Jump to content

Odbojka


Janne240

Recommended Posts

 

10 minutes ago, GlennGould said:

I ja sam voleo da ih gledam 90’...

 

 

Druga polovina osamdesetih ovde 😂 I (polu)aktivno igranje. Kao dinosaurus medju ovom decom.

 

Zanimljivosti radi. 

 

Ovaj “mali” Urnaut je polubrat cuvenog Andreja Urnauta koji je igrao korektora za tim SFRJ i iz cuvene su odbojkaske loze. 

Salu na stranu, izuzetan sport odlicno prilagodnjen balkanskim fizikalijama. 

 

 

Edited by Plavi Golub
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Lineker said:

Nešto sa Grbićem očigledno nije išlo, sada ispada pravi potez dovodjenje Kovača. Čestitke momcima! Verujem da je Boričiću srce puno, obe seniorske ekipe šampioni.

 

Grbicev temperament je drugaciji, Kovac ume i da podvikne, uvek je ozbiljan, uliva poverenje svojim stavom. Samo je malo "tweak-ovao" ekipu koju je nasledio, ima ovde malo i Nikolinog pecata. Jaka je konkurencija u odbojci, to je jedan od najmasovnijih sportova, a mi imamo kontinuitet i sistem koji funkcionise. Treba samo malo para da bi nasa odbojka bila jos bolja, to su smesni novci u odnosu na fudbal pa i kosarku, a posto nas ovih dana cekaju slikanje i prijem, ne verujem da ce populista propustiti priliku da to obeca.

  • Like 5
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, Plavi Golub said:

 

 

Druga polovina osamdesetih ovde 😂 I (polu)aktivno igranje. Kao dinosaurus medju ovom decom.

 

Zanimljivosti radi. 

 

Ovaj “mali” Urnaut je polubrat cuvenog Andreja Urnauta koji je igrao korektora za tim SFRJ i iz cuvene su odbojkaske loze. 

Salu na stranu, izuzetan sport odlicno prilagodnjen balkanskim fizikalijama. 

 

 

 

Verovatno smo tu negde :classic_cool:

Sport mi je oduvek bio gotivan - mada sam ga upražnjavo isključivo na plaži. 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...