Jump to content

Predlozi, pitanja, problemi


zoe Bg

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
4 minutes ago, de Havilland Mosquito said:

Mislim da se Crni oprostio jednim prilično rebus postom na kafani na basketu, ali ne mogu sa sigurnošću da tvrdim. 

 

Pitanje....Jel tema o OI ostaje ovde ili seli na najviši sprat?

Propustio sam to, mozes li da iole prepricas sta rece tad? 

Edited by Kosjan Willavić
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Petar 91 said:

@Milica Premestena je tema za OI Tenis na temu gde ce biti sve vezano za Olimpijske igre. Da bude sve na jednom mestu 🙂

mozda da dodas u naslov da se ta tema odnosi na tenis

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Kao prvo.....  @zoe Bg i  @Petar 91   molim Vas da počistite Đokovićevu temu. Na zadnje dve strane samo lični animozitet između pojedinih članova foruma

 

Kao drugo.... ajmo da kao odrasli  ljudi pronađemo neki način da takve stvari idu na mama temu direktno, bez potrebe da se zovu moderatori. Ja bih zaista zaista voleo da to bude milom, ali ću insistirati kod moderacije da upotrebe silu ukoliko se ovo nastavi.  Hvala na razumevanju...

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

On 6/20/2021 at 8:38 PM, Milica said:

Ljudi, a gde nam je Crni? 

Nema vise ni wwww...

Pokusavam da nadjem post od neki dan kojim je verovatno "oterana" sa foruma ali je uklonjen... 

Eto jedan moderator je procenio da njeni postovi ne doprinose kvalitetu ovog foruma, lepo joj to predocio (samo ne znam zasto je to onda obrisano) i cura se povukla... 

 

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Milica said:

Nema vise ni wwww...

Pokusavam da nadjem post od neki dan kojim je verovatno "oterana" sa foruma ali je uklonjen... 

Eto jedan moderator je procenio da njeni postovi ne doprinose kvalitetu ovog foruma, lepo joj to predocio (samo ne znam zasto je to onda obrisano) i cura se povukla... 

 

Sve smece sa Novakove teme koje se napravilo taj dan je uklonjeno, nije jedan post vec 15-ak, medju kojima i taj koji spominjes. Da li se povukla zbog toga ne znam, ali postovi je trebalo da budu obrisani jer su trolovanje. 

 

Ako nemate tacne informacije, bez insinuacija da ne kazem flejmovanja. 

Link to comment
Share on other sites

58 minutes ago, Helena said:

Zapravo i nije-na forumu ako nisi u stanju da suštinu ubodeš u par rečenica, nisi uradio ništa, jer silno guranje reči u post samo guši poentu...

 

A on zapravo kaže-krivo mi je što je što je novak na  20 GS...

Neprimereno je da ti meni govoriš šta je neprimereno, dok drugi mod kaže za čoveka koji je za 11 godina osvojio 19 GS,ima pozitivan skor sa dvojicom velikih, broj 1 drži kao rekord, ne zna da igra tenis.

 

Ako je i od fedfana, mnogo je...

 

Ono što je neprimereno je da forumaš koji nije napunio dva puna dana na forumu određuje šta je primereno a šta nije primereno. Neko ko piše na ovom forumu 15 godina  sasvim dobro zna šta jeste a šta nije primereno. Neko ko je moderator takođe zna jako dobro šta jeste primereno a šta nije primereno. Molim te da malo razmisliš o tome.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...