogaj, a za odbojkase su realno neprolazne.

Jeste. Nema tu kvaliteta nego se nalože igrači pa tako uspevamo da uzimamo medalje u kontinuitetu 20+ godina 😄

Link to comment
Share on other sites

Uzimamo medalje u kontinuitetu? Ok , ako ti tako kazes, od odlaska Miljkovica uzeli smo dve bronze na EP i svetsku ligu za koju svaka cast , taj zavrsni turnir smo odigrali u transu skroz.

Objektivno nam fali kvalitet, na prijemu pogotovo.

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Petar 91 said:

Uzimamo medalje u kontinuitetu? Ok , ako ti tako kazes, od odlaska Miljkovica uzeli smo dve bronze na EP i svetsku ligu za koju svaka cast , taj zavrsni turnir smo odigrali u transu skroz.

Objektivno nam fali kvalitet, na prijemu pogotovo.

 

 

 

 

I bili 4. na svetu i uzeli srebro u svetskoj ligi. Znači 4 medalje i 4. mesto u 7 godina. Nismo Brazil ali to je kontinuitet 

Link to comment
Share on other sites

Mozda mi previše očekujemo u odbojci od muške ekipe

Nije sramota izgubiti od Italije na njihovom terenu, mozda nedostaje malo drskosti i bezobrazluka ovoj ekipi ali ne mozemo ih ni pljuvati sve i da ne odu na.OI. Odbojka je stvarno sport koji se igra u celom svetu nimalo nije lako plasirati se na OI.uz sve to ostali ekipe uzimaju pojačanja a mi igramo iskljuvo sa domaćim igračima.

Edited by perkos
Link to comment
Share on other sites

Ja sam ocekivao poraz, ali ovo je bilo ipak ispod svih mojih ocekivanja. Bas slaba igra, narocito ako se uzme da smo se pripremali za ovaj mec 3 meseca.

 

Bugari su ispustili 2:0 i neke mec lopte protiv Brazila na svom terenu, pa ce i oni biti na tom kvalifikacionom turniru. Mada ne znam koliko je to bitno, tamo ce biti Francuzi koje smo nekako uspeli da dobijemo prosle godine na SP, ispunili smo kvotu pobeda protiv njih za narednih nekoliko godina.

Link to comment
Share on other sites

To jeste , da dobijemo Francuze tesko cak i u sred Beograda. Ocekujem da dodju maksimalno naspanovani i spremni, a da Bugari i mi budemo drugi i treci sto opet ne znaci mnogo jer samo pobednik turnira prolazi.
I zenska reprezentacija koja je maltene drim tim bi se verovatno namucila da dodje do vize na tom turniru.
Mozda bi bilo bolje da smo dobili organizaciju ovog Interkontinentalnog turnira, ali definitivno je problem manjak kvaliteta

Link to comment
Share on other sites

Iskreno, ne znam da li je ovaj sad najbolji libero kojeg imamo. Jos od Vase Mijica smo nekako isli linijom manjeg otpora sto se libera tice, Samardzic muceni je odigrao tri puta vise utakmica za reprezentaciju nego sto je realno zasluzio, nisu ni drugi bili mnogo bolji.

 

Kovacevic ima nekih problema sa fokusom i u glavi ocigledno nije onako jak kako sam ja mislio da ce biti. Ivovic je uvek bio bolji napadac nego primac.

 

Ali ja ne vidim tu preveliki problem, recimo Ameri kad su ono postrojavali sve na 1-2 takmicenja nikada nisu imali i najbolji prijem. Rusima kada su bili najjaci je takodje prijem bio najveci problem.

 

Pa mi iz zlatne ere isto, prijem nam je bio losija strana, uz blok naravno koji je bio tragedija u poredjenju sa drugim reprezentacijama. Se secate kakav je primac bio Vanja Grbic? Vujevic je jedini zaista potpuno kompletan igrac i neprobojan primac kojeg smo ikada imali.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...