Jump to content

Odbojka


Janne240

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Neverovatno da se nigde po portalima ne pominje da je Kubas novi šampion Rusije. Može da se kaže da su razbili Zenit. 3:1 u partijama na kraju. 

 

Pretpostavljam da će ovo čitati ljudi koji prate odbojku, pa ne moram da objašnjavam šta Zenit predstavlja i kakva je to ekipa. 

 

Prošle godine ih je načeo Zenit iz Sankt Peterburga, ove godine su imali 5 poraza, čini mi se. 

 

U Italiji je 2:1 za Peruđu protiv Lubea, i to je Peruđa ostvarila 2 pobede, a da nisu dali Lubeu da pređe 20 poena po setu. U prvom meču jedva i 16. 

 

Ne znam šta da kažem i šta da očekujem u finalu. Obe ekipe su malo uzdrmane, a moguće baš zbog tog finala koje se iščekuje. 

Ali ipak dajem prednost Zenitu. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Odlicna majstorica i strasna tri seta Lubea za titulu. Perugia se mucila da uzme bilo kakav cist poen, potpuno su ih zaustavili gosti.

 

Bata se zestoko raspao, a poceo sjajno. Mada je ceo tim bio slab, Bata je kao korektor trebalo da izmislja poene kad ne ide, a nije bilo bloka koji ga nije uhvatio. Upao u nervozu i jbg. Bruno bio mestralan.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...
1 hour ago, Yi Sun Shin said:

Dal će se naći neka dobra duša da napiše kako sad idu ove ženske kvale za OI? Hvala unapred 🙂

 

Ok...da proverim jesam li dobro pohvatao. Pobednici ovih sada grupa idu direktno na OI. Ko ne uspe sada ima još jednu šansu u januaru sledeće godine, kontinentalni turniri, najbolji neplasirani po kontinentima, samo pobednici tih turnira idu dalje.  Žene ovaj vikend, dečki sledeći...

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Yi Sun Shin said:

 

Ok...da proverim jesam li dobro pohvatao. Pobednici ovih sada grupa idu direktno na OI. Ko ne uspe sada ima još jednu šansu u januaru sledeće godine, kontinentalni turniri, najbolji neplasirani po kontinentima, samo pobednici tih turnira idu dalje.  Žene ovaj vikend, dečki sledeći...

Ovo je prva prilika da se izvadi olimpijska viza od tri.
Sad..koje su sledece (druge) dve to vec nemoj da me pitas.

Link to comment
Share on other sites

Kakav preokret u cetvrtom setu... Tijana, kao i ko zna koliko puta do sata, odigrala simultanku. Jedna jedina greska, i to na lose dignutu loptu... Dokgod ona i Brankica igraju za reprezentaciju bice uzivanje gledati zensku odbojku

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Bravo devojke. Naš savez se kockao i dao domaćinstvo Poljacima i to za malo da se obije o glavu. Imače svi domaćini sem Poljske su prošli.

Neverovatan preokret su napravile  Ruskinje protiv Koreje i posle 0-2 i 18-22 u trećem, uspele su da pobede na kraju 3-2. Biće jako zanimljive evropske kvalifikacije - Nemačka kao domaćin, Holandija, a iz drugog plana Poljska, Belgija i Bugarska. Bitno je da su naše sada završile posao...Bravo devojke. U Aziji će se verovatno Koreja i Tajland se boriti za još jednu vizu eventualno Kazahstan....Ostali kontinenti, moja prognoza, Dominikana (možda Portoriko), Argentina i Kamerun.

Još jednom, bravo devojke.

Link to comment
Share on other sites

14 hours ago, Del Piero said:

Prezivesmo Australiju nekako, Bata ubio servisima.

 

Sutra Kamerun, a onda Italijani u nedelju. Bio bih epski iznenadjen kad bismo dobili Italiju.


Bata izuo! Prva 2 seta je sam igrao, kasnije su se i ostali donekle probudili.

Ali Okolić... Mogao sam 100e staviti da će omašiti onaj servis. Mislim, nije ni on kriv, koji ga ćošak ubacuje. Mislim da je omašio 90% servi kad je ušao tako sa klupe.
Nikad mi neće biti jasne te izmene za servu. Ne znam koliko da je dobar taj servis.

Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, Del Piero said:

Okolic je osvojio puno vaznih poena sa servisa, mogu na prvu da se setim nekoliko utakmica.


Znam i ja par, to mi kaže i drugar, saigrač mu, ali su mi u glavi uglavnom greške

Edited by uvrnuto
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...