Jump to content

Recommended Posts

1 hour ago, Jurgen said:

 

Ako misliš na nacionalno prvenstvo Slovenije na hronometru, to je bilo sve samo ne klasičan ITT:

 

image.thumb.png.e5ff0c773ce1c5cf0548530a677c9f52.png

 

Koji sam ja profil onomad gledao, bog sveti zna... Strasno. U svakom slucaju, ima Tadej sta da kaze, sasvim sigurno. Uopste nije nerealno dostici ovih 50ak sec na ovakvom profilu i duzini, samo sto je ipak Roglic taj kome treba otkinuti...

Link to comment
Share on other sites

Ma šta je ovo ljudi moji..

LUDNICA jbt!! 

 

Zasluženo 1/1

Navijao sam za Roglu, svestan već par godina koji je potencijal Pog, ali nisam očekivao da danas uđe u besmrtne.. 

 

SAM protiv prejake Visme..  🦾

 

Oni kažu ovo nije viđeno od '89.. ma ovo je neviđeno šta se desilo danas! 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Legendarno zaista. Način na kakav se je borio skoz čitav Tour. Kostantno u napadu, konstantno protiv jačih timova, samo 21 godina...

 

Žao mi je samo da mu je sve ovo uspelo baš kad je Rogla bio na prvom mestu. Da je juče neki Bernal bio u žutoj majici, Slovenija bi je eksplodirala od oduševljenja. Ovako sve nešto mlako. Svima je drago zbog Pogija, ali niko ne slavi onako kako treba zato što im je ujedno i žao Rogle. Baš čudna situacija.

 

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Ma jasno. Više sem pokušao da dočaram situaciju sa slovenačkim navijačima i medijima.

 

Kapiram da je večina ljubitelja biciklizma van Slovenije bila na strani Pogačara zbog načina vožnje i celog tog  David vs Goliath scenarija, gde je sam uspeo da dotuče izuzetno jak tim Jumbo Visme.

 

Edit: I kad sma gore napisao da mi je žao što je pobjedio baš Rogliča, nisam mislio da mi je žao Rogle. Nego da Pogačar zbog situcije kakva jeste, u sopstvenoj državi nije napravio apsolutnu erupciju euforije, kakva ide uz ovakavu istorijsku voznju. Šteta

 

Edited by L' Imperatore
Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, Mvasic said:

Meni se JV zgadila prošle godine, kad nisu ni pokušali da napadnu na onoj skraćenoj etapi, a Krujswik bio solidan drugi.

 

Tomas je bio drugi, a koliko se sećam obojica (Bernal i Tomas) su ga ostavili na kraju etape u Val Torensu. Kruijsvejk je dan počeo kao četvrti i prestigao Alafilipa za mesto na podijumu.

 

Pogačar je osvojio 3 majice - žutu, belu i tačkastu.

Edited by Jurgen
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Jurgen said:

 

Tomas je bio drugi, a koliko se sećam obojica (Bernal i Tomas) su ga ostavili na kraju etape u Val Torensu. Kruijsvejk je dan počeo kao četvrti i prestigao Alafilipa za mesto na podijumu.

 

Pogačar je osvojio 3 majice - žutu, belu i tačkastu.

 

Ako su navodi slovenačkih medija tačni, prvi put posle skoro 50 godina, kad je to uspelo legendarnom "Kanibalu" Merckxu

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...