Jump to content

Recommended Posts

Ne znam da li je odgovarajuca tema, ali s obzirom da me nervira ta prica kako je mnogo tesko naci odgovarajuceg centra (aktuelna za oba nasa najveca kluba trenutno) a ovamo smo svedoci da jedan Steven Enoch unistava moj klub kao od sale u zadnjoj utakmici evrolige. Lik koji je dosao iz faking Obradoira.

 

I aj sad. Ko koga ovde zajebava. Budocnost izvuce onog Martina iz Japana, ovi dovedu anonimusa koji objasni Zvezdinim centrima o cemu se radi u kosarci, a mi palamudimo o tome kako se za dobrog igraca mora dati 500k evra. Veze s vezom bre nema...

Link to comment
Share on other sites

  • 9 months later...

 

 

Odličan Trinkijev seminar, jako koristan za razumevanje igre. Početak mi je baš ostao u sećanju: Pick and roll je sistem napada za 5 igrača. Average ekipe ga igraju sa dva, dobar tim igra pick and roll sa 3 igrača, vrhunski timovi sa 4 ili 5.  

Edited by DameTime
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...
  • 1 month later...

Ako mogu da zamolim one košarkaške znalce koji su i ranije ovde pisali opširno i detaljno na ovu temu da ako su u mogućnosti i imaju vremena ponovo aktiviraju temu i oni sami da se aktiviraju sa pisanjem na istu. Mislim da bi to bilo stvarno super za sve košarkaške zaljubljenike i fanatike u koje spadam i ja. Nadam se da će uslišiti molbu. 😄 Hvala unapred.

Edited by Шутер из блока
  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

  • 11 months later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...