Jump to content

Atletika


Jurgen

Recommended Posts

Just now, McLeod said:

 

Ako ostane 197 za bronzu, to ce biti najniza visina potrebna za bronzu jos od 2005. kada je bilo 196.

 

Mc, njen lični rekord je 197 i to je jednom mislim skakala i to u junu ove godine. 

Možda je mala za neke, ali za nju je za sada ta visina ozbiljan izazov. 

Mlada je ima vremena. Imala je prvi put sezonu gde je skakala i na evropakim prvenstima za juniore i u dijamntskoj ligi i jednostavno nije mogla da ponovi rezultat.

Ima vremena do Pariza, preakočiće ona to opet verujem, ali za sada to je to.

A i ne bi bilo dovoljno za medalju.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Don Juan said:

Mc, njen lični rekord je 197 i to je jednom mislim skakala i to u junu ove godine. 

Možda je mala za neke, ali za nju je za sada ta visina ozbiljan izazov. 

Mlada je ima vremena. Imala je prvi put sezonu gde je skakala i na evropakim prvenstima za juniore i u dijamntskoj ligi i jednostavno nije mogla da ponovi rezultat.

Ima vremena do Pariza, preakočiće ona to opet verujem, ali za sada to je to.

 

Ne kazem da je ona podbacila, 194 je super rezultat, ima 18 godina, ima vremena za nju.

 

Ali kao sto je na Evropskom uspela da iskoristi slabije takmicenje i dodje do medalje sa objektivno istorijski ne preterano dobrim rezultatom (znaci ne za nju, nego za takmicenje), tako je mogla i sada.

 

Sansa je bila tu. Da je pet takmicarki preskocilo 2 metra, sto je moglo realno da se desi, nema tu sta dalje da se prica, ovako je imala sansu.

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Don Juan said:

Kako je imala šansu kada su tri išle preko 199?

 

Kao sto sam rekao, ako ostane 197 za bronzu. Ovo je ok. 199 je prosecan rezultat potreban za bronzu istorijski, Angelina bi morala da skace najbolje u zivotu za to, nije realno to traziti u 18 godina.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 4 months later...

Svetski rekorder u maratonu Kiptum je nazalost poginuo danas u saobracajnoj nezgodi. Imao je samo 24 godine i spremao se da postane prvi covek u istoriji koji bi na zvanicnom takmicenju pretrcao maraton za manje od 2 sata.

 

Pocivaj u miru

  • Tuzno 5
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Utisci sa Svetskog dvoranskog u Glazgovu od trkaca su za mene> Bimiš, Dum, Džoš Ker koji je dobio Etiopljane na 3000. U ostalim disciplinama u obe konkurencije, bilo je sjajnih rezultata i uspeha, Gardasevic u skoku u dalj i Milica Emini u sprintu, sticale su iskustvo.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...