Jump to content

Predlozi, pitanja, problemi


zoe Bg

Recommended Posts

On 2/8/2020 at 4:13 PM, Borko said:

@Vamos Laki i dalje sam moderator na F1, tako da bi mogao da me banuje samo supermod, koji trenutno ne postoji :classic_biggrin: nudio sam samoban doduse 

 

Sto se tice lavrnje, dok ga nisam upoznao pre jedno 4 meseca, mislio sam da je to neki zlotvor koji se nalazi iza tastature. Medjutim, ispostavilo se da sam nerealno pogresio. Veruj mi ako ti ista znaci moja rec, Lavrnja je ljudina i top10 najfinijih osoba koje sam upoznao.

Iskreno, apsolutno me ne zanima kakav je lavrnja u RL.

7 dana za ona 2, 3 sprdnja posta dovoljno govore o njegovom moderisanju.

Znam da je ban na licnoj osnovi. A evo poentiracu.

Ne moze da podnese sto mu konstantno blatim drogosa, jer bi tad bilo tako ocito da me banuje zbog toga i na licnoj osnovi.

I onda ceka najvecu glupost i opravdava se na lejm nacine.

Da ima imalo obraza, odgovorio bi na moj prethodni post.

Link to comment
Share on other sites

Imam jedno pitanje, ako neki clan foruma, navijac igraca koji ima manjinsku podrsku na ovom pdf, svako malo postavlja linkove, kopira delove nekih stranih tekstova u kojima se na jako ruzan nacin blati i omalovazava igrac za koga navija gro ljudi koji citaju i pisu ovde, a onda sve to jos intenzivira u vreme kada ovaj nas pobedi onog njihovog i kada smo mi srecni i odusevljeni, kako se to moze okarakterisati? Sta reci o doticnoj osobi? Da li je vama to normalno? Da ama bas nikad u zivotu joj nije palo na pamet da nesto lepo nadje i kopira, ne mora ali cemu onda kopiranje onog drugog? 

Citajuci sve to u jednom momentu mi pade na pamet prica o ljudima pcelama i muvama i postavih ovaj post nakon kojeg zaradih ban od 7 dana..

 

"Neki mudar covek rece da na svetu postoje dva tipa ljudi, ljudi pcele i ljudi muve. Ako pcelu pitas da li je negde videla g..no recice ne, al je zato videla cvece. A muva sirota sa g..ta na g..no uprlja nogice pa posle gde god sleti jos i otiske ostavi

 

E neka sam bas! Tako mi i treba kad ne znam za IL 🐝

Link to comment
Share on other sites

O javnim licnostima se moze pisati svasta, o clanovima foruma ne moze ni 1/4 toga. 

Mi ovde nismo da ocenjujemo "normalnost" sagovronika vec da razgovaramo o nasim stavovima, ko to ne zna promasio je poentu foruma i dzabe trosi vreme. 

 

Posto ti evidentno nije bilo jasno ni prvi put, sad cemo da ponovimo ali duze.

27 minutes ago, Milica said:

"Neki mudar covek rece da na svetu postoje dva tipa ljudi, ljudi pcele i ljudi muve. Ako pcelu pitas da li je negde videla g..no recice ne, al je zato videla cvece. A muva sirota sa g..ta na g..no uprlja nogice pa posle gde god sleti jos i otiske ostavi

15 dana.

 

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
2 hours ago, alcesta said:

Stalno hoću da pitam pa zaboravim. Kad ubacujem tvitove automatski se pojave samo ako postujem sa kompa. Sa telefona ostaje link i neće da se pojavi u drugom formatu, osim ukoliko u tvitu nije video. Ništa mi nije jasno :classic_wacko:

Preko telefona moraš da obrišeš prvi put, i kada ga postaviš drugi put postaviće se 😁

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, alcesta said:

Stalno hoću da pitam pa zaboravim. Kad ubacujem tvitove automatski se pojave samo ako postujem sa kompa. Sa telefona ostaje link i neće da se pojavi u drugom formatu, osim ukoliko u tvitu nije video. Ništa mi nije jasno :classic_wacko:

Nece da se menja format kad ima mobile u linku, moras na share, pa copy link to tweet i tako hoce sa telefona, bar meni. :classic_biggrin:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 5 months later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...