Jump to content

Domaće serije


deez nuts.

Recommended Posts

  • 4 weeks later...
On 9/24/2022 at 10:19 PM, Maja said:

Da mi neko moze reci gde moze da se gleda, skine sa neta ili čak kupi serija Cvat lipe na Balkanu? Nigde ne mogu da je pronađem. Hvala unapred 

balkandownload, ako tamo nema onda nema nigde da se skine

Edited by Урош19
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Gledam seriju Bunar vikendom na Superstaru, nije losa. Igor Djordjevic odlican glumac, a uzgred je i jedan od pisaca serije. Nadam se da nece siriti pricu dalje u drugu sezonu, vec da ce je zaokruziti dobrim zavrsetkom kroz ovih desetak epizoda. 

Link to comment
Share on other sites

Pozdrav svima, nisam pisao na ovom topiku nikako i zanima me da li ima ovde ljubitelja Drzavnog Posla? Nisam znao na kojoj temi da pitam (ova mi se cini najprikladnija), tako da ako ima neko da gleda DP moze da mi se javi u PP, treba mi pomoc oko pronalaska neke epizode 😁, unaprijed hvala.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Pozdrav svima, nisam pisao na ovom topiku nikako i zanima me da li ima ovde ljubitelja Drzavnog Posla? Nisam znao na kojoj temi da pitam (ova mi se cini najprikladnija), tako da ako ima neko da gleda DP moze da mi se javi u PP, treba mi pomoc oko pronalaska neke epizode [emoji16], unaprijed hvala.
 
 
Reci Filipe , kako ti možemo pomoći?

Sent from my SM-G998B using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Gledam seriju Bunar vikendom na Superstaru, nije losa. Igor Djordjevic odlican glumac, a uzgred je i jedan od pisaca serije. Nadam se da nece siriti pricu dalje u drugu sezonu, vec da ce je zaokruziti dobrim zavrsetkom kroz ovih desetak epizoda. 
Good luck with that

Sent from my SM-G998B using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Odgledah Drzavnog Sluzbenika i okej serija skroz, za domace standarde i vise nego dobra. Ipak, ja uvek gledam sa aspekta toga da serija tog tipa ima i na stranom trzistu, koje su mnooogo bolje uradjene. Ima ova rupica u prici, nekih nejasnih stvari, nerazjasnjenih detalja, ali svakako moze se isprati.

 

Slican mi je utisak i za Besu bio, doduse tu sam samo prvu sezonu odgledao. Ta mi je i bolja. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, Markoss said:

Odgledah Drzavnog Sluzbenika i okej serija skroz, za domace standarde i vise nego dobra. Ipak, ja uvek gledam sa aspekta toga da serija tog tipa ima i na stranom trzistu, koje su mnooogo bolje uradjene.

 

Neka i stranih i domacih, jer ipak je tu drugaciji senzibilitet. Ova na neki nacin hiper produkcija donosi i kvalitet. Nekada se snimala po jedna serija godisnje u TV BG, jedna u TV ZG i jedna ili ni jedna u TV SA, mada su bile uglavnom dobre i te stare serije, ali malo je to bilo.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Na Superstar TV je počela serija Pad, rađena prema motivima knjige Žarka Lauševića (Godina prođe, dan nikad). Glavnu ulogu, lik Ivana Marlaća, igra Milan Marić. Prvobitno sam prevrnula očima jer iako obožavam Milana, počeo je da iskače iz paštete kao onomad Biković. Ali nakon odgledane prve dve epizode smatram da je pravi izbor za ulogu. Generalno serija je za sada odlična, epizode su kratke (40 min) i fokus je na njegovom unutrašnjem svetu i doživljajima situacija. Kadrovi su sjajni i muzika je takođe odlična. Jedino što ne valja je Mima Karadžić, koji izgleda mora da se pojavi u svakom projektu u kom ima likova crnogorskog porekla...

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

E tu se potpuno slazem. Ja sam generalno, suprtono forumskoj vecini, jedan od onh sto vole sve domace i gledaju, pa sam tako odgledao 2-3 epizode ovoga s pocetka, i odavno nisam gledao nista gore. Dosadno do bola, bez radnje, bez ijedne dobre fore, bez ikakve dinamike, maksimalno predvidljivo, totalni uzas. Kada se za za ovih recimo dva sata koliko ispadne da sam gledao nisam nasmejao nijednom, a rec je o komicnoj seriji, to sve govori.

Link to comment
Share on other sites

 

20 hours ago, Chaos Is Me said:

"Lako je Raletu" ili srpska verzija "Everybody loves Raymond" je apsolutno katastrofalno smeće, žali bože para odvojenih na taj projekat. Čak mi je Andrija Milošević tu najbolji, valjda sam navikao na njegove kretenizme pa mu ovo prirodno leži.

 

Ne podnosim Andriju organski i njegove skeceve, plus je covek privatno gowance. Lako je Raletu je vrhunac njegove karijere kopiranja i krindz interpretacije. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, DameTime said:

 Sledeća su Dva i po muškarca. 


to vec postoji... malo manji krindz je od Raleta.

 

spacer.png

 

Rale je postavio nove standarde u probijanju dna, bukvalno ne znam sta je gore u u toj seriji, Ljiljana i Brstina, Kubura koji je mentalno zaostao, ili fore, ubacen smeh ili Andrijina zena. 

Inace Lako je Raletu je bukvalno kopiran scenario sa sve dijalozima.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Tamburinjo said:


to vec postoji... malo manji krindz je od Raleta.

 

spacer.png

 

Rale je postavio nove standarde u probijanju dna, bukvalno ne znam sta je gore u u toj seriji, Ljiljana i Brstina, Kubura koji je mentalno zaostao, ili fore, ubacen smeh ili Andrijina zena. 

Inace Lako je Raletu je bukvalno kopiran scenario sa sve dijalozima.

 

Lelee, nisam ni znala da ovo postoji. Strava i žasu.

Link to comment
Share on other sites

324 osobe su dale ocenu na IMDB-u, znači 324 osobe su pogledale bar jednu epizodu... RIP

 

Da ne bude da samo pljujem, od domaćih serija u poslednjih par godina izdvajam Besu, Crnu svadbu i sada Pad prema motivima romana Žarka Lauševića. To je čini mi se i prva serija gde nije u fokusu radnja koliko unutrašnji svet glavnog lika i to je prikazano kroz kadrove na zaista odličan način.

Link to comment
Share on other sites

Zanimljivo je da je 90% glasova razdeljeno na keceve i desetke, tj 50% desetki i 25% keceva, za previse visok prosek od 3.1, sto znaci da su se aktivirali Andrijini botovi koji seruju u DM na instagramu njegove skeceve. Moracu da aktiviram sve fejk naloge da pojacam keceve. 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...