Jump to content

Domaće serije


deez nuts.

Recommended Posts

Poenta je da ako vec se otvara ovakva tema treba da bude i tema za domace filmove i to objedinjena sa domacim serijama. A pod 2. na RTS-u se ovaj film prikazivao i kao serija:s_d:Kad smo kod filma koje sranje je onaj film Ekipa.

Edited by Zvezdinho
Link to comment
Share on other sites

Zvezdinjo me prozvao bez koriscenja nekih forumskih funkcija za pingovanje. Veruj mi da jos nisam pogledao 😄

 

On point,  ne mogu da gledam nase serije, pogotovo ove novije produkcije koje imaju "ozbiljniju" tematiku, tj nisu komedije.. Cringe-ujem na svakoj sceni...bez izuzetka. Najgore su mi scene neke prevelike drame, u kojoj treba emocije da se pokazu. Oce iz sopstvene koze da izadjem i da umrem od neprijatnosti dok gledam. Da li su glumci nedovoljno kvalitetni da iznesu sta treba ili je nesto drugo, stvarno ne znam. 

Edited by RatzenStadt
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, Shunsuke Nakamura said:

Na koliko je RTS podijelio epizoda film od 2 sata? Zivo me zanima.

 

Onda staviš smajli da znamo da je neka šala. Znao sam ja da ti znaš koji je to film ali nisam mogao da odolim da prospem foru 🙂

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, RatzenStadt said:

Zvezdinjo me prozvao bez koriscenja nekih forumskih funkcija za pingovanje. Veruj mi da jos nisam pogledao 😄

 

On point,  ne mogu da gledam nase serije, pogotovo ove novije produkcije koje imaju "ozbiljniju" tematiku, tj nisu komedije.. Cringe-ujem na svakoj sceni...bez izuzetka. Najgore su mi scene neke prevelike drame, u kojoj treba emocije da se pokazu. Oce iz sopstvene koze da izadjem i da umrem od neprijatnosti dok gledam. Da li su glumci nedovoljno kvalitetni da iznesu sta treba ili je nesto drugo, stvarno ne znam. 

 

Ko je tebe uopste pomenuo:s_d: E sad stvarno ako ne pogledas  barem prvi deo Tesne koze mislim stvarno. Imas i na YT da pogledas.

Link to comment
Share on other sites

 
Quote

 

Munjevito prelazimo na kvazi serije:

Analiza večerašnje epizode "Južnog vetra" i naslagane za uzrast debila scene. Neki obračuni po skladištima sa kalašnjikovima kao u Kanter strajku, gomile nekih smešnih duela 1 na 1 a la Stiven Sigal, dostojnih Zlatne maline. Onaj Bugarin sve vreme nadire pesnicama, nakon čega Maraš donosi odluku da ga ubije i zabija mu nož u oko usled čega ovaj istog trena volšebno pada mrtav, o čemu se tu radi?! Dalje, ja u životu nisam video da neko onako brzo daje gas i ubrzava alfom i nekog lansira pet metara u vis. Da ne pominjemo scenu u kojoj Car koristeći jednu oveštalu frazu bivšeg predsednika Tomislava Nikolića šalje gledalištu sublimirane poruke, koje mogu imati šire implikacije.
Ovu temu sada stavljam u fijoku. Ali pratim razvoj stanja i mangupiranja. Priča ide dalje!

 

 

Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, Laki21 koji lebdi said:

"Poraslo dete...Osamostalilo se" 🙂

 

18 hours ago, Kronostime said:

Nataknem na milokliz scenaristu Juznog Vetra sto je smestio Cara u moj kraj - ovde bi pobili i njega i Bugare na keca.:lol_2:

Jel Car može da bude Limun....ili je to ipak Maraš ?

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Sacekacu jos poslednju epizodu ovog smeca sto se zove Juzni vetar pa cu je isecirati na ovim stranicama deo po deo. 

Najludje od svega sto ova sramotna scena o osamostaljenju deteta nije ni u 20 najgorih... 

 

p.s. inace sprema nam se i drugi deo sage o Marasu

Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, Tamburinjo said:

Sacekacu jos poslednju epizodu ovog smeca sto se zove Juzni vetar pa cu je isecirati na ovim stranicama deo po deo. 

Najludje od svega sto ova sramotna scena o osamostaljenju deteta nije ni u 20 najgorih... 

 

p.s. inace sprema nam se i drugi deo sage o Marasu

 

Tako ti i treba kad gledas Bikovica:classic_tongue:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...