Jump to content

Predlozi, pitanja, problemi


zoe Bg

Recommended Posts

Radim ja to ali to nekad pomogne a nekad diskusija ode dodjavola i ni moderator ne moze nista. Novakova tema je cesto necitljiva jer se mnogo cesto nekom dopadne da pljuje i onda ode van kontrole sto ti kazes. Razumem ja da moderatori nemaju vremena da stalno budu tu.

Ali tacno je da je tema "mama" ovde nekako skroz zapostavljena nije se primila, mozda se naviknemo da i nju koristimo, mislim ako hocu negde fekija da opljunem naprimer to ce valjda biti ok tema :classic_smile: nisam se bila ni setila da ona postoji, ode na drugu stranu

Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, Boxy said:

Jednostavno, ako mislis da je neko preterao na fan temi, prijavi moderatorima i zavrsi posao.

 

Precizno, lajkovao sam ovo. 😀

 

Sve što nije za NĐ temu može da ide na Mamu ili NvS, u zavisnosti od toka diskusije.

 

Za forumski face 2 face ima i ova tema. Na starom forumu se loše pokazala ali ovde je definitivno bolja. :classic_cool:

 

 

 

Edited by Neme
typo
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Beonegro said:

@McLeod treba mi stručno mišljenje: da li je ovim komentarom o našoj uzajamnoj ljubavi & slozi više ocrnila tebe ili mene? :cigar:

 

Ipak tebe, posto si mi posilni, pa je onda red kao vernog slugu i da te pohvalim javno kako sledis moje upute.

 

ciao bi doduse spojila u jedan tim apsolutno svakoga ko kaze da mu se ne svidja Novakova frizura, mora da voli iskljucivo Rodzerove lokne i onda je zaslepljeni hejter.

  • Like 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 5 weeks later...

Zelim da zamolim forumasa @jevrem69da se vrati pisanju.. Cinjenica je da je "prinudna privremena uprava moderacija" napravila onu gresku sa trajnim banom,ali je cinjenica i da je istu korigovala..i to na prigovore i molbe znacajnog broja forumasa/ica sa ovog PDF.

Prema tome,bilo bi lepo da se vratis. Ne zbog moderacije,vec zbog ostatka ekipe..na izvestan nacin si to i "duzan" prema njima..odrastao si covek..ako te gest modova i povredio, vreme je da to nekako prebrodis..mojne da budes kao dete :classic_biggrin:

Ovo sve pod pretpostavkom da je to bio razlog tihovanja i da uopste citas Forum.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...